Skocz do zawartości
mrw

Aktualizacja map - Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

ja zainstalowałem bez problemu, mimo, że podczas ściagania miałem awarię sieci. Nie analizowałem jeszcze zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa zaktualizowana. Na szybko sprawdziłem trasę S8 w Warszawie (obwodnica Marek) - pojawiła się. Smutne jest nadal to, że dane mapowe do tej paczki są mniej więcej z września 2017 roku. Malutka uliczka w mojej okolicy została dodana i zatwierdzona w bazie Here 7 października 2017 a w najnowszej mapie VW jej nie ma. Dobrze, że Here Maps zdając sobie sprawę z ogromnego opóźnienia we wprowadzaniu danych mapowych przez producentów samochodów dodaje najważniejsze drogi na długo przed ich otwarciem. Np. dziś już jest duża część Południowej Obwodnicy Warszawy (odcinek przez Ursynów, Wilanów i most na Wiśle). Jak za rok trafi to do naszych samochodów to będzie po prostu zablokowane przez informację o korkach z Car-Net.

Cieszę się, że aktualizacja się w końcu pojawiła, szkoda, że dane są tak bardzo nieaktualne i niedokładne. Here to zdecydowanie najgorsze mapy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowicjuszem. To mój pierwszy post. Mam taki problem. Ściągnąłem najnowszą wersję map jako plik zip i rozpakowałem na sformatowaną NFTS moją kartę SD. Moją, nie Volkswagena. Po przegraniu pojawił sie plik map ale nawigacja nie widzi zadnych danych nawigacyjnych. Co robie zle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dominikm napisał:

Moją, nie Volkswagena.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być sformatowana do FAT32, dla DP nie musi być Volkswagena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba swoją sformatowałem do nfts. I się zaktualizowało. Ale  co znaczy nie Widzi danych nawigacyjnych? Przeprowadziles aktualizacje I jaką wersje map masz zainstalowaną 166 czy 169?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominikm - co to za wersja twojego auta B7 , 210 KM, PROD 2017?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Jarod84 napisał:

 

Z oryginalna kartą VW jest to samo. W trakcie rozpakowywania i kopiowania (kompletnie  pustą i sformatowaną) wyskakuje komunikat o zbyt malej ilosci miejsca. Rozpakowywyanie przebiega dalej do końca ale po włozeniu karty w czytnik wyswietla sie komunikat, ze baza danych nawigacyjnych jest niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominikm, Ty masz DP czy DM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bol napisał:

Dominikm, Ty masz DP czy DM?

DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedz dotyczyła DP - tak jak w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź też dotyczyła DP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka macie wersje po upgrade? 

169?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, dominikm napisał:

DM

to użyj map dla DM. One ważę o połowę mniej od tych przeznaczonych dla DP. Ponadto w DM musisz użyć oryginalnej karty, inna nie zadziała. Do DP można użyć dowolnej.

Aktualizowałem w piątek mapy do DM, karta oryginalna, wykasowałem z niej dane (nie formatowałem więc nie powiem na 100% jaki ma być system plików), skopiowałem nowe, rozpakowane mapy i gotowe.

PS odnośnie aktualizacji map dla DM jest osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A DP a DM to jakaś różnica? Mam legalną kartę z nawigacją. Co mogę jeszcze zrobić? Możei ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, dominikm napisał:

A DP a DM to jakaś różnica? Mam legalną kartę z nawigacją. Co mogę jeszcze zrobić? Możei ktoś pomóc?

w poprzednim poście kolega Shibby wszystko Ci wyjaśnia. Między DM a DP jest duża różnica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za lamerstwo ale podesle mi ktoś linka do DM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem jakie auto, bo B7 nie było w 2017 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności