Skocz do zawartości
IgnisDriver

Zegary elektroniczne - Active Info Display

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest, że niektóre nowe Passki mają analogowe że tak powiem zegary a niektóre takie ładne wyświetlane na ekranie - czy to jest jakaś dodatkowa opcja? Jeśli tak to jak to się nazywa i na ile jest wycenione? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja to Active Info Display, dostępna wraz z radiem Discover Pro. Przy Highline, sam AID to koszt wg konfiguratora: 2080pln. Do tego DP za 7780 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, myślałem że wszystkie to mają - ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście jest wybór ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne zegary z Audi brałbym w ciemno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta opcja to Active Info Display, dostępna wraz z radiem Discover Pro. Przy Highline, sam AID to koszt wg konfiguratora: 2080pln. Do tego DP za 7780 pln.

 

Chyba, że weźmiesz pakiet business wtedy DP wychodzi dużo taniej.

Na necie można znaleźć, że w AID jest możliwa zmiana grafiki domyślnych zegarów na tzw sportowe poprzez kodowanie, czy może ktoś już coś takiego próbował?

Nowy Tiguan mam wrażenie, że też ma nieco zmienioną grafikę zegarów w AID względem paska, ciekawe czy takie rzeczy są "poukrywane " w każdym AID i tylko uaktywnione te dla danego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wirtualne zegary z Audi brałbym w ciemno ;)

 

Jechałem nowym Q7 i za nic nie zamieniłbym moich z passata ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nic nie zamienilbys, a za Q7:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za nic nie zamienilbys, a za Q7:)

 

Chodzi mi tylko o zegary, mają o wiele mniej opcji indywidualizacji - w sumie same zegary mają tylko jeden wzór.

Co do samochodu zajebisty, lecz nawet po rabacie 15 % ponad 2- krotnie droższy od naszych Bitdi, a wyposażenie i osiągi identyczne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ceny A6, BMW 5 nie mowiac o Q7 zwalaja z nog. Moze kiedys:) Ostatnio troche poogladalem testow Mondeo czy Mazdy 6 ( wlaczanie podgrzewania tylnej kanapy w podlokietniku tylnim, to szczyt debilizmu ), i tylko utwierdzam sie wyborze.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jechałem nowym Q7 i za nic nie zamieniłbym moich z passata ;-)

Pytanie. Czy na zegarach "wydajność i zużycie" podświetla Ci się na zielono znaczek ECO ? Wydaje mi się że kiedyś się podświetlało. Na DMP w trenerze zapala mi się eco a na AID nie. Proszę o info czy ruszać na serwis czy tylko mi się zdawało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapala się chyba tylko jak jedziesz w trybie żeglowania tzn. Tryb ECO i dosłownie noga z gazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. tylko ciekawe czy DSG ma na to jakiś wpływ, bo ja mam samochód manualu. Jak pisałem wcześniej na Think Blue zapala się eco ale na zegarach już nie.

Edytowane przez germar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w nowych Audi2016 są ustawienia AID w widoku klasycznym i sportowym. W tegorocznych VW też tak mozna?

2016-05-31_225426.jpg

2016-05-31_225247.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem że w nowych Audi2016 są ustawienia AID w widoku klasycznym i sportowym. W tegorocznych VW też tak mozna?

[ATTACH=CONFIG]145369[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]145370[/ATTACH]

To zdjęcie to SQ7, którego w Polsce jeszcze nikt nie widział, w zwykłym Q7 2016 nie ma takiej opcji, jak pisałem wcześniej - jest mniej opcji niż w moim B8 z początku 2015 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi tylko o zegary, mają o wiele mniej opcji indywidualizacji - w sumie same zegary mają tylko jeden wzór.

Co do samochodu zajebisty, lecz nawet po rabacie 15 % ponad 2- krotnie droższy od naszych Bitdi, a wyposażenie i osiągi identyczne ;-)

 

po rabacie od brokera nie ma tragedii :) ale też uważam że passerati jest ok, jeden z lepszych współczynników cena/jakość

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w AID można ustawić żeby pokazywało aktualne zużycie paliwa, ale nie w formie graficznej tylko wyświetlając cyfry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Z tego co pamiętam to pomiędzy zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, googie napisał:

Można. Z tego co pamiętam to pomiędzy zegarami.

Ale jak to zrobić, ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności