maol72 Zgłoś #221 Napisano 11 Czerwca 2017 Właśnie zrobiłem... wszystko śmiga 2017/2018 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka @Ikar a jaki nr map się teraz pokazuje? Ostatni był 157 a teraz? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maol72 Zgłoś #222 Napisano 11 Czerwca 2017 A jaki nr map teraz pokazuje? Ostatni był 157 A teraz? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ikar Zgłoś #223 Napisano 11 Czerwca 2017 Teraz jest 161 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maol72 Zgłoś #224 Napisano 11 Czerwca 2017 Sprawdzałem niedawno na updateportal.skody i nadal pokazywało się w linku 157. Trzeba w takim razie pobrać linka z vw i wrzucić do JDownloadera? a potem do Columbusa. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kriss555 Zgłoś #225 Napisano 11 Czerwca 2017 Jakies zmiany? Poprawili w koncu ten debilny limit 100km/h w miescie na dwupasmowkach? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maol72 Zgłoś #226 Napisano 11 Czerwca 2017 Jeszcze nie wgrane - czeka karta i Columbus. A gdzie tak jest jak piszesz? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tobol Zgłoś #227 Napisano 11 Czerwca 2017 Próbowałem dzisiaj wgrać, doszło do 100% ale wyskoczył błąd. Wszystkie mapy są 2017/2018 czyli tak jakby się zaktualizowało ale spróbuję jeszcze raz. Domyślam się, że jakieś sumy kontrolne się nie zgadzały. Pół roku temu wgrywałem chyba 3 razy zanim nie wyskoczył błąd na koniec. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mrw Zgłoś #228 Napisano 11 Czerwca 2017 Domyślam się, że jakieś sumy kontrolne się nie zgadzały. Po rozpakowaniu widoczny jest plik P161_N60S5MIBH3_EU_NT.md5, a w nim sumy MD5 poszczególnych plików. Zawsze sprawdzam po nagraniu na kartę poprawność plików za pomocą md5sum, bo choć potem i tak może dojść do przekłamania przy transmisji z karty, ale trzeba dać szansę, by to zadziałało. PS Nie wysilili się (jak zwykle) w tej aktualizacji. Najnowsze pliki dotyczące Polski są z 28 listopada 2016 roku. Dziś/jutro to wgram i zobaczę, czy w końcu zna adresy istniejące od 2013 roku. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kabe Zgłoś #229 Napisano 11 Czerwca 2017 Dla Discover Media mimo że strona ma opis dla starej mapy 2016 to link prowadzi już do nowego pliku 161 :-) 0730_MP161-1231a.xEUR1.7z Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
d7d Zgłoś #230 Napisano 11 Czerwca 2017 Plik o nazwie "0730_MP161-1231a.xEUR1.md5sum.txt" mam w wersji November 2016 dla DM. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomekk73 Zgłoś #231 Napisano 12 Czerwca 2017 zainstalowałem, przejechałem się trochę i tak: wreszcie jest wyznaczanie przez A1 jako obwodnicą Łodzi (to ze spraw ogólnopolskich) a z lokalnych to jest wyznaczanie przez całą "średnicówkę" w Gliwicach, choć czas jaki prognozuje jest stanowczo za długi (google maps przewiduje średnicówką i A4 czasy bardzo zbliżone, a VW średnicówką o 11 minut dłużej, bez korków). Natomiast nie wiem, czy sprawa aktualizacji, ale dwa razy przerwała mi się rozmowa przez telefon Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lihu Zgłoś #232 Napisano 13 Czerwca 2017 wreszcie jest wyznaczanie przez A1 jako obwodnicą Łodz zainstalowałem właśnie i to była pierwsza rzecz jaką sprawdziłem Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
IQM1 Zgłoś #233 Napisano 13 Czerwca 2017 zainstalowałem właśnie i to była pierwsza rzecz jaką sprawdziłem Wreszcie jest cała A4 ze wschodu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
googie Zgłoś #234 Napisano 14 Czerwca 2017 Niestety limity prędkości w miastach na dwupasmówkach nadal są źle. Błędy takie jak Zachar pokazywał, że w Mogilanach nie uwzględnia zakazu skrętu w lewo, to jeszcze jakoś tam mogę przeboleć, bo po prostu powoli im szło z aktualizacją zmian na drogach (chociaż i tak przez 3 lata chyba było źle, to też żenujące), ale prędkości na drogach w mieście są od zawsze domyślnie 50/60, a nie 100, nawet jeśli to dwupasmówka. Obwodnica Łodzi faktycznie jest już rozpoznawana poprawnie, ale to kropla w morzu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
RaffyXXX Zgłoś #235 Napisano 14 Czerwca 2017 poszło gładko, choć 85% podczas jazdy i z dwoma przerwami (przy okazji przetestowałem, że można wsiadać, zamykać, jeździć... stać z zapłonem, bez...) cieszę się na tą*aktualizację, w piątek sprawdzę jak mnie poprowadzi do Chorwacji, zawsze lepiej mieć nowszą... a profilaktycznie i tak wujcio G w pogotowiu.. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kriss555 Zgłoś #236 Napisano 14 Czerwca 2017 Limity predkosci tak jak byly zrabane tak sa dalej, dwupasmowka w miescie , znak 70, po skrzyzowaniu go kasuje i daje 100 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
drboss Zgłoś #237 Napisano 15 Czerwca 2017 Tak limity do d..., ale jeszcze lepszy numer tuż obok mnie pojawił się przejazd kolejowy który nie istnieje!!! Owszem był tymczasowy jak budowano niedaleko tunel. W poprzedniej wersji 2017 było prawidłowo był już tunel, a tymczasowy już wymazany, a tu 2017/18 i tunel i nieistniejący tymczasowy powrócił. Cuda. Także ma coś problem z wyznaczeniem najszybszej (czerwonej trasy). Dziś zamiast poprowadzić mnie dwu pasmową, wyznaczył mi trasę przez miasto (nie było korków). Dla znających Warszawę z Marsa/Płowiecka do pl. Na rozdrożu zamiast Trasą Ł to do wiatraka, potem grenadierów, al. zjednoczenia, i dopiero Ł. Nieźle Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
3er Zgłoś #238 Napisano 15 Czerwca 2017 Zainstalowana. Jak zwykle mapy sa z tylu za rzeczywistoscia. Limity predkosci nadal pokopane. Tam gdzie ma byc 120 jest nagle 60. Chociaz podobny blad mam w MMI Plus w Audi. Jakis szalonych poprawek w obszarze Warszawy nie widze. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
okiemserca Zgłoś #239 Napisano 23 Czerwca 2017 jestem w szoku ze tak duzo osób patrzy na wyswietlane limity prędkości Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
googie Zgłoś #240 Napisano 26 Czerwca 2017 @okiemserca: no ale po co w takim razie jest w ogóle to wyświetlane, skoro tak często wskazania są niepoprawne? Ludzie nie patrzą na to, bo nie wiedzą jaki jest limit, tylko chcą, żeby wyświetlało poprawnie i można było temu zaufać tak, żeby w razie przeoczenia znaku można było polegać na wskazaniu komputera. Teraz nie można. W tej chwili jest to zwyczajnie zaśmiecanie tablicy wskaźników. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach