Skocz do zawartości
wagen

Line Assist odblokowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Prwnie zakodowal dynamic light assist a led basic tego nie obsluguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam passata zakupionego w Francji, Lane Asist był aktywny jak i FA, Lane assist dziala u mnie tak że najpierw jest dźwięk, potem ostre hamowanie, następnie znów dźwięk i wyłącza się LA samochód jedzie jak chce, wiem że nie mam pakietu drogowego plus dlatego się nie zatrzymuje, mam jeszcze taką funkcję jakby side assist, samochód widzi że nie mogę zmienić pasa, co najlepsze to kierownicą nie pozwala skrecic nawet jak włączę kierunkowskaz, pokazuje ostrzeżenie na AID nie mam diod w lusterkach oraz nie mogę włączyć lub wyłączyć tej funkcji w radiu, aktywowałem DLA, jest możliwość dokodowania jakiejś funkcji jak np ochrona pieszych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  mam caddy z 2017 roku. Aktywny tempomat, czujnik zmierzchu i deszczu. Czy jest szansa aby kupić kamerę i aktywować w tym modelu Lane assist? Przy zakupie była taka opcja ale szkoda mi było kasy a teraz żałuję że nie dokupiłem. Przepraszam, że na tym forum ale nie znalazłem nigdzie innej rzeczowej rozmowy na temat asystenta pasa ruchu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

czy ktoś koduje Lane w passat 1.8 2018 z okolic Gdańska / Słupska / lub Koszalina ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktualne to Lane Assist mogę Ci zakodować zdalnie.

Jeśli masz DSG i ACC to Traffic Jam Assist + Emergency Assist mogę zakodować na miejscu u mnie (okolice Wadowic)

Kontakt: 660 829 619

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakodowałem lane assist już jakiś czas temu, wszystko działa poprawnie (zero błędów w sterownikach itp) lecz system wyłącza się po pierwszym ostrzeżeniu, podczas gdy w fabrycznym pakiecie drogowym po pierwszym ostrzezeniu auto jedzie dalej, rozlega się głosniejsze ostrzezenie tak jak w front assist, samochod nadal prowadzi się sam, trzecie ostrzezenie to przyhamowanie i dopiero wowczas po kilku kolejnych sekundach lane assist wyłącza się.

Czy u Was lane assist dokodowany przez obd11/vcds również tak szybko się dezaktywuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie. Kodowane wg instrukcji Eldar z yt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o tej instrukcji do passata 2015? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak: 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze działanie Lane Assist po ostrzeżeniu to już Emergency Assist.

Dla pojazdów z DSG i ACC mogę zakodować automatyczne zatrzymanie pojazdu w przypadku braku reakcji + asystenta jazdy w korku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nadal jest uzależnione od wersji kamery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Każda kamera w Passacie podejdzie. Ważne tylko żeby był ACC i DSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, sfra napisał:

U mnie normalnie. Kodowane wg instrukcji Eldar z yt.

Wychodzi na to że kodowałeś też Emergency Assist? No bo w samym tutorialu Eldar'a to zwykłe kodowanie lane assist. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2018 o 01:00, Eldar napisał:

Dla pojazdów z DSG i ACC mogę zakodować automatyczne zatrzymanie pojazdu w przypadku braku reakcji + asystenta jazdy w korku.

A czy z obd11 jest to możliwe do wykonania samodzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja!

Krystian sprawnie "uruchomił" LA, TJA, EA, menu offroad i opuszczanie prawego lusterka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z Trójmiasta i zakodował by mi EA, TJA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy żeby zaprogramować Lane Assist wymagana jest manetka kierunków z przyciskiem do uruchamiania asystentów, czy można zaprogramować bez tego przycisku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności