Skocz do zawartości
maxblink

Centralny B6 otwieranie drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

 

mam problem z centralnym zamkiem. Kilka dni temu wsiadając usiadłem na pilot - i coś się wcisnęło. Od tego czasu po naciśnięciu pilota otwierają mi się tylko jedne drzwi. Da się bez kompa wrócić by po 1 kliknięciu otwierał wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo ;)

 

dzieki;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko w sprawie centralnego zamka wB6 iż prędzej otwierałem drzwi na pilot I otwierały się wszystkie teraz tylko od kierowcy sie otwierają,muszę 2 razy nadusić by sie wszystkie otworzyły,żona mi gadała ze bawiła się MFA czy jest możliwe że coś tam na grzebała,miał ktoś podobny przypadek i wie jak to zrobić by za 1 razem się wszystkie otwierały

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grzebala, zmienila ustawienia komfortu. Tak wlasnie mozna ustawic. Poszukaj w menu komfort.

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ustawione selektywne otwieranie, wiem że Vagiem moduł komfortu programuje się 1 minutę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku witam wszystkich forumowiczów.

Mam mały problem z automatycznym ryglowaniem drzwi działają ale po zamknięciu czasami zaczyna mrugać kłódka zamknięcia i dochodzą odgłosy z okolicy schowka pasażera jakby jakiś przekaźnik puszczał i łapał .

A czy może wie ktoś czy czasami za schowkiem nie ma modułu właśnie od zamka centralnego?

Edytowane przez przemas81@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za schowkiem siedzi moduł komfortu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podepnę się pod temat, chociaż dotyczy nieco innej sytuacji.. Rozładował mi się akumulator i nie mogę auta nijak otworzyć... Jakieś pomysły??   Jak się dostać gdziekolwiek  , żeby otworzyć maskę i żeby prąd podać?? Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak próbowałeś dostać się do środka, ale robi się to tak. Wyjmij grot(kluczyk) z "dżojstika-kluczyka". W drzwiach kierowcy po prawej stronie na klamce jest osłonka zamka drzwi i aby ją zdjąć trzeba od spodu podważyć/odhaczyć taki zatrzask(jak się schylisz będzie to widać). Wtedy grotem normalnie w klasyczny sposób otwierasz mechanicznie drzwi i jesteś w środku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Spinka napisał:

Jak się dostać gdziekolwiek 

podepnij nowe aku pod lampkę podświetlenia tablicy rejestracyjnej, będziesz miał prąd

47 minut temu, bbbb napisał:

grotem normalnie w klasyczny sposób

No nie całkiem klasyczne. Trzeba przekręcić lewo-prawo-lewo, albo prawo-lewo-prawo. Nigdy nie pamiętam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Dziękuję za pomoc i instrukcje. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobić to obd lub vcds bo też mi się otwierają drzwi kierowcy, a jak 2 razy nacisnę na pilot to dopiero wszystkie się otwierają, że i brak otwarcia bagażnika z przyciska w drzwiach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MFA możesz przestawić, a w vcdsie też w module komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności