Skocz do zawartości
Vittoriok

Wejście złodzieja do zamkniętego auta?

Rekomendowane odpowiedzi

KESSY utrudni sprawe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessy...... ? Oglądał ktoś Galileo czy podobny program jak pokazywali jak to sprytnie odjechali autem? Właściciel wychodzi z auta idzie do restauracji i siada przy stoliku, obok przy drugim stoliku siada złodziej z neseserem, jego kolega stoi przy aucie i pociąga za klamkę, wsiada do auta, naciska start i odjeżdża.... auto nie zgaśnie samo mimo zgubienia sygnału kluczyka bo tak jest zaprojektowane. Wyrzuć przez okno kluczyk to zobaczysz że pojedziesz dalej dopóki sam go nie zgasisz. Pytanie co jest w neseserze złodzieja.... dużej mocy nadajnik który przesyła kod z kluczyka do urządzenia które ma kolega przy aucie. Auto myśli ze kolega ma kluczyk więc się otwiera i pozwala na wszystko he he . Najlepsze zabezpieczenie to zabezpieczenie mechaniczne. Tak było, jest i pewnie będzie, obwiązać łańcuchami, podłączyć prąd , gaz z progów itp heh. Jak jest dużo zachodu z autem to się już nie kalkuluje dłubanina dla złodzieja. Ale Kessy to chyba dla nich proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kessy...... ? Oglądał ktoś Galileo czy podobny program jak pokazywali jak to sprytnie odjechali autem? Właściciel wychodzi z auta idzie do restauracji i siada przy stoliku, obok przy drugim stoliku siada złodziej z neseserem, jego kolega stoi przy aucie i pociąga za klamkę, wsiada do auta, naciska start i odjeżdża.... auto nie zgaśnie samo mimo zgubienia sygnału kluczyka bo tak jest zaprojektowane. Wyrzuć przez okno kluczyk to zobaczysz że pojedziesz dalej dopóki sam go nie zgasisz. Pytanie co jest w neseserze złodzieja.... dużej mocy nadajnik który przesyła kod z kluczyka do urządzenia które ma kolega przy aucie. Auto myśli ze kolega ma kluczyk więc się otwiera i pozwala na wszystko he he . Najlepsze zabezpieczenie to zabezpieczenie mechaniczne. Tak było, jest i pewnie będzie, obwiązać łańcuchami, podłączyć prąd , gaz z progów itp heh. Jak jest dużo zachodu z autem to się już nie kalkuluje dłubanina dla złodzieja. Ale Kessy to chyba dla nich proste.

 

To akurat oczywiste - Kessy pogarsza sprawę bo wystarczy zbudować wzmacniacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego warto aktywować w VCDS sygnał dźwiękowy zamknięcia.

 

A gdzie to można aktywować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, w okresie św byłem u kolesia pytać sie o montaż alarmu to mnie pocieszył że jeszcze B7 nie odjeżdżają ale co do wejścia do auta to tylko uśmiech szyderczy bo on zajmuje sie tym profesjonalnie (otwiera awaryjnie auta)

Lock pick car i wchodzi do VW w kilka chwil .

Byłem wczoraj ustalić termin w serwisie żeby zamówili RNS 510 i pokazałem im filmik z youtube jak otwiera auto .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to można aktywować?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też oryginalny alarm tzn. po wyjściu z samochodu naciśnij 2 razy na pilocie zamykanie i auto uzrboi się w alarm. Działa jak złodziej wybije szybę i pociągnie za klamkę od środka aby go otworzyć, wten powinna wyć syrena.

 

Często się taka syrena psuje w passkach dokładnie sam dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Często się taka syrena psuje w passkach dokładnie sam dźwięk.

 

potwierdzam, ja tydzień temu robiłem wymianie, 30 min roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, ja tydzień temu robiłem wymianie, 30 min roboty

 

Sciągałeś prawy błotnik?

Czy może tylko plastikowe nadkole?

Śruba z łbem jest z góry, jak to odkręciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko plastikowe nadkole.. tak prawa strona

Dawid, rozwierciłem śruby które były od strony nadkola(od komory silnika nic nie robisz).. tylko załatw sobie zanim zaczniesz robote śrubę rozrywalną 6ke albo aluminiowy nit. ja nie mogłem dostać śruby to przynitowałem.

nowa syrenka w ASO ok 800zł, ja kupiłem o tym samym nr OEM z Tuarega z 2015r za 50zł i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info powoli trzeba będzie coś myśleć :)

W moim przypadku raz działa raz nie działa dziwne ale to chyba sezonowe działanie hahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2016 o 21:34, pompeusz666 napisał:

Niestety jest.

 

USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym

Art. 29

 

 

 

2. Zabrania się:

 

1) nadużywania sygnału dźwiękowego lub świetlnego;

 

2) używania sygnału dźwiękowego na obszarze zabudowanym, chyba że jest to konieczne w związku z bezpośrednim niebezpieczeństwem;

 

3) ostrzegania światłami drogowymi w warunkach, w których może to spowodować oślepienie innych kierujących.

Artykul dotyczy klakonu, nie dzwieku z alarmu.

Dnia 24.02.2016 o 21:34, pompeusz666 napisał:

Niestety jest.

 

USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym

Art. 29

 

 

 

2. Zabrania się:

 

1) nadużywania sygnału dźwiękowego lub świetlnego;

 

2) używania sygnału dźwiękowego na obszarze zabudowanym, chyba że jest to konieczne w związku z bezpośrednim niebezpieczeństwem;

 

3) ostrzegania światłami drogowymi w warunkach, w których może to spowodować oślepienie innych kierujących.

Artykuł dotyczu klaksonu, nie syrenki zestawu alarmowego.

Edytowane przez MK-NOTEBOOK
Błąd ortograficzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak odpowiadać na post z przed dwóch lat... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności