Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam taki problem gdyż mam rns 510 teraz kupiłem i łącze sie z telefonem , ale po naciśnięciu phone tylko dźwięk sie wycisza . Jak połączę sie z telefonem to normalnie moge rozmawiać i pojawia mi sie logo na gorze BT ale jest nie aktywne i nie moge puścić muzyki z telefonu :/ podejrzewam ze to przez moduł BT bo akualniem mam 1K8 035 730 . Jaki mam kupić moduł jakiś z tańszych aby pokazało mi na zegarach ( mam białe ) funkcje z telefonu i abym mógł puścić muzykę przez rns z telefonu . Mam uchwyt na telefon do noki 31... Juz nie pamietam ale do takiej starej z cienkim bolcem :) pisze na nim activate BT. Dzięki za pomoc

 

Czy ten bedzie dobry ? http://allegro.pl/show_item.php?item=5697972909&msg=Obserwujesz+tę+ofertę.%3Cbr+%2F%3E%0ANie+przegap+jej+zakończenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zakładce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwające%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0

Edytowane przez passatcik6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie nie znalazłem konkretnego numeru modułu aby byl prawidłowy dla mnie . I potrzebuje aby komunikował sie z iPhone 6 . Aktualny jaki mam znajduje BT ale tylko moge rozmawiać przez niego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już rok poluję na jakiś tani moduł i już miałem 3C8...... D za 300 z wysyłką ale ktoś mnie wyprzedził.. Tu masz listę modułów ;

 

http://www.android-rsap.com/installation-deutsch/41-support/107-vw-qpremiumq.html

 

Interesuje Cię komunikacja BAP bo to białe zegary, nie wiem czy chcesz wifi czy nie, te skróty WiFi 3G HFP PBAP A2DP SOP sobie rozkmiń w google i już będziesz wiedział co potrzebujesz a co nie, z prawej masz daty produkcji więc im młodszy moduł tym nowsze telefony. To tak w skrócie, najlepiej mieć 3C8 z C lub D bo mają prawie wszystko. 5N0...... D jeszcze ciekawie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki musi byc skrót abym mógł puścić muzykę przez rns ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Czyli wsZytskie te moge śmiało kupować tak ?

 

 

3C8 035 730 A Novero HT-4 BAP No Yes Yes Yes Yes 22/2010

3C8 035 730 B Novero HT-4 BAP No Yes Yes Yes Yes 22/2011 *

3C8 035 730 C Novero HT-4 BAP No Yes Yes Yes Yes 22/2012

3C8 035 730 D Novero HT-5 BAP Yes Yes Yes Yes Yes 22/2013

3C8 035 730 E

 

A jak teraz mam nokia to moge zamontować novero ? I jak wyglada wymiana ? Wystarczy zmienić i po sprawie czy muszę jeszcze cos kodować ? Czy samo mi na fis wyświetli BT ? I te wsZytskie które podałem i maja BT audio i wyświetlanie na fis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1K8035730D i mam BT Audio ale bez obsługi telefonu na rns i zegarach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1K8035730D i mam BT Audio ale bez obsługi telefonu na rns i zegarach...

 

 

Mam obecnie taki sam moduł, miałem do niego jeszcze ten ekranik wkładany w ten adapter co na desce jest zamontowany ale go sprzedałem, teraz mam już przygotowane wszystko pod moduł premium (przeciągnięta antena i sprawdzona wiązka mono/stereo) bo chcę mieć kontakty na liczniku i w radiu. Poluję na 3C8..... C lub D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1K8035730D i mam BT Audio ale bez obsługi telefonu na rns i zegarach...

 

Też tak mam, początkowo ikonka bluetooth jest nieaktywna, ale wystarczy wykonać lub odebrać połączenie tel. i ikonka jest aktywna. Wtedy też można odtwarzać muzykę z tel. przez bluetooth na RNS-ie

Edytowane przez grabson7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze musisz wymienić telefon bo w żadnym module nie połączysz się po rsap ( chodzi o Iphona)a o to Ci chodzi z tego co wyczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy jest jakiś sposób aby BT połączył się z tel. Huawei P8 ,z nokią i samsungiem sie łączy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka może być przyczyna braku BT-Audio, telefon Glalaxy A3 się łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie może ktoś podpowie dlaczego przestało działać BT -Audio. Działało cały czas (czasami zdarzyło się nie zawsze łączyło z telefonem ) lecz od kilku dni nie może się połączyć wcale wyświetla cały czas brak nośnika . Co dziwne telefon normalnie łączy się przez bluetooth mogę dżwonić, odbierać, ikonka bluetooth pojawia się na wyświetlaczu . Gdzie szukać problemu w telefonie czy module ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ww, osobiście olałem moduł predmium 3c0 gdyż wymaga rsap co wg mnie jest do kitu i go zastąpiłem.

proponuje moduły od 7P6-035-730-G jest standard bez smsów, ale ma opbsługe bap i rns oraz przesył audio a2dp, nie zajmuje nam sim i nie rozłącza telefonu, tylko wszystko możemy cały czas robić na telefonie :) a i mamy połączony przez bt, pobiera każdorazowo ksiązkę wiec jest zawsze aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3C8 035 730 A i tak jak wyzej - czyli bap, rns, audio via BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli rsap, a o tym chyba pisałem

 

Czyli poczytaj dokładniej informacje o modułach.

Moduły serii 3C8 A, B i C to moduły Premium z obsługą rSAP, HFP, A2DP i PBAP.

Dodatkowo mają obsługę SMS na RNS-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś pomysł dlaczego nie działa bt audio?Moduł 3C8035730 telefon samsung not 4 . Wszystko działa w funkcji premium odczytuje sms itp.ale funcja bt audio jest nie aktywna .W czym może być problem jakieś ustawienia w RNS 510 czy w telefonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że moduł obsługuje BT Audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z RNS 510 , mianowicie po nocnym postoju uruchamiam samochód włączam radio i po ujechaniu 5-7 km radio zaczyna wyłączac sie 2-3 razy i nastepnie gra juz normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł obsługuje bt audio bo był czas że działał lecz nagle przestał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności