Skocz do zawartości
MaciejK

Bluetooth - jak sie połączyć

Rekomendowane odpowiedzi

"Schowek" po lewej od przycisku awaryjnych

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nad radiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poważnie nie mam pojęcia, nie żartuje. Zobacz proszę na zdjęcia, czy w mojej wersji także występuje. Mam w aucie jeden schowek, który się nie otwiera, ten po lewej stronie od włącznika świateł awaryjnych, zakładam, że to jedyne miejsce, jeśli nie bardzo proszę wyprowadzcie z błędu.

 

Zrób zdjęcie nam, jak wygląda ten schowek/szufladka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poście #56 masz zdjęcia i widać tam klawiaturę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem samochód niemiec miał faktycznie jakąś klawiaturę tam, ale przy odbiorze już było to wciśnięte, powiedział, że się zapomniał i to wcisnął i śrubokręcikami uda się to wyciągnąć. Spotkał się ktoś z takim felerem, uda się to wyjać, naprawić w domowych warunkach wg was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie telefonu pojawił się problem następujący. Po połączeniu telefonu Samsung j3 z autem przez 2 min jest ok.a potem nagle zrywa połączenie i trzeba znów łączyć się ponownie po czym znów zrywa i tak cały czas .Na innych telefonach samsunga starszych modelach wszystko ok. Moduł bt mam 3c8035730c w czy może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Huawei P8 lite łączy się z NOKIA 3C0 035 730A ?

Edytowane przez darom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podczepię się pod temat. Kupiłem Passata b6, na podsufitufce mam 3 przyciski symbol bluetooth, słuchawkę i głośnik. Próbowałem się połączyć z telefonem i nic zero reakcji. Na panelu nawigacji nie ma żadnej opcji telefonu ani bluetooth. Czy ktoś mi coś poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, podczepię się pod temat. Kupiłem Passata b6, na podsufitufce mam 3 przyciski symbol bluetooth, słuchawkę i głośnik. Próbowałem się połączyć z telefonem i nic zero reakcji. Na panelu nawigacji nie ma żadnej opcji telefonu ani bluetooth. Czy ktoś mi coś poradzi.

 

Podaj numer modułu bluetooth i jaką masz nawigacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo kolego nie mam pojęcia, gdzie szukać nr. modułu

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Co do navi to też za bardzo nie wiem co mam napisać. Jestem zielony w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ooo kolego nie mam pojęcia, gdzie szukać nr. modułu

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Co do navi to też za bardzo nie wiem co mam napisać. Jestem zielony w tym temacie

 

pod siedzeniem masz osłonę plastykową, ściągnij ja i masz moduł i numer na nim. a navi zrób zdjęcie i zamieść w poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro wieczorem napiszę. A jeszcze jedno, pod siedzeniem kierowcy czy pasażera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok jutro wieczorem napiszę. A jeszcze jedno, pod siedzeniem kierowcy czy pasażera?

 

ja mam kierownice po prawej i po prawej mam moduł u ciebie tez po prawej bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem sprawdzę i zrobię zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poległem z tym plastikiem, to nie na moje nerwy jest, nawet do końca nie wiem czy grzebałem tam gdzie trzeba. Czy modem wygląda coś takiego jak karta do bankomatu? Hmmm trochę to dla mnie dziwne auto ściągnięte od Niemca a na tej karcie widziałem napis Polish,czy to nie dziwne? Po nierównej walce z tym plastikiem spróbowałem jeszcze raz wyszukać w moim telefonie urządzenia blutut i znalazł ( 60:dd:39:87:62:61) prawdopodobnie to mój passacior, ale niestety nie udało się sparować. Dodaje zdjęcie navi. IMG_20170714_183911.jpg

Edytowane przez Poni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety poległem z tym plastikiem, to nie na moje nerwy jest, nawet do końca nie wiem czy grzebałem tam gdzie trzeba. Czy modem wygląda coś takiego jak karta do bankomatu? Hmmm trochę to dla mnie dziwne auto ściągnięte od Niemca a na tej karcie widziałem napis Polish,czy to nie dziwne? Po nierównej walce z tym plastikiem spróbowałem jeszcze raz wyszukać w moim telefonie urządzenia blutut i znalazł ( 60:dd:39:87:62:61) prawdopodobnie to mój passacior, ale niestety nie udało się sparować. Dodaje zdjęcie navi. [ATTACH=CONFIG]154145[/ATTACH]

 

pod tym plastikiem

 

a na tej navi co masz niema sterowania bluetooth-em tylko z licznika jak masz MFD+

1Set-9-2W-Bluetooth-Module-Mounting-bracket-For-RCD510-RNS510-VW-Passat-B6-B7-Golf-Jetta.jpg_640.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a na zegarach masz opcje bluetooth

upyre9un.jpg

Edytowane przez DarkFace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na navi nic nie ma żadnej opcji blutu ani telefonu, tylko na podsufitufce obok oświetlenia mam 3 przyciski, jeden z symbolem słuchawki, blutu, i głośnika

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

U! co do twojego zdjęcia, ja nic nie posiadam takiego! Znalazłem tylko pod siedzeniem, wygląda jak karta do bankomatu przykryta takim białym plastikiem, jest ona centralnie pod siedzeniem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie na zegarach nic nie mam. Coś mi się wydaje że chyba mam jakiegoś wała. Coś mi tu śmierdzi. Zaraz zejdę i strzelę parę fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na navi nic nie ma żadnej opcji blutu ani telefonu, tylko na podsufitufce obok oświetlenia mam 3 przyciski, jeden z symbolem słuchawki, blutu, i głośnika

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

U! co do twojego zdjęcia, ja nic nie posiadam takiego! Znalazłem tylko pod siedzeniem, wygląda jak karta do bankomatu przykryta takim białym plastikiem, jest ona centralnie pod siedzeniem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie na zegarach nic nie mam. Coś mi się wydaje że chyba mam jakiegoś wała. Coś mi tu śmierdzi. Zaraz zejdę i strzelę parę fotek.

 

Prawdo podobnie nie masz Bluetooth w aucie tylko ktoś zmienił obudowę oświetlenia podsufitki na ten co ma przyciski od bluetooth-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod tym plastikiem

 

a na tej navi co masz niema sterowania bluetooth-em tylko z licznika jak masz MFD+

[ATTACH=CONFIG]154146[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]154147[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a na zegarach masz opcje bluetooth

 

Chyba w moim aucie ktoś mieszał, nic takiego nie mam jak u Ciebie na zdjęciach.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

IMG_20170714_202744.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

IMG_20170714_202705.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

IMG_20170714_202646.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tylko takie coś znalazłem pod fotelem jak na pierwszym zdjęciu

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

I jeszcze z napisem Polska

Edytowane przez Poni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba w moim aucie ktoś mieszał, nic takiego nie mam jak u Ciebie na zdjęciach.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]154148[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]154149[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

[ATTACH=CONFIG]154150[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tylko takie coś znalazłem pod fotelem jak na pierwszym zdjęciu

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

I jeszcze z napisem Polska

 

nie masz bluetooth-a, przykro mi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie masz bluetooth-a, przykro mi .

 

Tak też myślę. A wiesz może co to jest na tym pierwszym zdjęciu z napisem Polska.? Oj mam tylko nadzieję że nie kupiłem jakiejś cykającej bąby zegarowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności