Skocz do zawartości
MaciejK

Bluetooth - jak sie połączyć

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ma pomysł dlaczego mikrofon w aucie nie działa podczas rozmowy na głośnomówiącym systemie passata ? rozmówcę słyszę ale rozmówca mnie nie słyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś ma pomysł dlaczego mikrofon w aucie nie działa podczas rozmowy na głośnomówiącym systemie passata ? rozmówcę słyszę ale rozmówca mnie nie słyszy.

 

Może jest zepsuty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zakodowaniu modułu 1K8 035 730 D, podczas połączenia nie ma żadnego info na wyświetlaczu między zegarami, ani na głównym. Można odbierać i kończyć połączenie przyciskiem na kierownicy. W czasie połączenia radio się wycisza, pokrętłem można zmieniać głośność rozmowy. Wtyczka do anteny leży pod siedzeniem wolna. Dziękuję za pomoc, mój problem rozwiązany, polecam ten moduł bo jest stosunkowo tani. Porównanie obu modułów, ten z wtyczką anteny to 5N0 035 730 A, drugi to 1K8 035 730 D.

beac585526807df4m.jpg

e1ff1d2eb1952b5bm.jpg

Edytowane przez toomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuje temat. Niestety mój moduł okazał się walnięty i oddałem go na gwarancję. Proszę o kontakt przez pw kolegę z Warszawy, który oferował mi moduł BT, niestety usunąłem Twoją wiadomość, a teraz modułu potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś moze mi napisać jak wypiąć stary moduł BT? Wyjąłem ten styropian ale te wtyczki nie wychodzą. One tam maja jakieś żabki czy jak. Nie chce nic urwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to białe zabezpieczenie przesuwasz o 90stopni i wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dizęki poradziłęm sobie już :) w tym różowym kabelku wciskamy na górze języczek i się wypina a to białe na dużej wtyczce lekko do góry unosimy żeby nad języczkiem przesunąć w prawo to taka jakby dźwignia :)

i nareszcie po wymianie modułu mój srajfon się łączy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który moduł kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kupilem 3C8035730C za 450. podlaczylem i wszystko działa super. fajnie bo nie blokuje mi tel moge odebrać rozmowe przez srajfona lub przez auto. wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten moduł 3C8 035 730C. Freeman67 napisz prosze pod jaką nazwą znajduje go Twój telefon. U mnie chyba Nokia CK-300, czy to prawidłowe?

 

Hmm na pewno to nie ten zestaw. Wygląda na to, że kolejny moduł, który kupiłem jest padniety

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez toomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie telefonem szukasz modułu tylko z poziomu fisu szukasz telefonu i go parujesz.

Po drugie nazwa modułu będzie miała w nazwie vw.

Po trzecie może pamięć zapamiętanych urządzeń jest pełna i trzeba wykasowac je za pomocą vcdsa

Edytowane przez hubcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubcio trzeba szukać fisem jeśli łączysz się przez RSAP mając starszy moduł BT. Nowsze, np. taki o którym ja piszę wyżej i pisali inni, działają jako Hands Free i je można wyszukać z poziomu telefonu, nie ma obsługi BT na fisie. Usunięcie listy urządzeń jest opisane w instrukcji obsługi, nie jest wymagany vcds

 

Moze to wygladac jak dyskusje z samym soba, ale chce napisac to co sam sprawdzilem metoda prob i bledow, moze przyda sie komus na przyszlosc.

Moj fabryczny modul to 5N0 035 730 A, produkt Nokia. Dzialal on tylko w trybie RSAP, laczyc sie z telefonem mozna bylo z Fisa.

 

Moim kolenym zakupem byl modul 1K8 035 730 D. W tym wypadku wyszukiwalo sie zestaw BT samochodu z poziomu telefonu, ani na Fisie, ani na wyswiatlaczu glownym, nie wyswietlane byly zadne informacje o polaczonym telefonie, ani aktywnym polaczeniu. Wersja uboga, ale dzialajaca, mnie kosztowala 170zl. Nie ma zlacza anteny samochodu.

 

Kolejny modul to 3C8 035 730 C. Telefon nie wyszukuje zestawu BT, telefon trzeba znalesc na Fisie i sparowac od tej strony. Potem na Fisie wyswietla nazwe telefony, nazwe sieci, zasieg, ewentualnie indormacje o aktywnym polaczeniu. Na duzym wyswietlaczu mamy ksiazke telefoniczna, mozemy dodac szybkie wybieranie numerow itd. Ten modul nie wymaga RSAP, chociaz niektorzy pisali, ze tez obsluguje, moze o tym swiadczyc zlacze anteny. Dodatkowe streamuje muzyke np. z YouTube, u mnie mono, ale wiem, ze da sie to jeszcze przerobic na stereo. Koszt tego modulu to 450zl, ale zdecydowanie najlepsza opcja.

 

Mam nadzieje, ze pomoglem.

Edytowane przez toomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to nie telefonem szukasz modułu tylko z poziomu fisu szukasz telefonu i go parujesz.

Po drugie nazwa modułu będzie miała w nazwie vw.

Po trzecie może pamięć zapamiętanych urządzeń jest pełna i trzeba wykasowac je za pomocą vcdsa

 

profile mozna kasować z poziomu fis jak jest pełny to zapyta Cie ktory profil usunać z dostępnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , jestem tutaj nowy i pisze ponieważ mam mały , lecz bardzo uciążliwy problem z połączeniem samochodu z telefonem przez bt .

Samochód to passat Cc z 12.2008

Telefon iPhone 6s .

Samochód widzi telefon lecz po wciśnięciu ok , po chwili wyskakuje komunikat , ze telefon jest niekompatybilny . Podjąłem próbę z połączeniem z iPhonem 5 , rownież bez oczekiwanego rezultatu .

Udało mi sie sprawdzić to na kilku samsungach ( rożnych modelach ) i wszystko poszło bez problemu . Dla pewności sprawidziłam rownież z ***ajejami i lumią , lecz w tych przypadkach rownież dzieje sie tak jak z iphonem ( widzi , ale niby jest niekompatybilny ) .

Walczę z tym dziadostwem od kilku tygodni , mechanicy , elektrycy , diagności itd .. Itp... Etc... Rozkładają ręce , tak jak ja już powoli .

Pewnie znajdzie sie ktoś sprytniejszy , mądrzejszych i bardziej ogarnięty w tym temacie ode mnie .

Proszę o pomoc i Pozdrawiam :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie Forumowiczów,

 

Dołączyłem do grona by zaczerpnąć waszej wiedzy na temat bluetooth w moim Passacie B6 z 2006 roku.

 

Próbowałem połączyć swój telefon LG G3 z bluetooth w pasacie, ale napotkałem problem, próbowałem sam dojść o co chodzi, ale mi się nie udało.

 

Ustaliłem, że posiadam moduł bluetooth w samochodzie, posiadam multifunkcyjną kierownicę, przyciski od bluetooth na podsufitce oraz adapter (załączam zdjęcia) w podłokietniku. Udało mi się połączyć telefon z samochodem, wykrył mojego użytkownika, wprowadziłem 16 cyfrowy kod, zgodziłem się na zdalną kartę sim, wszystko szło świetnie do momentu kiedy pojawił się komunikat o wprowadzeniu kodu PIN na wyświetlaczu. Nie umiem wprowadzić kodu, nie wiem jaką kombinacją klawiszy to zrobić- tutaj narodziło się pytanie, czy nie potrzebuję czegoś jeszcze do działania zestawu? Czy kod należy podać na telefonie? Jak klawiszami na kierownicy przejść do wprowadzania kodu.

 

 

Załączam zdjęcia, bardzo proszę o pomoc, jakaś informacje.20170402_121647.jpg

20170402_121616.jpg

20170402_121623.jpg

20170402_121632.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież masz wysuwaną klawiaturę i w najprostszy sposób wprowadzisz pin klawiszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie mam pojęcie w którym miejscu miałaby znajdować się ta klawiatura?? Chyba zaryzykuje i powiem, że nie mam jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie nie mam pojęcia, nie żartuje. Zobacz proszę na zdjęcia, czy w mojej wersji także występuje. Mam w aucie jeden schowek, który się nie otwiera, ten po lewej stronie od włącznika świateł awaryjnych, zakładam, że to jedyne miejsce, jeśli nie bardzo proszę wyprowadzcie z błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności