Skocz do zawartości
Darek61

RNS 510 HDD-jak się do niego dobrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czas temu kupiłem Paska B7 i do tej pory jakoś nie był mi potrzebny dysk twardy na nagrania, ale że w te wakacje wybieram się daleko chciałbym na dysku coś ponagrywać typu mp3 czy jakieś filmiki. Niestety klawisz od HDD nie jest podświetlony i nie można wejść na dysk. Jak sprawdzam to pokazuje że wolne troszkę ponad 18gB, bo rozumiem że resztę zajmuje nawigacja.

Jak się do tego dobrać? Proszę o pomoc bo tutaj zawsze coś mądrego podpowiecie:D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisz muzykę na kartę sd wsadź do czytnika i wybierz z menu opcję kopiowania. Wraz z pierwszym przekopiowanym plikiem podświetli ci się ikonka twardego dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko dlaczego jak wkładam kartę micro do przejściówki i wkładam do czytnika to mówi mi że nie może odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ci co masz zrobić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty chyba nie czytasz tego co ja napisałem. Wkładam kartę z zapisanymi mp3 i od razu wyskakuje komunikat błąd karty. To jak mam ją kopiować jak jej nie widzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie rozróżniasz karty SD od karty mSD. Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagraj na inną kartę.

Bo nie rozróżniasz karty SD od karty mSD. Nara

A dlaczego niby nie ma odtwarzać mp3 z kart microSD w przejściówce? Co za głupoty piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Darek61,

tu na forum bardzo szeroko było opisane, że nie każda karta SD czy microSD w przejściówce chce działać.

Po prostu spróbuj mniejszą/inną.

U mnie działa 4GB w przejściówce ale 16 GB innej marki w przejściówce już nie działa i oryginał SD 16GB też nie działa.

Trzeba po prostu spróbować na różnych kartach...

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego niby nie ma odtwarzać mp3 z kart microSD w przejściówce? Co za głupoty piszesz.
tu na forum bardzo szeroko było opisane, że nie każda karta SD czy microSD w przejściówce chce działać.
bo tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo tak

No super odpowiedź - bo tak.

U mnie odtwarzała navi wszystkie karty SD i microSD, które wkładałem-ale to były czasy, gdzie duże karty były jesszcze dość drogie i ja akurat używałem maksymalnie chyba 4 lub 8GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy forumowicze. Będę próbował z innymi. Kupiłem już oryginalną SD 2gB i jak dojdzie to spróbuje i napisze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego słuchaj co mkpol pisze .Ja dodam to czego tu jeszcze nie napisano. Karta musi być sformatowana w FAT32 - to jest bardzo ważne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli starszy soft w radiu to odczyta tylko do 2 gb czyli karty SD, po wyżej 2 gb (4, 8, 16 ...) są to karty sdhc żeby taką odpalić potrzebny nowszy soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wgrać nową mapę i podczas wygrywania doszło do 40 % i wywala mi płytę z opisem Błąd cd/dvd?

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brudny laser lub źle nagrane mapy lub zły podział dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności