Skocz do zawartości
MORGOOTH

Potrzebny ktoś z Vagiem - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Pilnie potrzebuję sprawdzić wersję RNS 510 w swoim Pasku w dniu jutrzejszym. Muszę zaktualizować mapę a nie znam wersji Navi. Szybkie menu zablokowane, już sprawdziłem.

Ktoś pomoże? Dojadę w każde miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vcds i kompa posiadam, jak wiesz jak to sprawdzić to wbijaj do Ząbek bo ja tego jeszcze nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilnie potrzebuję sprawdzić wersję RNS 510 w swoim Pasku w dniu jutrzejszym. Muszę zaktualizować mapę a nie znam wersji Navi. Szybkie menu zablokowane, już sprawdziłem.

Ktoś pomoże? Dojadę w każde miejsce.

 

a czy do tego trzeba było nowy watek zakładać i śmietnik robic,do tego jest miejsce w linku poniżej :mlotkiem:kijemgo

 

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/49313-Mazowiecki-off-topic-czyli-pogaw%C4%99dki-na-tematy-r%C3%B3%C5%BCne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz marwitko zdesperowany byłem... :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie dublować tematu, potrzebuję pomocy w skasowaniu błędu poduszek. Warszawa i okolice, dojadę wszędzie no i oczywiście odwdzięcze się dobrym trunkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię ze znajdziesz kogoś kto za dobre trunki to zrobi, szczególnie ze mało kto tu zagląda, a jesli nawet ,to większość tu zagląda jak cos chce, potem po nich śladu nie ma, taka rzeczywistość, ale może sie mylę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności