Skocz do zawartości
golden87

Pompowtryski Boiso Race 783 czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Koledzy z forum pewnie znaja passka z mojego podpisu.

Trafiła mi sie okazja kupić w/w wtryski we w miare atrakcyjnej cenie (1900), i to akurat u mnie w miescie z przebiegiem 6000 km.

 

Wiem ze na obecnym setupie + te wtryski powinienem otrzymać około 27x/28x.

 

Czy ktoś może mi powiedzieć coś o tych wtryskach?

Jak z ich jakością, jak z ich trwałością? itd itp.

Czy cena jest dobra?

 

Moze lepiej poczekać na np. Firady 80 czy coś w ten deseń?

Za każdą sensowną odpowiedź będę wdzięczny.

Dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak z ich jakością, jak z ich trwałością? itd itp.

 

Z trwałością jest tak samo,jak w przypadku wszystkich tuningowych końcówek,mówiąc krótko jest gówni...a.Nawet bosch produkuje już badziewie.

Ale nic lepszego nie kupisz,więc jak tylko chcesz sobie dokupić koników,to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z trwałością jest tak samo,jak w przypadku wszystkich tuningowych końcówek,mówiąc krótko jest gówni...a.Nawet bosch produkuje już badziewie.

Ale nic lepszego nie kupisz,więc jak tylko chcesz sobie dokupić koników,to bierz.

 

Mowisz teraz o Firad'ach czy o Race'ach?

Czyli ich trwałość w porównaniu do moich AL-ek może być zdecydowanie niższa?

Nie chciałbym żeby te pompki po 10 tysiacach km mi padły.. auta używam również a może przede wszystkim jako "daily"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego każde tego typu końcówki są dobre,jak są nowe i mają minimalny przebieg.Oryginalne AL'ki to kosmos przy tych całych firadach i innych zamiennikach.

Cały pic polega na tym,że mało kto ma odwagę sprawdzać takie pompki po kilkudziesięciu kkm przelotu,a gwarantuję ci,że przy takim "wysileniu" wypadną marnie.

Skoro "większe" końcówki do vp sypią się już po kilku tysiącach,to ... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego każde tego typu końcówki są dobre,jak są nowe i mają minimalny przebieg.Oryginalne AL'ki to kosmos przy tych całych firadach i innych zamiennikach.

Cały pic polega na tym,że mało kto ma odwagę sprawdzać takie pompki po kilkudziesięciu kkm przelotu,a gwarantuję ci,że przy takim "wysileniu" wypadną marnie.

Skoro "większe" końcówki do vp sypią się już po kilku tysiącach,to ... .

 

No brzmi sensownie to co mowisz, ale jak w takim razie dalej zwiekszyc moc?

Z tego co wiem, to Boisio race sa wysilone bardziej o jakies 25-30% niż AL'ki, więc wydaje mi się że to jeszcze nie jest tak dużo jak w FIRADach 160 np.

 

Teraz mam dylemat... :(

Majac na mysli sprawdzenie pompek, masz na mysli zrobienie tego na stole, a nie przez VAGa...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić możesz,a jak długo będą w pełni sprawne,nie wiem.Nikt tego nie wie.

Sprawdzić je można tylko na eps 200/205.

 

Nie tylko "wysilenie" ma wpływ na trwałość,ale także sama jakość materiału.Iglice zwyczajnie nie wytrzymują takiego "wysiłku" i najnormalniej się wyklepują,a wówczas końcówka nadaje się na przetop.

Niemniej jednak,niczego lepszego w zamienniku nie kupisz,kto by tego nie robił,poza WZM-em,ale oni nie robią końcówek do pd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności