Skocz do zawartości
golden87

Ciekawe aukcje z Chin (AliExpress, geartbest, itp)

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze wiedzieć że dochodzą. 2-3 lata temu jak zamawiałem to nie dochodziły. Teraz też chińczyk wysłał mi China Post Ordinary Small Packet Plus chociaż i tak dopłaciłem za śledzoną 0.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowy do pilotów zamówiłem 28 sierpnia co prawda u innego sprzedawcy ale identyczne i za te same pieniądze. Więc na dniach powinno dojść to dam znać. U mnie puki co wszystkie paczki doszły. Jedna najdłużej szła 45 dni, a tak to średnio 20-25 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem dwie ladowarki do telefonu bo u nas oryginalnej fo Huawei nie idzie dostać i jedna przyszła zepsuta, ale bez problemu po otworzeniu sporu kasę zwracają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda jeśli chodzi o zwroty i gwarancje to chyba nawet lepiej to funkcjonuje jak u nas w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dekli, to przed założeniem warto odkleić część metalową z logiem (wierzchnią) od tej plastikowej i przykleić porządnie, bo są tylko na kawałeczku taśmy dwustronnej i niestety gubią się te kapselki z logiem a zostaje sam dekiel plastikowy :) Oprócz tego jakościowo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówieniem tą obudowę:)

zobaczymy za jakieś 20 dni czy jest warta tych 5.80zł

 

W jakim celu? Przecie u nas to samo jest i dostaniesz to na miejscu wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakim celu? Przecie u nas to samo jest i dostaniesz to na miejscu wszędzie.

Gdzie i za ile?

 

Jak widzę tych nie których rekinów biznesu ściągającycg wszystko z Chin i wystawiających za 250% ceny nominalnej to aż boli. Ja to traktuje jak dodatek, nie potrzebuje tego na teraz a jak pojawi się w skrzynce to się cieszę bo z reguły już zapomniałem o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież te chińczyki to jest to samo co u nas na allegro za +/- 10 zł http://allegro.pl/pilot-obudowa-kluczyk-vw-passat-b5-golf-iv-polo-3p-i5981304659.html

 

Mam dokładnie ten bo był na miejscu i jego jakość jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przecież te chińczyki to jest to samo co u nas na allegro za +/- 10 zł http://allegro.pl/pilot-obudowa-kluczyk-vw-passat-b5-golf-iv-polo-3p-i5981304659.html

 

Mam dokładnie ten bo był na miejscu i jego jakość jest ok.

Doliczyć przesyłkę,to z chin będziesz miał trzy,a nie jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcecie powiedzieć, że ciągacie to przez miesiąc z chin aby zaoszczędzić kilka piw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie chcecie powiedzieć, że ciągacie to przez miesiąc z chin aby zaoszczędzić kilka piw ?

 

W poście 127 masz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doliczyć przesyłkę,to z chin będziesz miał trzy,a nie jeden.

Szczególnie że w 90% przysylka jest darmowa. A jak czegoś na już nie potrzebuje to można poczekać....

 

Chyba jeszcze nie robiłeś tab zakupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma cały kluczyk tylko obdarty to dlaczego nie poczekać i wypić 2 piwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie że w 90% przysylka jest darmowa. A jak czegoś na już nie potrzebuje to można poczekać....

 

Chyba jeszcze nie robiłeś tab zakupow

Czytaj ze zrozumieniem post i cytat na który odpowiadam.:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytaj ze zrozumieniem post i cytat na który odpowiadam.:ok

Sorrrki ;) źle zrozumiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wasza sprawa co i jak ale zdziwiło mnie, że to chodzi o zaoszczędzenie tych kilku złociszy. Modzą auta na potęgę za gruby hajs, a oszczędzają kilka złotówek na obudowie kluczyka :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no wasza sprawa co i jak ale zdziwiło mnie, że to chodzi o zaoszczędzenie tych kilku złociszy. Modzą auta na potęgę za gruby hajs, a oszczędzają kilka złotówek na obudowie kluczyka :fajny

Może dzięki takiemu oszczędnościom stać na grube mody [emoji14]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o chiny i modzenie to są tam bardzo tanie zegary boosta egt czy same termopary. Zastanawiam się też czy te wszystkie repliki turbin które ostatnio się pojawiły to nie właśnie z tamtad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego ogłoszenia co podałeś za 2 obudowy z wysyłką wychodzi ok 33zł. Ja zapłaciłem nie całe 12zł za 2 obudowy. Jak wypije te 8 piw to nie wiem jak mi wyjdzie składanie tych kluczyków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności