Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za zachęci pomocy niestety nie udało się uruchomić tego ustrojstwa.

Daj sobie z tym spokój . Przez BT audio jakość dźwięku jest ujowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę wielkiej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie widzę wielkiej różnicy.

 

Zamontuj konkretne audio to zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej przeczytaj jeszcze raz #43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak zmienisz całą instalację na "konkretne audio" to najpewniej i jakość dźwięku przez BT poprawisz

I tu się grubo mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak że na kiepskim sprzęcie dźwięk dobrej jakości i złej będzie brzmiał tak samo wujowo. Na dobrym sprzęcie dźwięk złej jakości dalej będzie do niczego. Ot i cała filozofia. BT ma ograniczoną przepustowość, więc już skompresowane mp3 są jeszcze dodatkowo kompresowane, żeby strumień danych był ciągły. Poza tym BT to też są fale radiowe. Kolejna sprawa to przepustowość BT 4.0 a chyba taki jest w większości nowych smartfonów (choć mogę się mylić) ma przepustowość ok 1Mb/s. To jest dużo za mało żeby jakość dźwięku była dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seryjne głośniki nie są w stanie odtworzyć większości efektów dźwiękowych one tylko grają. A dźwięk przez bluetooth jest słabej jakości i w serii tego nie usłyszysz . tyle w temacie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Widzę Marek że w tym samym czasie napisaliśmy tu samo :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka puszczana przez bT bedzie duzo gorszej jakosci niz odtwarzana z płyty CD. Nawet utwór z karty SD bedzie slaby w porównaniu z CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se opowiadajcie, ważne że mi gra dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, przyjacielu drogi, zapraszam do mnie :). Przekonasz się że w dobrze wytłumionym i wygłuszonym aucie i z dobrej jakości muzyką można czerpać przyjemność ze słuchania nawet w czasie jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej, przyjacielu drogi, zapraszam do mnie :). Przekonasz się że w dobrze wytłumionym i wygłuszonym aucie i z dobrej jakości muzyką można czerpać przyjemność ze słuchania nawet w czasie jazdy

 

ja tam w trakcie jazdy czerpię przyjemność z jazdy, a dźwięk, nawet czasami specjalnie wyłączam..... żeby czerpać przyjemność z jazdy.. no, ale wszyscy twierdzą, że czasami nie jestem normalny... ;-) a poważnie to wolę zainwestować w dobry dźwięk w domu niż w samochodzie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobre nie jest wrogiem lepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przecież jedynie ma grać :)

Takie samo podejście masz do mocy samochodu jaki do mocy muzyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dobre nie jest wrogiem lepszego :)

 

prawda..... nigdy tego nie negowałem... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej, przyjacielu drogi, zapraszam do mnie :). Przekonasz się że w dobrze wytłumionym i wygłuszonym aucie i z dobrej jakości muzyką można czerpać przyjemność ze słuchania nawet w czasie jazdy

 

eeee pewnie szału nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności