Skocz do zawartości
golden87

Ciekawe aukcje z Chin (AliExpress, geartbest, itp)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płacę przez przelewy24 wg mnie najwygodniej ;)

 

są tam jakieś opłaty czy za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są tam jakieś opłaty czy za free

Wymiana po ich kursie ale różnica to kilka groszy między kantorami więc dla mnie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiana po ich kursie ale różnica to kilka groszy między kantorami więc dla mnie jest ok

Dzięki, jak będę coś zamawiał wypróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też płacę jak Maciek i jest spoko, nie ma się co bać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartą kredytową też chyba można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę zawsze kartą. Bez problemu odbył się też zwrot na kartę przy rezygnacji z zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony dodam coś z elektroniki:

http://www.aliexpress.com/item/5-0-Touch-Dual-Cam-Car-DVRS-with-1GB-RAM-8GB-ROM-WiFi-FM-GPS-Navigation/32565093115.html

Lusterko wsteczne z DVR, GPS, Zestaw głośnomówiący bluetooth, transmiterem FM, Androidem oraz kamerą cofania.

Może nie jest to kombajn multimedialny, ale dla kogoś, kto chce w miarę estetycznie rozbudować swój samochód o zestaw multimedialny to polecam.

 

Ktoś kupował? Testował? ;p jakieś opinie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i raczej jestem zadowolony.

Zestaw bluetooth - OK, dość dobrze słychać. Aczkolwiek głośnik jest głośny z przeciętną jakością. Możesz użyć transmitera FM wtedy komunikaty GPS + rozmowa przenosi się na głośniki samochodu.

GPS - łapie fixa w parę sekund. Fabrycznie instalują igo z mapą europy. Testowałem Sygic (polecam) oraz Google Maps wszystko działa ok. Nie działa here maps - nie jest kompatybilna z urzędzeniem.

FM transmiter - jest ok, chociaż mam sporadyczne szumy. (ale może to wina elektryka, który skopał mi instalacje).

DVR - nagrywanie, aplikacja fabryczna posiada dość dużo opcji: od ekspozycji, po czujnik wstrząsów, czujnik ruchu. Dużym plusem jest fakt, że może nagrywać jednocześnie z dwóch kamer (przedniej i tylnej).

Kamera cofania - jest OK, obraz 720 do kamery nadaje się super. Natomiast do nagrań już gorzej.

Slot SD - dużym plusem są 2 karty microSD. 1. na nagrywanie filmów, a 2 na mapy GPS. Ponadto sprzęt nie ma wiele pamięci więc nie ma sensu dużo instalować.

Aplikacje - jak wspomniałem, działają nawigacje Sygic, Google Maps, BeOnRoad, Igo i chyba automapa (nie testowałem, ale da się pobrać). Ponadto, mamy Ryśka, Yanosika, Youtube.

Ekran - w dzień jest czytelny, ale przy mocny słońcu dużo nie widać. W nocy jest dość jasny, warto mieć mapę z trybem nocnym.

Edytowane przez disciples

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i raczej jestem zadowolony.

Zestaw bluetooth - OK, dość dobrze słychać. Aczkolwiek głośnik jest głośny z przeciętną jakością. Możesz użyć transmitera FM wtedy komunikaty GPS + rozmowa przenosi się na głośniki samochodu.

GPS - łapie fixa w parę sekund. Fabrycznie instalują igo z mapą europy. Testowałem Sygic (polecam) oraz Google Maps wszystko działa ok. Nie działa here maps - nie jest kompatybilna z urzędzeniem.

FM transmiter - jest ok, chociaż mam sporadyczne szumy. (ale może to wina elektryka, który skopał mi instalacje).

DVR - nagrywanie, aplikacja fabryczna posiada dość dużo opcji: od ekspozycji, po czujnik wstrząsów, czujnik ruchu. Dużym plusem jest fakt, że może nagrywać jednocześnie z dwóch kamer (przedniej i tylnej).

Kamera cofania - jest OK, obraz 720 do kamery nadaje się super. Natomiast do nagrań już gorzej.

Slot SD - dużym plusem są 2 karty microSD. 1. na nagrywanie filmów, a 2 na mapy GPS. Ponadto sprzęt nie ma wiele pamięci więc nie ma sensu dużo instalować.

Aplikacje - jak wspomniałem, działają nawigacje Sygic, Google Maps, BeOnRoad, Igo i chyba automapa (nie testowałem, ale da się pobrać). Ponadto, mamy Ryśka, Yanosika, Youtube.

Ekran - w dzień jest czytelny, ale przy mocny słońcu dużo nie widać. W nocy jest dość jasny, warto mieć mapę z trybem nocnym.

 

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampka, nowa.

 

For VW POLO passat B5 original car interior dome light reading light

http://s.aliexpress.com/uEFBJBJR

(from AliExpress Android)

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manetka z wiązką

18G 953 513 A New Black Cruise Control System Stalk Harness for VW Golf Jetta Passat B5 Beetle Skoda Superb Seat 1J1 970 011 F

http://s.aliexpress.com/7NfyYbmu

(from AliExpress Android)

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5KM za 16zeta...?:zeco biere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz 10 takich i będzie strach jeździć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić interfejs do B6 na ali, w zeszłym tygodniu widziałem a dziś wchodzę i nie mogę znaleźć. Czyżby posuwali aukcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zamówić interfejs do B6 na ali, w zeszłym tygodniu widziałem a dziś wchodzę i nie mogę znaleźć. Czyżby posuwali aukcje?

 

już się pojawiły ponownie :)

 

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160726230243&SearchText=15.7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak zamówić,jak po kliknięciu w daną aukcję wyskakuje [ATTACH=CONFIG]147080[/ATTACH]

Trza było się spieszyć, już wszystkie zaorali.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jest grupa na fb nazywa się AliExpress Polska, jest tam masa maniaków zakupów z Chin, można wklejajac link z allegro dostać link bezpośrednio do chińskiego sprzedawcy, omijając tym sam prowizję naszych importerów lub mają link do chińskich sklepów których towar znika z ali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności