Skocz do zawartości
paolokos

zawieszenie B8 naprawa ( poprawa ) DCC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Najczęściej podawane są masy na sucho bez płynów. Jak będę jechał koło jakiegoś złomu to podlecę na wagę i zmierzę dokładnie. W tym przykładowo modelu naleci wagi bo diesel, kombi, 4x4 cały wał haldex z mostem itp. Na focie dany egz. oraz wersja silnikowa.

Screenshot_2021-12-02-22-59-04-564_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Także auto zważone wyszło 1840km z niecałą połową baku. 2,0 bitdi variant 2016r. Szklany dach,elektrycznie wypinany hak, 4x4, koła 18" i pełnowymiarowe takie samo na zapasie.

IMG_20211218_111005.jpg

IMG_20211218_110951.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2019 o 12:38, maykel napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego postanowiłem odgrzać nieco kotleta. Mam Alltracka z 2016 roku, a razem z nim problem ze stukami. Dźwięk można porównać do obijania się poluzowanego elementu, to nagranie przedstawia Tiguana, ale dźwięk jest podobny. Zauważyłem, że nie występuje od razu, a po krótkiej chwili jak podzespoły nieco się "nagrzeją", głównie przy niższej prędkości i poprzecznych nierównościach. Zawieszenie sztywne, bez luzów. Powertowałem już trochę inne fora i wskazywane są przeważnie dwie przyczyny - wadliwy amortyzator lub przekładnia kierownicza. Mam pytanie czy komuś z Was udało się poprawnie zdiagnozować i usunąć problem? Wybieram się za jakiś czas  na serwis olejowy i chcę ten temat ogarnąć, a bogatszy o wiedzę będę w stanie naprowadzić mechanika na możliwą przyczynę...

Cześć.
Mam ten sam problem. Stuki identyczne jak w tiguanie z filmiku, zawieszenie adaptacyjne 2.0 bitdi 2015rok przelot 115.000
Wali okrutnie jakby miało coś się urwać, jakieś pomysły? Na stacji diagnostycznej nic nie znaleźli. Amorek? Listwa wspomagania? Mocowanie górne amortyzatora? Ktoś to przerabiał?

Pozdro
M

Edytowane przez Majkel2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi ktoś sportowe amortyzatory dcc z czujnikami? kw ma cały zestaw gwint ale szukam coś bez sprężyn 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Mam problem z moim b8 z DCC, od jakiegoś czasu mam zauważalne bujanie tyłu auta na dziurach, mechanik twierdzi że nic nie widać a mnie to strasznie drażni, czy macie podpowiedź co mogę wymienić / sprawdzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności