Skocz do zawartości
mrw

Aktualizacja map - Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujące pytanie: czy jeśli wyświetlamy nawigację na AD to mapa znika z ekranu DP? Czy jednak mogą być wyświetlane jednocześnie na obu ekranach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obu jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DP na obu, DM albo tu albo tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AID nie można zamówić bez DP :) a przynajmniej przed MY2018 tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dziękuję za wyjaśnienie.

 

@Szymon, teraz już można ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:super: Dzięki za update, to bardzo dobrze, bo trochę trzeba jednak dopłacić do DP, a wielu osobom funkcjonalność DM powinna wystarczyć, tym bardziej że nowe DM ma chyba przekątną ekranu taką jak stare DP ;)

A AID wg. mnie jest must have przy konfiguracji, chyba że ktoś ewidentnie brzydzi się cyfrowymi wskaźnikami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto jeździ z AID ? u siebie mam licznik ściemniony prawie na max , bo nocy nie lubie jak mi daje po oczach. Jak się patrzy na AID w nocy ? tak jak na matryce LCD w komputerze ? Nie męczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże i wychwalam pod niebiosa, wszyscy moi znajomi którzy mają - również, którzy nie mają to by chcieli ;) ale rozumiem że to kwestia bardzo osobistych preferencji. Ja mam ustawiony na średnią jasność i wzrok mi się nie męczy w nocy, może kwestia przyzwyczajenia. Grafika i kolory na AID są tak dobrane żeby nie walić po gałach, to nie to samo co oglądanie po ciemku stron WWW na 27" ekranie ;)

Dla mnie jednak mnogość dostępnych informacji na jeden rzut okiem jest tutaj bezcenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano widzisz , LCD i LCD jak widać ;)

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aktualizacją DP. Po pobraniu plików (wszystkie mapy) okazało się że największa karta jaką mam pod ręka to 16gb. Mam też dysk zewnętrzny i chciałem go podłączyć. Oczywiście auto czyta dysk, odtwarza filmy/muzykę ale nie chce odtworzyć pliku z aktualizacją. Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce odtworzyć pliku z aktualizacją

 

Problem (chyba) w tym, że pliki aktualizacji muszą być rozpakowane na pustym nośniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada to kupić większą kartę SD, chyba że samochód dasz radę postawić w zasięgu nielimitowanego WiFi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem (chyba) w tym, że pliki aktualizacji muszą być rozpakowane na pustym nośniku.

 

Witam

Nie muszą być rozpakowywane na pustym dysku.

Sprawdziłbym format tego dysku bo to może być problem.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Bede dzisiaj jeszcze weryfikował :kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem aktualizację z dysku i poszło bez problemu (dysk NTFS).

Na dysku były też inne dane, więc absolutnie nie musi być pusto.

Ja zassałem cały pakiet w jednym zip'ie i rozpakowałem na dysk do głównego katalogu - czyli wszystkie pliki z zip'a były od razu w głównym (nie w jednym podkatalogu).

Update trwał z 30-40min o ile dobrze pamiętam. Po aktualizacji wszystkie mapy są 2017/2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zaktualizowałem mapę bez problemu mapę Polski (paczka najpierw 3 potem 8). Pokazuje mi aktualizację 2017 an nie tak jak piszą poprzednicy 2017/2018. Po aktualizacji dalej prowadzi mnie przez centrum Łodzi zamiast nową A1. Wszystkie ustawienia w nawigacji mam poprawne. Co może być powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Zaktualizowałem mapę bez problemu mapę Polski (paczka najpierw 3 potem 8). Pokazuje mi aktualizację 2017 an nie tak jak piszą poprzednicy 2017/2018. Po aktualizacji dalej prowadzi mnie przez centrum Łodzi zamiast nową A1. Wszystkie ustawienia w nawigacji mam poprawne. Co może być powodem?

 

To że navi od VW jest do kitu :)

Lepiej korzystać z map Google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To że navi od VW jest do kitu :)

Lepiej korzystać z map Google

 

Przesadzasz. Dziwna sprawa bo ja jeszcze nie mam nowej aktualizacji a mam już obwodnicę Łodzi Pn-Pd. Wiec musisz mieć jakąś starszą mapę. Jak jadę od Torunia w kierunku Piotrkowa normalnie prowadzi mnie obwodnicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapach Google dalej nie ma obwodnicy Nysy - otwarta 5 czerwca. A wg mnie skoro pokazuje dalej 2017 i nie ma A1 na wschód od Łodzi to instalacja nie przebiegła poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno, a u mnie jest obwodnica łodzi na mapie ale navi usilnie prowadzi przez centrum łodzi nawet jak już jestem w połowie to każe zjeżdżać . ty masz jeszcze MY2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności