Skocz do zawartości
golden87

Ciekawe aukcje z Chin (AliExpress, geartbest, itp)

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo nieładnie .. Spór założyłeś? Fajnie się z Chińczykami robi interesy, ale jak nie kantują ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo nieładnie .. Spór założyłeś? Fajnie się z Chińczykami robi interesy, ale jak nie kantują ..

Mój błąd, że od b6 nie pasują to wiedziałem bo jest ptak gazu do podłogi, myślałem że podejda od Golfa 4 bo dedykowanych do b5fl nie było, niestety mój błąd, w opisie nie było mowy o b5fl. Jednak za nie całe 30 zł wyglądają naprawdę ok, prawdziwe aluminium a nie jakiś plastik. Napisałem do chinczyka czy nie będzie miał szerszych ;)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe aluminium a nie jakiś plastik

W aukcji napisane jest "stal nierdzewna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to podejdzie do passata b5 ?????

http://pl.aliexpress.com/item/5-PCS-A-Set-mahogany-Inside-door-handle-handrails-shake-decorative-cover-For-Vw-passat-B5/32436307230.html?spm=2114.010208.3.8.BrnJEr&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_5_10017_10021_507_10022_10020_10009_10008_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=4a9dd459-9193-49cf-bf8b-58a6fc0fb52c

 

zastanawia mnie czy to są oryginały czy zamienniki cena powiem szczerze kusi i to bardzo w Polsce za używki wołają po 50 złoty od sztuki w sumie gosc u mnie na szrocie chciał za cały zestaw 250 złoty... :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wyglądają bardzo dobrze :P Ciężko powiedzieć ze zdjęć czy będą pasować, ta do drzwi kierowcy raczej powinna bo nachodzi na boczek, ciekawe jak te wkładki. Ludzie oceniają na 5 gwiazdek więc chyba jest ok :P Zwłaszcza za taką cene ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taka ładna pani prosi to dają

 

299_htb1cvv2hpxxxxcfxpxxq6xxfxxx6.jpg

HTB1cvV2HpXXXXcFXpXXq6xXFXXX6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha to jest Azjatka z krwi i kości :D hmm ale tak patrze w samochód to od strony kierowcy panel mam pod kolor tapicerki i wstawki a'la mahoń więc trzeba szukać dalej :D

 

 

hmm a czym się różni tutaj w ilościach jest podane "lot" / "set" czy mam rozumieć sztuka / zestaw czy jak mam to rozumieć?

Edytowane przez COsmoB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha to jest Azjatka z krwi i kości :D hmm ale tak patrze w samochód to od strony kierowcy panel mam pod kolor tapicerki i wstawki a'la mahoń więc trzeba szukać dalej :D

 

 

hmm a czym się różni tutaj w ilościach jest podane "lot" / "set" czy mam rozumieć sztuka / zestaw czy jak mam to rozumieć?

Set tzn ze cały zestaw za ta cene, a lot znaczy że jeszcze dużo ma tych zestawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Set tzn ze cały zestaw za ta cene, a lot znaczy że jeszcze dużo ma tych zestawów

 

yhym no to teraz trzeba uruchomić translator u napisać do gościa co chce żeby to w 1 paczce wysłał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony dodam coś z elektroniki:

http://www.aliexpress.com/item/5-0-Touch-Dual-Cam-Car-DVRS-with-1GB-RAM-8GB-ROM-WiFi-FM-GPS-Navigation/32565093115.html

Lusterko wsteczne z DVR, GPS, Zestaw głośnomówiący bluetooth, transmiterem FM, Androidem oraz kamerą cofania.

Może nie jest to kombajn multimedialny, ale dla kogoś, kto chce w miarę estetycznie rozbudować swój samochód o zestaw multimedialny to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał obudowy kluczyka... Różni się od oryginału ale nie wygląda źle Folding 4 3 1 Buttons Car Remote Flip Key Shell Case Fob For Volkswagen Vw Jetta Golf Passat No Blade #84166

http://s.aliexpress.com/3Yj6N7bI

(from AliExpress Android)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taka obudowę, niestety nie mogłem przełożyć transpondera (bałem się go wyrwać na siłę) więc tylko połowę wymieniłem z guzikami i jest ok.

Poszukaj lepiej ja znalazłem za 1$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten czerwony przycisk od czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma nic pod nim w sensie na płytce, ale myślę że on jest do odpalenia alarmu zdalnie (panic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link coś nie działa, ale wolę nie pytać po co Ci to [emoji14] ja ze swojej strony dodaje czujnik egt. W Polsce mniej jak 120-160 nie kupisz u chinola 11$ z wysyłką

 

New 2M EGT K Type Thermocouple Exhaust Probe High Temperature Sensors Threads

http://s.aliexpress.com/raqiEjMB

(from AliExpress Android)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak płacicie za zakupy???

ja mam konto walutowe w t-mobile bankowe chce je zamknąć bo są opłaty a rzadko teraz zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki jak płacicie za zakupy???

ja mam konto walutowe w t-mobile bankowe chce je zamknąć bo są opłaty a rzadko teraz zamawiam.

Ja płacę przez przelewy24 wg mnie najwygodniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności