Skocz do zawartości
szczyglas

Trzeszczący plastik w okolicach zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

Od tygodnia jestem w posiadaniu Passata B7, z 209 tyś przebiegiem, i od momentu odebrania go, irytuje mnie strasznie trzeszczący plastik na desce od strony kierowcy, trop prowadzi okolic zegarów ale nie jestem pewien. Od tygodnia nie mogę odnaleźć tego miejsca, może ktoś z was miał już taki problem albo jest jakaś wady w tych autach?? I podpowie gdzie szukać dokładnie??

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też przebieg ma spory... i odezwał się kiedyś ten plastik - dekor zegarów i ten wzdłuż co łączy się z zegarkiem i idzie dalej w strone schowka.... całość pryśnij do listwy do łączeń sprayem siliconowym ale takim lepszym.

 

przetrzyj szmatką to co uleci :) i masz problem z głowy na dłuuuugo.

 

nic się nie stanie jak dookoła zegarów popryskasz... ja wywalilem z pół puszki :) ale mam do dziś spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za rade, a jaki sprey silikonowy polecasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valvolinem ja pryskałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! u Mnie podobny problem i zarówno irytuje Mnie jak Was :) czy mógłbyś oznaczyć na zdjęciu miejsca dokładne, bo opis jakoś do Mnie nie przemawia:P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki opis?

Pryskasz siliconem po wszystkich szparach tam gdzie skrzypi i wycierasz to co zostanie i kuniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie dobrze też się sprawdza Plak - wystarczy popsikać całą deskę rozdzielczą i problemy znikają, ja tak wyciszyłem cały przód auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody powiem ci, że świetny miałeś pomysł z tym sparyem silikonowy, nic już nie trzeszczy w kabinie :) Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dołączam się do tematu.. u mnie zaczeło skrzypiec podczas przyspieszania dziwięk podobny do tego jakby przepływała woda i tylko wtedy kiedy gwałtownie przyspieszam i nie wiem czy to czasem nie jest od zawieszenia ktoś spotkał się z taką przypadłością w swoim B7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo... Nie doszedlem skad to idzie.... Ale na pewno nie z zawieszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda mi to na deskę rozdzielczą ale tak jakby gdzieś na podszybiu lub gdzieś koło zegarów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. U mnie slychac jak mocno cisne w gaz i na wysokich obrotach głównie.... Ale nie potrafie namierzyc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak już musi być ;) znajomy w B6 miał to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko że przed zawirusowaniem auta miałem z tym spokoj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aucie innej marki miałem taki problem- zamulona była nagrzewnica. W tamtym wypadku czyszczenie nie pomogło zakamieniona była- cała do wymiany. Objawy też pojawiały się.m.in. przy przyspieszaniu- temperatura silnika wzrastala i termostat otwierał duży obieg i wtedy odgłos przelewającej wody.... Przypuszczam że zamiast płynu ktoś lał kranowe i to był efekt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności