Skocz do zawartości
golden87

Ciekawe aukcje z Chin (AliExpress, geartbest, itp)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

trunk hook horns with damping for Volkswagen VW passat B5 B6 B7 CC B7L Skoda Octavia Fabia

http://s.aliexpress.com/IJVFzuum

(from AliExpress Android)

 

Kupiłem ten wieszak i spełnia swoją funkcję ale pierwsze wrażenie to takie że rozpadnie się w rękach przed zamontowaniem.

 

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem ten wieszak i spełnia swoją funkcję ale pierwsze wrażenie to takie że rozpadnie się w rękach przed zamontowaniem.

 

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Ja kupiłem ori skody z allegro akurat w tym przypadku dużej różnicy w cenie nie było ;)

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są od Superba nawiewy ;) prZód podchodzi ale ten tylny nie bo w b5 nie było nawiewy w tunelu z tyłu

 

ja u siebie mam cały tutel z superba z doprowadzonym nawiewem. jest troche roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie mam cały tutel z superba z doprowadzonym nawiewem. jest troche roboty
Masz foto ? jak to wyglada ? co zmieniałeś aby taki tunel założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto kilka zdec i porównanie tunelu skody i vw passata

20160417_154821.jpg

20151209_093700_HDR.jpg

20151209_093749_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oto kilka zdec i porównanie tunelu skody i vw passata

A jak to w ogóle trzeba całość zmieniać z podłokietnikiem żeby te kratki z tyłu były czy jakoś można zaadaptować do passatowskiej.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez apke mobilną jest 26% taniej.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Kupując przez apke automatycznie jest te 26% taniej czy trzeba cos dodatkowo zaznaczać czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupując przez apke automatycznie jest te 26% taniej czy trzeba cos dodatkowo zaznaczać czy coś takiego?

Automat mi przez apke pokazuje cenę tego 52$ nie całe. Normalnie że sklepu play ściągasz nie instaluje dodatkowego syfu i nie muli telefonu.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest już po Polsku

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby jeszcze powstał temat od użytkowników którzy zakupili produkt na aliexpres z opisem co zostało zakupione oraz opinie po zakupie i uzytkowaniu, by zachęcić bądz ostrzec co warto czego nie warto zakupić...myślę że rozwiało by to wątpliwości innych użytkowników z decyzja kupować czy odpuścić te chinole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze swojego doswiadczenia że niektóre rzeczy można już dostać w Polsce w podobnej cenie.

Ja glownie kupowałem szkła do telefonu, etui i ładowarki.

Ładowarka indukcyjna z chin zepsuła mi dwa telefony. W obu przestało działać ładowanie indukcyjne.

Na allegro połowa rzeczy to z chin. Niektórzy są tak leniwi że nawet zdjęcia chinskich stron wklejają u siebie.

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale ceny przebijają niekiedy 2 razy te z ali za ten sam przedmiot. Też wolałbym brać z allegro ale nie chcę przepłacać za to samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wszystko jest drożej, czasem sie trafi cena podobna. Janusze biznesu kupują ich po 100/200 sztuk to mają taniej.

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to w ogóle trzeba całość zmieniać z podłokietnikiem żeby te kratki z tyłu były czy jakoś można zaadaptować do passatowskiej.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

trzeba rzeżbic srodkowy plastik(uchwyt na kubki) i dopasowac go do passatowskiego wybieraka, miałem orginalny kanał powietrzny z superba ale nie pasował i powietrze pusciłem peszlem elektrycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby jeszcze powstał temat od użytkowników którzy zakupili produkt na aliexpres z opisem co zostało zakupione oraz opinie po zakupie i uzytkowaniu, by zachęcić bądz ostrzec co warto czego nie warto zakupić...myślę że rozwiało by to wątpliwości innych użytkowników z decyzja kupować czy odpuścić te chinole...

Ja kupowalem dwa kable vcds, jeden kabel mini vci, ekrany do telefonow i tabletow. Wszystko przyszlo bez problemu i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OEM Rear Handbrake Electronics Motor Brake Wheel Cylinder For VW CC Tiguan Passat B6 B7 Seat Alhambra Q3 3C0 998 281 A 32332267

http://s.aliexpress.com/eeAZBj2e

(from AliExpress Android

 

Ciekawy jestem jak z jakością tego silniczka.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności