Skocz do zawartości
comingsoon

Syg. otwarcia maski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pewnie bylo lecz nie moge znalezc na forum. Mam biale zegary i po otwarciu maski przestalo mi sie wyswietlac na fisie ze jest ona otwarta. Czujnik jest jakis w zamku? Znalazlem jakas kostke ktora idzie z przewodami do zamkna umieszczona po lewej stronie lecz niestety nie potrafie jej rozebrac aby wyczyscic styki w srodku. Chyba ze cos innego uleglo awarii.

Powiedzcie takze jesli ktos wie czy kontrolka zolta od niskiego stanu oleju gasnie od razu po dolaniu czy po przejechaniu pewnej odlegosci?

Edytowane przez comingsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Pewnie bylo lecz nie moge znalezc na forum. Mam biale zegary i po otwarciu maski przestalo mi sie wyswietlac na fisie ze jest ona otwarta. Czujnik jest jakis w zamku? Znalazlem jakas kostke ktora idzie z przewodami do zamkna umieszczona po lewej stronie lecz niestety nie potrafie jej rozebrac aby wyczyscic styki w srodku. Chyba ze cos innego uleglo awarii.

Powiedzcie takze jesli ktos wie czy kontrolka zolta od niskiego stanu oleju gasnie od razu po dolaniu czy po przejechaniu pewnej odlegosci?

 

czujnik jest przy zamku , trzeba go wyjac razem z zamkiem (odkrecasz 2 torxy)zdejmujesz plastikowa oslonke i czyscisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki. Zamek dam rade wyjac bez zdejmowania zderzaka? Wystarczy jak odkrece grill?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poodkrecałem sruby grilla i nawet go nie wyjmowalem ,jak masz chirurgiczne łapki dasz rade bez zadrapan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki bede probowac. A czym czysciles? Jakis kontakt czy benzyna eks.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj byl caly zasyfialy smarem , nie pamietam zdaje sie, ze cos w rodzaju,WD, ale benzyna eks. tez ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo dość łatwo złamać zaczepy przy wyjmowaniu mikrostyku z zamka, ja złamałem i już potem się nie trzymał, musiałem kupić nowy.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zdjalem grill wyjalem zamek. Okazalo sie ze przewod od mikrostyku sie przerwal. Polutowalem jak trzeba i wszystko gra ;) poki co wstrzymuje sie z kupnem nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności