Skocz do zawartości
mkpol

coś się złego dzieje z domeną i to nie prima aprilis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się przystawi do monitora kwitek potwierdzający uiszczenie opłaty abonamentu RTV to komunikat o próbie oszustwa znika i już się nie pojawia.

SPRAWDZONE!!!!

Zamiennie można przyłożyć legitymację emeryta, która zwalnia z opłaty abonamentu. :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szefol84

i ja również mam alert, dobre bo chwile musiałem się zastanowić co dalej buahahah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Charakterek jak zwykle w formie... Co ma https do dziur w ***** vbulletin?

 

No to też o tym piszę. Skoro vbulletin jest dziurawy, to znaczy, że baza danych nie jest za bezpieczna. I może w celu ochrony naszych danych osobowych by szyfrowanie wprowadzić? No ale nie - lepiej poklepać post obraźliwy dla samego poklepania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co piszesz człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wytłumacz mi jak certyfikat ssl zablokuje dziury w oprogramowaniu, które pozwalają wstrzyknąć kod przekierowujący na inną stronę? Chętnie posłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo wytłumacz mi jak certyfikat ssl zablokuje dziury w oprogramowaniu, które pozwalają wstrzyknąć kod przekierowujący na inną stronę? Chętnie posłucham.

 

Poczytaj ze zrozumieniem. I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek... Ale szyfrowanie TLS dotyczy komunikacji a nie bazy jako takiej. Szyfrowane są twoje zapytania i odpowiedzi bazy. Nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a komunikat jest dalej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety rowniez to widze ;)

co moglem, to zrobilem. jesli zauwazycie jeszcze podejrzane zachowanie forum to oczywiscie zglaszajcie to - teraz juz pozostaje czekanie na ponowne sprawdzenie przez google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeje dalej to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnego komunikatu nie widzę :hym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś używa chroma to wystarczy po wejściu na forum nie otwierać podstron w nowych zakładkach/oknach. Trochę męczące bo sam lubię otworzyć sobie kilkanaście tematów i przeglądać po kolei, ale obecnie to jedyny sposób żeby uniknąć pojawiającego się co chwilę komunikatu. Przy odrobinie szczęścia w ciągu kilku-kilkunastu godzin problem zniknie...

 

.... albo używać przeglądarki Edge :)

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli taki sam komunikat jak wszędzie. na szczęście to już przeszłość, zweryfikowano nas ponownie i ostrzeżenia już nie ma.

może zostało jeszcze w jakichś "dziwnych" miejscach w stylu dodatki antywirusów do przeglądarek albo same antywirusy, które jeszcze nie pobrały najświeższej informacji bazy google safe browsing. to już będzie na szczęście wygasać i 99% użytkowników nie powinno już widzieć ostrzeżenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok

No to temat klozet. Oby na zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby na zawsze

 

obawiam się, że do wykrycia kolejnej dziury w vbulletin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś, zarówno przez kompa jak i telefon. Ktoś oprócz mnie też ma problem z wejściem na stronę?

Screenshot_2018-02-23-12-44-09.png

Screenshot_2018-02-23-12-44-29.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy chwilowe problemy techniczne, niedługo mamy nadzieję wszystko wróci do normy :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2018 o 12:48, The_Saint napisał:

Takie coś, zarówno przez kompa jak i telefon. Ktoś oprócz mnie też ma problem z wejściem na stronę?

Screenshot_2018-02-23-12-44-09.png

Screenshot_2018-02-23-12-44-29.png

U mnie na Operze jest takie coś

screenshot-forum.vw-passat.pl-2018-03-01-20-05-55-311.thumb.png.c1cae0d2fca5b1dabad537ca9eb50207.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kolec spróbuj wymusić odświeżenie w przeglądarce (na komputerze - Ctrl+F5 / Ctrl+R) na komórce - wyczyść pamięć podręczną.

Z certyfikatami już wszystko ok, był mały fackup w serwerowni parę dni temu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności