Skocz do zawartości
Nowy222

Huczy skrzynia na piątym biegu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Dziś po mocniejsze jeździe usłyszałem hucznie dochodzące ze skrzyni biegów jadąc na piątym biegu, nigdy wcześniej nic się nie działo, dziś trochę powciskałem gaz na różnych biegach i zaczęło sim hucznie. Trochę o tym czytałem, jutro pojadę zmienić okej bo nie wiem czy było to robione ( jeżdżę tym autem 3 miesiące ). Co byście mi poradzili w tej sytuacji, czy jest jakiś sprawdzony środek, olej żeby zwiększyć hucznie ? Czytałem też o łożysku 5 biegu, czy można je wymienić ? Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima18 skoro instrukcja to po co to forum ? Daruj sobie takie wpisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Klikąłem ją ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Może ktoś wogólę wymieniał łożysko piątego biegu w tej skrzyni ? Chodzi mi czy jest jakiś dostęp bez zwalania jej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od udzielania porad dla użytkowników którzy maja problem. Tylko niektórzy nie korzystają z tej pomocy a w podzięce dla kogoś kto traci czas jeszcze go obraza. Ręce opadają. Wiek tłumaczy wszystko

 

Kliknąłeś znaczy otwarłeś link w ktorym masz opisany sposób naprawy swojego samochodu :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Źle zrozumiałem. Oczywiście zgadzam się z tym do czego jest forum, nikogo nie chciałem narazić.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dobra instrukcja jednak nie wyczytałem czy dojście do tego dekielka ( kappy ) jest w wersji silnika BKP ? Kolega opisuje że ma BMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie proszę czy jeśli mam silnik BKP to czy też mam dojście do tego dekielka po zdjęciu lewego koła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika nic nie zmienia. Sprawdź czy nie masz luzu na wałku. Jesli nie ma badz po skasowaniu problem zostanie to trzeba szukać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy dostanę się do tego walka poprzez ściągnięcia lewego koła i nadkola ? Tego chce się dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to kamień spadł mi z serca. Jesteś sto procent pewny ? Jeśli tak zamawiam graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności