Skocz do zawartości
Adriano007

Dołożenie zmieniarki CD- czy dużo z tym roboty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Noszę się z zamiarem dołożenia ori zmieniarki CD. U siebie w aucie posiadam radio MDF 2 DVD do którego zdążyłem podpiąć wtyczkę AUX MP3. Teraz mam do Was następujące pytania;

1. czy faktycznie potrzebna będzie wymiana schowka na taki przystosowany pod zmieniarkę (ja w tej półce otwieranej taśmą mam książki serwisowe)

2. jaki przewód (przewody) potrzebny jest aby podpiąć zmieniarkę z radiem (proszę o podanie nr części)

3. czy zmieniarkę podpina się pod to samo gniazdo co podłączyłem przewód aux?

 

Ogólnie dużo mnie będzie czekać roboty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej zmieniarkę na USB,SD,AUX a jak dopłacisz nawet ipod i bluetooth?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej posiadam juz wyjście aux tylko drażni mnie to ze mp3 co pewien czas muszę wyjąc i podladowac. A co do zmieniarka posiadam nie mała kolekcje płyt cd i lubię czasem posłuchać czegoś ze swojego zbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio udało sie mi zakupić zmieniarkę CD wraz ze schowkiem oraz wtyczką i kablem zasilającym uwaga- za kwotę 100 zł. Wydaje się mi że cena mega okazyjna. W najbliższych dniach będę zabierał się za montaż i podłączenie tego sprzętu. Możecie podpowiedzieć mi jak to zrobić tzn co do czego wpiąć- wlutować. Bardzo proszę o konkretne info gdyż nie chciałbym czegoś popsuć. Konkretnie chodzi mi o ten luźny przewód przy kostce gdzie go wpiąć?

Edytowane przez Adriano007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności