Skocz do zawartości
wladek1181

Dam pracę, szukam kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poszukuję zaufanego człowieka do pracy jako kierowca busa na trasach Polska -Anglia - Polska.

 

Wymagania:

 

- prawo jazdy kat B minimum 5 lat posiadanie badań lekarskich jest dodatkowym atutem

- doświadczenie

- wytrzymałość na długich dystansach

- cierpliwość

- znajomość języka angielskiego, jak ktoś dodatkowo zna niemiecki jeszcze lepiej

- miła aparycja

- roztropność

- umiejętność posługiwania się nawigacją na podstawie post kodów

 

Wyjazdy raz w tygodniu, w tasie około 3-4 dni, pojazdy Fiat Ducato w wersji Maxi 9 osobowe. Wikt w trasie za free.

 

Może i kolega miał rację;

 

Co do uposażenia, na początek przez okres próbny - umowa zlecenie, oferuję 600 zł od wyjazdu plus 50 zł na prowiant ( na co ten ktoś spożytkuje , te pieniądze jego sprawa) po okresie próbnym umowa o pracę.

 

Aha, osobom które zamierzają bawić się w jakieś dziwne przemyty fajek i innych rzeczy zabronionych z góry dziękuję, nie potrzebuję problemów.

 

Interesuje mnie stała współpraca.

 

Szczegóły na PW.

 

Pozdro

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę że tłumy walą, niech mi ktoś teraz tylko powie że jest ciężko z pracą, albo że roboty nie może znaleźć to go chyba śmiechem zabiję. Szczerze powiem że to jakie podejście mają co poniektórzy to mnie z nóg zwaliło i tego się nie spodziewałem. Gość chce dostać robotę i każe dzwonić do siebie bo jest zainteresowany - śmiech na sali i ręce opadają. Można zamknąć temat bo nie chcę się dalej denerwować, nie tego się spodziewałem. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności