Skocz do zawartości
Gość Andrzej

pojemność zbiornika paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

o pojemności 160l z policyjnej wersji T4 ?

 

Załóż się ze mna o flachę że będziesz od razu na kanale...... :)

 

-uki-, nie ma różnicy

 

Nie wszystkie zaopatrzone sa w odpowietrzniki

 

Wszystkie są :P

 

Czy ktoś się orientuje jaki mam zbiornik??

 

Tak jak wszyscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cino

Kolejki nie są aż takie długie (przynajmniej jeśli chodzi o polaków) Ja daje rade z Białego po pracy po 16 wyjeżdzając, wrócić około 22-23 z powrotem do Białego.

Strajkują celnicy ponieważ nie podlegają pod mundurówke, również żądają wyzszej płacy, straż graniczna nie strajkuje.

Oczywiscie z kolejkami jest różnie, przed strajkiem bywało że mozna było obrócić w 3 godziny ale teraz niestety trzeba swoje odstać.

Jesli chodzi o jakosc ropy to nie zauważyłem najmniejszej róznicy miedzy ich z CPNu a naszą (B4, 19TD 94) oczywiście Białorusini często mają różnego pochodzenia więc wazne z jakiego źródła kupujesz. Ja nie narzekam na zbyt, znajomy do Tira bierze odemnie każda ilośc.

Pozdrawiam

 

Potwierdzam to co napisał Kuczlaw, chyba że chcesz stracić flache:)

 

//scaliłem - kuczlaw :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tobie jest bardzo dobrze, jak robisz kółeczko w niecałe 10 godzin. Ja jeszcze muszę liczyć 1,5h (w nocy troszkę mniej) na dojazd... a kolejki z polskiej strony są malutkie, praktycznie cały czas terminal, niestety po ukraińskiej stronie są długie na 3km :( ostatnio stałem 16 godzin po ukraińskiej stronie :( a kolejki nie mają zamiaru maleć... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_wyszukiwarka

Temat zboczył z toku..........................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności