Skocz do zawartości
mrw

Aktualizacja map - Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam za bardzo pomocne rady! Już wszystko działa jak należy, wystarczyło sformatować kartę.

Pozdrawiam i szerokości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bledem u ciebie za kazdym razem byl system plikow - ntsf/exfat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś wie o nowej paczce? zbliża się koniec roku... zawsze jakoś w listopadzie i maj/czerwiec były ... tak podpytuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta kiedy w zeszłym roku ukazała się jesienna aktualizacja nawigacji? Praktycznie codziennie sprawdzam czy jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolej na moje pytanie...kupiłem dwuletniego passata b8, wg strony aktualizacji map posiadam discover pro, pobrałem mapy (28gb) i chcę je wrzucić do navi. Mam w czytniku ori kartę z mapami, która ma 16 gb i jej układ folderów jest zupełnie inny niż ten pobrany ze strony VW. Jak wrzucę na inną kartę, to wszystko będzie działać? W końcu na tą od VW (mapy v2015r) nie zmieszczą się bo karta ma 16gb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z twojego opisu wygląda mi to jednak na Discovery Media a nie Pro, chociażby z faktu rozmiaru karty, jak sam zauważyłeś mapy do DP ważą znacznie więcej niż 16GB.

Pobierz Mapy dla DM i porównaj układ folderów z tym co widzisz na karcie.

Zanim cokolwiek rzucisz na kartę zrób jej kopię. Jeżeli faktycznie masz DM to zadziała tylko oryginalna karta. Do DP zadziała każda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2018 o 11:31, KUBAG napisał:

No i dostałem odpowiedź z VW:

"...vielen Dank fuer Ihre Kontaktaufnahme.

Fuer das Radio-/Navigationssystem „Discover Pro“ ist die Version „P166_N60S5MIBH3_EU_NT.7z“ die aktuelle.

Eine Aktualisierung der Datensaetze erfolgt zweimal im Jahr, in der Kalenderwoche 22 und 45 unter folgendem Link:

http://webspecial.volkswagen.de/maps/de/de/index.html

Fuer weitere Fragen und Anregungen stehen wir Ihnen gerne zur Verfuegung."

Jeśli dobrze rozumiem to P166_N60S5MIBH3_EU_NT.7z = P166_N60S5MIBH3_EU_NT_v2.7z, no ale co z tą obwodnicą Marek. Może w DP jest inna mapa niż w DM?

Cosik się spóźniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Panowie mam problem z moją nawigacją Discover Pro. U mnie update mapy poprzez kartę SD skończył się blokadą. ASO stwierdziło konieczność wymiany sterownika nawigacji za całkiem sporą sumę.... i zamiast nawigacji mam jak na zdjęciu. Może ktoś z Was coś podpowie?

IMG_4621.jpg

Edytowane przez Grzesiek Gdynia
podanie dodatkowych informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grzesiek Gdynia napisał:

Cześć. Panowie mam problem z moją nawigacją Discover Pro. U mnie update mapy poprzez kartę SD skończył się blokadą. ASO stwierdziło konieczność wymiany sterownika nawigacji za całkiem sporą sumę.... i zamiast nawigacji mam jak na zdjęciu. Może ktoś z Was coś podpowie?

IMG_4621.jpg

zaczą  bym od SW , ale sam nic nie zrobisz , wiec trza uderzyć do kogoś w temacie.  masz np APG  co to robi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten błąd. Wystarczyło wgranie nowych map- aso zrobiło na gwarancji.

SW nie trzeba ruszać tym bardziej sterownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto spędziło w ASO Plichta Gdynia cały dzień. Podobno wgrywali nowe mapy, odłączali radio i nie ruszyło. Na koniec powiedzieli, że to serownik. Pozytywne w tym wszystkim, jest to że mnie za to nie skasowali. Nie weryfikowałem tego z innym ASO lub warsztatem. Możesz kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nowe mapy. Ściągają się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomekk73 napisał:

Są nowe mapy. Ściągają się.

jaki masz NR ?

bo nadal pokazuje ze aktualna to 4.2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Major napisał:

jaki masz NR ?

bo nadal pokazuje ze aktualna to 4.2018

Mnie pokazuje, że jest z 01.10.2018, NR 175, ściagam dla DP dla Passata 2014-2017 i dla Tiguana z 2016

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tomekk73 napisał:

Mnie pokazuje, że jest z 01.10.2018, NR 175, ściagam dla DP dla Passata 2014-2017 i dla Tiguana z 2016

Potwierdzam.

 

obraz.thumb.png.b22ce5263381736ca473dcd318f0c93f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek. Generalnie zawsze narzekaliśmy tutaj na aktualność aktualizacji mam dla VW. Właśnie sprawdziłem tym razem wyprzedza ona czas i prowadzi po odcinku S3 który jeszcze nie jest wybudowany (tak realnie będzie to wiosna 2019) a mianowicie Lubin Północ - Kaźmierzów. Ciekaw jestem jak jest w innych częściach kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Tomekk73 napisał:

Z ciekawostek. Generalnie zawsze narzekaliśmy tutaj na aktualność aktualizacji mam dla VW. Właśnie sprawdziłem tym razem wyprzedza ona czas i prowadzi po odcinku S3 który jeszcze nie jest wybudowany (tak realnie będzie to wiosna 2019) a mianowicie Lubin Północ - Kaźmierzów. Ciekaw jestem jak jest w innych częściach kraju.

pokazywało  wiele   nie oddanych dróg   na zas, ale nie prowadziło nimi, sprawdz czy poprowadzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Major napisał:

pokazywało  wiele   nie oddanych dróg   na zas, ale nie prowadziło nimi, sprawdzi czy poprowadzi 

Właśnie o to chodzi, że prowadzi już tą drogą, że pokazywało a nie prowadziło to wiem, tak już było nawet w RNS510. Jeżdżę S3 praktycznie co tydzień i z jednej strony bardzo się ucieszyłem, że jest ale z drugiej strony... sam już nie wiem co lepsze, ale chyba lepiej to co teraz niż wprowadzanie dróg rok po otwarciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomekk73 napisał:

Właśnie o to chodzi, że prowadzi już tą drogą, że pokazywało a nie prowadziło to wiem, tak już było nawet w RNS510. Jeżdżę S3 praktycznie co tydzień i z jednej strony bardzo się ucieszyłem, że jest ale z drugiej strony... sam już nie wiem co lepsze, ale chyba lepiej to co teraz niż wprowadzanie dróg rok po otwarciu.

stety niestety..........ale jeździc z nawigacją trzeba umiec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności