Skocz do zawartości
Adam204

Przesyłka Polska-Chiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem ale nie znalazłem nic w temacie i stąd moje pytanie czy ktoś może zamawiał coś z Chin bo rozchodzi mi się o długość (ilość dni) jaką zajmuje dotarcie przesyłki Chin do Polski nie kurierem tylko pocztą :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z autopsji : 14-40 dni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zajmuje to trochę czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę jakaś poprawa nastąpiła bo parę rzeczy pod rząd przyszło w 7-10 dni a wcześniej to tak jak kolega pisze. 2 tygodnie do miesiąca to była norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie 14-30 dni. Ostatnio miałem kilka razy po 6 dniach, ale też zdarzyły się 3 przesyłki po 90 dniach. Wszystkie towary z darmową wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie towary z darmową wysyłką.

Najkrócej do mnie 7dni szła, trzeba jeszcze patrzeć czy przesyłka jest śledzona, bo jak nie jest to nie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najkrócej do mnie 7dni szła, trzeba jeszcze patrzeć czy przesyłka jest śledzona, bo jak nie jest to nie przyjdzie.

 

Darmowa przesyłka najczęściej jest bez opcji śledzenia.

U mnie na 30 przesyłek nie zaginęła ani jedna, a tych co przyszły po ok 3 miesiącach już się nie spodziewałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci jaka jest wysylka, jak jest stadart post to nawet do 30 dni moze zajac, jak jest airmail to miedzy 7 a 14 dni powinno byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolejny chętny na towar z ALI :P

 

Normalnie to do miesiąca czasu masz towar od wysyłki przez skośnego, u mnie dwa razy się udalo mieć po 7 dniach od wysyłki (standard china post) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie co się okazało to przesyłka zmieniła status po napisaniu tego tematu tzn że wylądowała Warszawie zaraz po napisaniu tego tematu ale przynajmniej się on przyda na przyszłość a co do mojej przesyłki to najbardziej co było irytujące to że była śledzona tylko z chin wyleciała 21.03 i wylądowała wczoraj tak więc już się zacząłem zastanawiać czy wogóle dotrze ale tyle czasu leciała samolotem ��

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No u mnie co się okazało to przesyłka zmieniła status po napisaniu tego tematu tzn że wylądowała Warszawie zaraz po napisaniu tego tematu ale przynajmniej się on przyda na przyszłość a co do mojej przesyłki to najbardziej co było irytujące to że była śledzona tylko z chin wyleciała 21.03 i wylądowała wczoraj tak więc już się zacząłem zastanawiać czy wogóle dotrze ale tyle czasu leciała samolotem ��

 

Moja pierwsza paczka z Chin, z ali dotarła do mnie pod koniec listopada, a zamówiłem ją na początku września. W październiku, wg. trackingu dotarła do Polszy. W miedzy czasie skośny oddał kasę za towar, bo założyłem spór, czyli towar za darmo. Jedna paczka mi nie dotarła, a kilka otrzymałem jakieś 14 dni od zamówienia. Paczki z Chin przy darmowej wysyłce to loteria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dublują się. To do kosza z tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności