Skocz do zawartości
bosss

Kanapa W8 do zwykłego - Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nabyłem zestaw foteli od W8 i mam problem z tylną kanapą. Moje fotele są składane kanapa z W8 jest nie składana mało tego nie mam prawdopodobnie jakieś blachy. Może ktoś się orientuje co bym potrzebował do montażu jej w zwykłym passacie :what

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega golden87 coś takiego modził, pytaj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz wsadzić kanapę od kombi do sedana - musisz wywiercić otwory mocujące zawiasy do podłogi. Da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nabyłem zestaw foteli od W8 i mam problem z tylną kanapą. Moje fotele są składane kanapa z W8 jest nie składana mało tego nie mam prawdopodobnie jakieś blachy. Może ktoś się orientuje co bym potrzebował do montażu jej w zwykłym passacie :what

Jeśli przekładasz z sedana do sedana to potrzebujesz metalowej blachy. W W8 siedzenia sie nie kładą z tyłu tylko jest otwór na narty bez oryginalnej ładnie wyciętej blachy będzie ostra rzeźba :) pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez golden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przekładasz z sedana do sedana to potrzebujesz metalowej blachy. W W8 siedzenia sie nie kładą z tyłu tylko jest otwór na narty bez oryginalnej ładnie wyciętej blachy będzie ostra rzeźba :) pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Ok. Mam to na te narty a powiedz mi z oparcia wystaja druty, sa w podlodze na nie dziury?

Siedziszko p&p? Boczki kanapy prYkreca sie krótka śruba?

Edytowane przez bosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oparcia wystają takie blachy mocujące, a te blachy mocujesz do blachy grodziowej, bez tego nie ma jak tego przymocować.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem i mam te blachy. Ale na dole oparcia mam tez 3 druty... stelaż podlokietnika jest z tą blachą grodziową?

bc27d5c0f45c8f22abcf511950abc16e.jpgd9796654ffe023b3ea4673f3543da7a5.jpg

Edytowane przez bosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wiem i mam te blachy. Ale na dole oparcia mam tez 3 druty... stelaż podlokietnika jest z tą blachą grodziową?

bc27d5c0f45c8f22abcf511950abc16e.jpgd9796654ffe023b3ea4673f3543da7a5.jpg

Jeśli chodzi o te 3 druty to nie mam ich zakotwiczonych nigdzie, do tego powinno być takie koryto a w nim otwory. Tak stelaż podłokietnika trzeba połączyć np nitami z blachą grodziwa. ;)

 

 

Ps skóra czy pół? Pokaz jakąś fotkę kolego

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez golden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra/ alcantara Recaro

 

b74cadd85313d7809e67c2e78e9fd7a9.jpg4f259ade46d4fae0fc5057e697573630.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie zazdro, miliony monet? są śliczne!!!! ile? jak nie chcesz ceny tu podać to daj na pw

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe pytanie nie do końca związane z tym tematem ale się podłącze :dobrze

W swoim Passacie mam również tylną kanapę mocowana do blachy i potrzebuje kołki mocujące tej kanapy w które wkłada się zagłówki bo przy częstym demontażu uległy zniszczeniu orentuje się ktoś gdzie można takie nabyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożone. Dla potomnych do zamontowania tylnego oparcia potrzeba jest tylna sciana grodziowa z passata W8 lub 2.8 4x4. Bagażnik jest niec wyższy w nich ze wzgledu na napęd wiec mimo ze ktos nam wytnie blach trzeba dospawac od dołu pasek blach. Pasuje dobrze trzeba przynitowac lub odkręcić. Potrzebujemy blache ze stelazem podlokietnika. Inaczej go nie zamontujemy. Generalnie do zrobienia ale dość pracochłonna modyfikacja.

 

Foto blachy czarna linia tak konczy sie zwykly sedan niebieska taki pasek trzeba dospawac...

13e70ea6dbc9a80fa67f3f2d953ac802.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Ci się udało. Kawał dobrej roboty, pokaz efekty jak to wszystko siadlo ;) bo fotele są mega ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prezentuje się zestaw Recaro z W8

 

1715186700_1470150387.jpg

1996168100_1470150389.jpg

1607275300_1470150392.jpg

5326619500_1470150394.jpg

1161714700_1470150396.jpg

3288323100_1470150398.jpg

8489481700_1470150400.jpg

7386083800_1470150402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat mineło, tyle samochodów później a wchodzi człowiek z sentymentu i patrzy na takie stołki i dalej sa chyba jednymi z najbardziej kozackich wg mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nadal widzą. Auto mam do dziś mimo że robi moze z x00km rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może schemat jak podłączyć podgrzewana tylna kanapę do zwykłego B5? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności