Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ma może ktoś pomysł dlaczego nie działa bt audio?Moduł 3C8035730 telefon samsung not 4 . Wszystko działa w funkcji premium odczytuje sms itp.ale funcja bt audio jest nie aktywna .W czym może być problem jakieś ustawienia w RNS 510 czy w telefonie ?

 

Czyżby nikt nie miał pomysłu w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tym, że 3C8035730 nie obsługuje BT audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wytłumaczyć to że przez 8 miesięcy działało normalnie odtwarzało muzykę z telefonu .Pewnego razu telefon nie połączył się z autem musiałem na nowo go sparować i od tej pory bt audio przestało działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czary?

A na pewno masz 3C8035730 a nie wersję A,B,C? Bo według tej strony http://www.android-rsap.com/faq/107.html ten twój nie obsługuje A2DP (choć czasem zdarza się, że na takich stronach informacje nie są pewne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telefonie masz włączoną tą opcję?

Screenshot_20161228-134302.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na module pisze 3C8035730 C chyba nie dokładnie napisałem .

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W telefonie masz włączoną tą opcję?

[ATTACH=CONFIG]150302[/ATTACH]

Nic podobnego nie mogę znależć w telefonie gdzie tego szukać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia- > połączenia- > bluetooth- > vw Phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie na module pisze 3C8035730 C chyba nie dokładnie napisałem .
No to zmienia postać całkowicie.

jak wejdziesz w ustawienia bt w telefonie i dalej w ustawienia połączenia z modułem to tam musisz włączyć opcję media audio. Tak się przynajmniej ta opcja nazywa w lg na adroidzie 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda dziwnie bo połączeniu telefonu z autem nie mam możliwości włączenia funkcji multi audio gdyż wcale nie pojawia się taka funkcja w telefonie . Sprawdziłem na innym aucie (BMW) i po połączeniu telefonu z autem pojawiła się na telefonie funkcja multi audio . Wygląda na to że to coś nie tak u mnie w aucie .Tylko co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi audio ? co masz na myśli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że to to samo co media audio o którym pisze mkpol.Zresztą po uruchomieniu tej funcji bt audio w BMW działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w radiu próbowałeś bawić się ustawieniami?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W radiu przywróć ustawienia fabryczne telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź przez FIS do menu telefonu, wejdź w ustawienia bluetooth znajdź zakładkę media device (chyba) i tam spróbuj sparować ustrojstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już próbowałem w ustawieniach bluetooth przez Fis niestety nie ma takiej zakładki. Ręce opadają :-(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podłączyć inny telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem już 3 dwa samsung i sony. Samsungi łączą się w trybie premium sony bez trybu premium ale w żadnym nie działa bt audio .A żeby było ciekawiej to wcześniej bt audio działało z sony. Xperia j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluetooth -> Media Player -> tam są 2 opcje nie pamiętam czy z połączonych cb znajdzie ale wyszukiwanie od razu znajduje telefony i na FIS'ie bez premium 3C8 035 730 B Pojawia się " odtwarzacz mp4 " obok ikonki Bluetooth, uaktywnia się BT Audio na radiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,napiszę w tym temacie ponieważ nie mogłem znaleźć innego tematu.

 

Posiadam fabryczne radio RCD 300 (srebrne klawisze) , lecz chciałbym zamontować zestaw PARROT CK3100 zakupiony z demontażu z vw b6 , lecz nie wiem do jakiego radia było podłączone.

Chętnie bym założył radio które jest opisywane w tym temacie lecz niestety jak na razie mnie na niego po prostu nie stać .

Nie posiadam w samochodzie Modułu Bluetooth BT kóre fabrycznie znajduje się pod siedzeniem kierowcy........ no chyba że lepiej byłowy dokupić taki moduł , tylko nie wiem czy oryginaly uchwyt pod nokie można sparować z telefonem np.samsung....

Proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zachęci pomocy niestety nie udało się uruchomić tego ustrojstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności