Skocz do zawartości
wagen

Line Assist odblokowanie

Rekomendowane odpowiedzi

kodowanie z innego auta nie działa w 100% a to ze skody to starocie. Słoweńcy chcą 250 euro ponieważ nikt tego jeszcze nie złamał. Kolega z estoni który udostępnił plik lbl z kodowaniem do kamery też jeszcze nie odblokował LA, wczoraj z nim pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze napisac do slowencow czy umieli by przekodowac pakiet drogowy na drogowy plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega z estoni który udostępnił plik lbl z kodowaniem do kamery też jeszcze nie odblokował LA, wczoraj z nim pisałem.

 

Kolego wagen, znasz jakiegoś Polaka w Estonii co jeździ Passatem?

Pytam bo i ja mieszkam w Estonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lane Assist odblokowany :hurra jest sukces i wszystko działa :hurradla manuala i DSG jest inne kodowanie dlatego nie chciało mi działać wcześniej. Teraz dobieram się do pakietu drogowego plus. Pytania pisać na priv.

IMG_20160530_164928.jpg

IMG_20160530_165119.jpg

IMG_20160530_172510.jpg

IMG_20160530_172519.jpg

IMG_20160530_172537.jpg

IMG_20160530_164938.jpg

Edytowane przez wagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LA odblokowany jest sukces i wszystko działa :hurra teraz dobieram się do pakietu drogowego plus

 

Gratulacje!!!

Czy potrafisz odblokować LA w Passacie MY15? (wyprodukowany w kwietniu 2015)?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LA odblokowany jest sukces i wszystko działa :hurra teraz dobieram się do pakietu drogowego plus

Jak cos wykombinujesz to ja jestem jak najbardziej chetny do przekodowania pakietu drogowego na drogowy plus.

Glowna roznica to to ze line assist dzisla od zera a nie 60km/h i to ze jak nie reagujesz na szarpanie line asista to zatrzymuje samochod.

Moze cos sie uda zrobic bo w Niemczech od razu byl tylko pelny pakiet, u nas tylko takie cudo wymyslili

Czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego wagen, znasz jakiegoś Polaka w Estonii co jeździ Passatem?

Pytam bo i ja mieszkam w Estonii.

To estończyk. Jeździ jakimś VAG-em ale czy passatem? Mogę Ci przesłać maila na PW

 

LA odblokowany jest sukces i wszystko działa :hurra teraz dobieram się do pakietu drogowego plus

Ten drugi plik 3Q-A5 jest przydatny?

Edytowane przez Przem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak cos wykombinujesz to ja jestem jak najbardziej chetny do przekodowania pakietu drogowego na drogowy plus.

Glowna roznica to to ze line assist dzisla od zera a nie 60km/h i to ze jak nie reagujesz na szarpanie line asista to zatrzymuje samochod.

Moze cos sie uda zrobic bo w Niemczech od razu byl tylko pelny pakiet, u nas tylko takie cudo wymyslili

Czekam na info

 

Ja też jestem chętny na zmianę drogowego na PLUS. To co zrobił importer to czyste skrw... we wszystkich reklamach chwalili się np. emergency stop, nawet sprzedawca to zachwalał. A krótko przed odbiorem okazało się ze wprowadzili PLUS do cennika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA działa!

Kolega Wagen mistrz nad mistrzami ;) jak ktoś chce płacić Słoweńcom to odradzam :P wspierajmy rodzine biznesy :D

Szerokości!

d6150d97bbaa3ed7cfb6fbec205f558f.jpg

8aadd8fd65019ab337e532c26b5f109d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie wespre rodzinny biznes jak kolega wymysli jak przekodowac pakiet drogowy na drogowy plus...

A swoja droga 160km/h i butelka jako obciaznik dla line assista to odwazny jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie wespre rodzinny biznes jak kolega wymysli jak przekodowac pakiet drogowy na drogowy plus...

A swoja droga 160km/h i butelka jako obciaznik dla line assista to odwazny jestes

 

Drogowy plus do ogarnięcia tylko Radek musiałby mieć pierwowzór z + :)

 

Na więcej niestety ACC nie pozwalał :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odezwał się kolega Piotrek z Wrocławia który ma w swoim Passacie pakiet drogowy plus i chętnie udostępni kodowanie do testów. Potrzebna jest osoba z Wrocławia lub okolic która ma kabelek i zeskanuje jego sterowniki, lub razem zrobimy to online. Dopiero wtedy będę mógł dalej rozgryzać kodowanie i adaptacje pakietu plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie odezwał się kolega Piotrek z Wrocławia który ma w swoim Passacie pakiet drogowy plus i chętnie udostępni kodowanie do testów. Potrzebna jest osoba z Wrocławia lub okolic która ma kabelek i zeskanuje jego sterowniki, lub razem zrobimy to online. Dopiero wtedy będę mógł dalej rozgryzać kodowanie i adaptacje pakietu plus.

 

Jak coś to też mam drogowy plus, jednak nieco upośledzony, bez systemu rozpoznawania pieszych. Jak ktoś z Poznania lub okolicy potrafi odczytać dane to chętnie udostępnię auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem od Wagena po włączeniu lane assist, wszystko działa jak trzeba, co prawda nie w passacie a w touranie:dobrze

przy okazji wyłączył start-stopa i mogę oglądać filmy podczas jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć tak czytam wasze forum od dłuższego czasu, i widzę że macie problemy z niektórymi funkcjami.

Tutaj praktycznie większość rzeczy opisana jest krok po kroku, np odblokowanie line assist - http://www.stemei.de/pages/coding/vw-passat-b8/lane-assist-freischalten.php

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć tak czytam wasze forum od dłuższego czasu, i widzę że macie problemy z niektórymi funkcjami.

Tutaj praktycznie większość rzeczy opisana jest krok po kroku, np odblokowanie line assist - http://www.stemei.de/pages/coding/vw-passat-b8/lane-assist-freischalten.php

Pozdro

To znamy. Zresztą jest na 1 stronie. Problemem nie jest/była procedura kodowania/adaptacji tylko między innymi brak plików na których należy przeprowadzić procedure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DO MAĆKA

PROSZĘ PISAĆ NA TEMAT Lane Assista !!!

 

Nadal poszukujemy osoby z woj. Łódzkiego z Pakietem Drogowym plus, ponieważ nikt nie podejmuje się odczytania kodowania kolegi z Wroclawia i Poznania. Prace trwają - funkcja pieszych :dobrze

 

IMG_20160611_161809.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest kolega z Poznania z Drogowym Plus, a mi udało się namierzyć w Warszawie kolegę z VCDSem, jeśli pożyczyłby mi ten interfejs to będąc przy okazji w Poznaniu mógłbym się spotkać i skopiować. Jeśli wszystko udałoby się dograć :)

@Radek: pokazałbyś mi wcześniej jak się robi backup tych danych (na pewno jakoś szybko i prosto :P) i mielibyśmy już podstawy na Stauassistent :D

 

tutaj jest ciekawy opis działania traffic jam assist (po przetłumaczeniu dzięki Google) potwierdza się to że wykorzystuje kamerę (w Passacie - Monokamera (ciekawe czym się różni od stereo)) i ACC

https://de.wikipedia.org/wiki/Stauassistent

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nadal poszukujemy osoby z woj. Łódzkiego z Pakietem Drogowym plus, ponieważ nikt nie podejmuje się odczytania kodowania kolegi z Wroclawia i Poznania. Prace trwają - funkcja pieszych :dobrze

 

 

Mam Drogowy Plus oraz VCDS i VCP. Co Ci potrzeba odczytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności