Skocz do zawartości
Adriano007

Halogeny z białą barwą światła

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad Night Breaker Unlimited + 110% myślę że dadzą radę. Jeszcze jakieś porządne muszę kupić na doświetlenie zakrętów .

 

Dobry wybór, świetnie oświetlają drogę. Ale co do barwy to polecam Cool Blue. Jednak nie będą świecić tak dobrze jak NB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam osramow cool blue intense. Zdecydowalem sie na nie poniewaz mam ksenony HIDy o barwie 4200 i na etykietce tych hb4 pisalo ze barwa jest zblizona do 4200k, a niestety swieci na żółto, niewiele lepiej niz normalne hb4. Jednak trzeba bylo kupic cool blue hyper, ale myslalem ze do ksenonow 4200 k bardziej beda pasowac intense :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co powiecie o Night Breaker Unlimited + 110%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co powiecie o Night Breaker Unlimited + 110%

:wmorde ...Dwa posty wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dopiero teraz wklejam foty efektu mojej pracy ale są. Zdjęcie nr 1 na zwykłych żarówkach HB4 a zdjęcie nr 2 z żarówkami osram cool blue hyper- polecam bo efekt jest super. Niestety zdjęcia tego nieoddająale zapewniam Was że tak jest.

zdjęcie 1.JPG

zdjęcie 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie żarówki H7 typu xenon effect polecacie do świateł mijania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że warto zainstalować właśnie ledy canbus. Moje argumenty: osram cool blue hyper hb4 około 80 zł - żywotność jak normalnych świateł, Ledy max 50 zł z rezystorami jak trzeba - żywotność kilkukrotnie wyższa niż żarówki. Wadą może i będzie gorszy promień światła, ale to mają być światła do jazdy DZIENNEJ. Takie moje prywatne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że na światła dzienne może i moduły led były by ok, ale nie zapominajmy, że są też używane jako halogeny przeciwmgłowe, gdzie moduły led sobie nie poradzą.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Uważam, że na światła dzienne może i moduły led były by ok, ale nie zapominajmy, że są też używane jako halogeny przeciwmgłowe, gdzie moduły led sobie nie poradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam żarówki LED firmy NightEye idealnie świecą na biało i bardzo jasno. mam je w B7 w przeciwmgłowych i jako doświetlanie zakrętów działają naprawdę nieziemsko. wszystko widać dookoła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem temat i chyba ja też wymienię w halogenach żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem światła do jazdy dziennej https://allegro.pl/oferta/swiatla-do-jazdy-dziennej-magneti-marelli-led-drl-7899087740?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare i sądziłem je w oryginalnye chalogeny,trzeba tylko przyszlifowac trochę klosz i wchodzą na wcisk. Wyglądają jak te ze skody   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest konkretna nazwa tych lampek z fabii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu Blop o tym pisze

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak wymienię tylko żarówki w halo i w doświetlaniu zakrętów ale dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności