Skocz do zawartości
psojekk

podłączenie beżowej wtyczki modułu komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Powinny być dwa plusy stale podłączone a nie jeden, jeden jest od mrugnięcia przy otwieraniu a drugi jest do mrugnięcia przy zamykaniu sam to robiłem u siebie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Pin 12 i 15 odpowiada murgnieciu

 

dzięki za podpowiedź, faktycznie tego pinu 12 nie podpiąłem. jednakże po podpięciu nie ma poprawy, jak było tak jest, pożyczyłem od kolegi moduł i spróbuję jutro go sprawdzić, bo może mój moduł jest coś nie halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem, akcja jest taka:

na moim module - zamyka i otwiera cały samochód po pierwszym "kliknięciu", na otwarcie mruga za każdym razem, na zamknięcie mrugnął za 4-tym razem dopiero

na module kolegi - zamyka auto "na raz", otwiera za pierwszym razem tylko drzwi kierowcy, za drugim resztę auta. na zamknięcie mruga także dopiero za 4-tym razem

o co mu może chodzić? :hmm trochę już teraz nie mam pomysłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest że pierwsze kliknięcie otwiera tylko drzwi kierowcy i jest to specjalnie ustawione.

Mikrostyki masz wszystkie sprawne?

Jak zamknę samochód z pilota a mam otwarty bagażnik to zamki się zaryglują ale auto mrugnie dopiero jak zamknę klapę bagażnika. To samo jest z maską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak jest że pierwsze kliknięcie otwiera tylko drzwi kierowcy i jest to specjalnie ustawione.

Mikrostyki masz wszystkie sprawne?

Jak zamknę samochód z pilota a mam otwarty bagażnik to zamki się zaryglują ale auto mrugnie dopiero jak zamknę klapę bagażnika. To samo jest z maską.

w klapie mam właśnie padnięty mikrostyk, reszta sprawna. maska u mnie nie ma mikrostyku ;)

dziwi mnie że miga za 4 razem, albo ew. za pierwszym razem miga jak zamykam z pilota jeśli uprzednio zamknę auto z panelu na drzwiach kierowcy...

czyli tylko mikrostyku wina może być? niedługo pewnie klapę zamienię to i zamek będzie inny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz odpowiedź, komputer cały czas widzi że klapa jest otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To masz odpowiedź, komputer cały czas widzi że klapa jest otwarta.

serio, a to nie odwrotnie działa? bo przecież jak zepsuty mikrostyk to nie zapala się lampka po otwarciu drzwi, a nie pali się cały czas bo drzwi są "otwarte" :hmm

no ale to załatwię i zobaczymy wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a robiles juz poloczenia kabli przy module?? a dokladnie kabelow o kolorze zoltym one laczal sie pod ta guma ktora idzie idze do modulu. U mnie bylo tak ze na vagu byl blad modul w trybie awaryjnym i nie mrugal a wiec szukalem dalej pominno tego ze te na zewnatrz puszki od modulu robilem wiec jeszcze tam sprawdz i musi dzialac. ewelntualnie sprawdz jeszcze sobie czy nie ma zimnych lutow w module

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności