Skocz do zawartości
wagen

Prawe lusterko - opuszczanie na wstecznym biegu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pamięci foteli ale w poprzednim Tiguanie też nie miałem i wszystko działało tylko tam miałem to w wyposażeniu podstawowym a tu zostało to odblokowane.

Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sposobu (chyba ze dołożysz za chorą kasę składane lusterka - odradzam). Kiedyś było nawet w golfie w standardzie ;) Jak masz odblokowane to działa tak sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Macmaciek napisał:

Nie ma sposobu (chyba ze dołożysz za chorą kasę składane lusterka - odradzam). Kiedyś było nawet w golfie w standardzie ;) Jak masz odblokowane to działa tak sobie. 

A co do tego mają składane lusterka?

U mnie są składane a nadal się przestawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy prawe lusterko powinno być opuszczane tylko wtedy gdy pokrętło znajduje się w pozycji "R? Bo u mnie tak właśnie to działa. Wcześniej jak miałem samochód testowy to wydaje mi się, że na wstecznym prawe lusterko opuszczało się zawsze jak wrzuciłem wsteczny. Teraz gdy mam już własnego Passata to prawe lusterko nie opuszcza się gdy pokrętło znajduje się w pozycji "0", tylko wtedy gdy znajduje się w pozycji "R". Czy tak ma właśnie być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja u siebie w Pasku nie mam takie funkcji i zastanawiam sie czy dalo by sie to uruchomic jakims kodowaniem? Moj passat cc z 2011 roku, nie mam automatycznie skladanych lusterek ani pamieci fotela. Staralem sie ogarnac ta opcje za pomoca obdeleven ale nic nie pomaga:( 

Moze ktos ma rade jak to zrobic a moze poprostu brakuje mi jakiegos modulu zeby ta opcje odblokowac:( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z Gliwic i okolic ma program VCDS i w moim passacie b8 zakoduje mi opadające lusterko przy załączonym wstecznym biegu? Pozdrawiam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności