Skocz do zawartości
Obywatel

Płatne i bezpłatne odcinki polskich autostrad

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy takie pytanie.

 

ile zapłacę za autobane odcinek Włocławek - Częstochowa?

 

na stronie autostrady A1 nie moge znaleźć ani obliczyc i pokazuje ze kończy sie w Lubiczu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile zapłacę za autobane odcinek Włocławek - Częstochowa?

 

Wg mojego rozeznania przejedziesz ten odcinek za darmo. Płatny jest tylko odcinek Gdańsk - Toruń. Na bank za darmo jest na odcinku Toruń - Piotrków Trybunalski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mojego rozeznania przejedziesz ten odcinek za darmo. Płatny jest tylko odcinek Gdańsk - Toruń. Na bank za darmo jest na odcinku Toruń - Piotrków Trybunalski.

 

ooo :D świetnie :radocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ooo świetnie :radocha

 

Dobrze by było gdyby ktoś jeszcze potwierdził odcinek Piotrków Trybunalski Częstochowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wcześniej pisał od Piotrkowa do Torunia A1 jest bezpłatna. Jechałem nad morze i z i ani grosza nie straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było gdyby ktoś jeszcze potwierdził odcinek Piotrków Trybunalski Częstochowa.

 

potwierdzam, jest bezpłatny (tylko, że to już nie autostrada, ale dwupasmówka ze skrzyżowaniami w poprzek drogi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, jest bezpłatny (tylko, że to już nie autostrada, ale dwupasmówka ze skrzyżowaniami w poprzek drogi)

 

Czyli tzw. Gierkówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli tzw. Gierkówka.

 

Tak, "Gierkówka" tylko trochę zmodernizowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat od Piotrkowa do Cz-wy nie była modernizowana. Dopiero będzie, bo w jej śladzie na tym odcinku ma iść A1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest aktualny cennik http://a1.com.pl/oplaty/ skoro już mamy płacić za autostrady to moglibyśmy chociaż brać przykład z Czech - kupno winiety i przejazd bez bramek :D

 

Albo tak jak maja Austriacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy wziąć przykład z Niemiec i miec bezpłatne autostrady. tam sie płaci podatek drogowy raz w roku wynosi parę Euro i jeździsz autostradami do woli. U nas buduje się autostrady, ale i tak większość osób musi jeździć małymi drogami żeby ciąć koszty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem na mapach A1 Częstochowa-Pyrzowice będzie szła w nowym śladzie, na zachód od obecnej drogi krajowej 1, która po ukończeniu budowy zostanie najpewniej przemianowana na DK91 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więć jestem świerzo po przejeździe.

 

odcinek Włocławek - Piotrków trybunalski bezpłatny, ładny równy asfalt, potem od Piotrkowa juz jest ekspresówka polatana az do czestochowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , leciał ktoś teraz niedawno A2 świecko -wawa ?? według cennika niby 72zł. faktycznie tyle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świecko Konin 72zl, Konin Wawa chyba 10zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności