Skocz do zawartości
Ziewal

XI zlot vw-passat.pl - OFFtop

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miło i ciekawie spędzony weekend. Arek dopiął wszystko na ostatni guzik- gratulacje.

P.S "Następną razą" kupujcie sobie po rakiecie fajek :P sępy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Adam cały czas cieszyles się słońcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Piecki wessały Twoją koszulkę tak jak Lidzbark moją bluzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziewal płytę z mojego radia tez Piecki wsysly hehe. Arkady szacun za organizację i wybór miejscówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejni organizatorzy mają postawioną wysoko poprzeczkę przez Arka. :) Kawał gruubej roboty ogarniętej przez Arka ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i my się odmeldowywowywujemy :)

Kapitalna impreza jak zawsze z Wami!

Arek wszystko fajnie z tą organizacją ale z pogodą to jednak przegiąłeś ;)

Szacunek chłopie, bo naprawdę wszystko dopięte na ostatni guzik łącznie z zimnym piwkiem w lodówce.

Do zobaczenia jak najszybciej! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluza się znalaaazłaaa, u ciebie ciągle 10:05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nie znalazła ale jest nowa ? a godzina niezmiennie 10:05 aha dawajcie foty w bluzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Arku że dopiero teraz ale jeszcze nie mogę uwierzyć że to już po Ogólnym a tyle się na niego czekało.Co tu mówić impreza na najwyższym poziomie wszystko grało jak w Szwajcarskim zegarku. Podziękowania za organizację w prostych słowach. BYŁO MEGA IŚCIE ZAJEBIŚCIE !!!!!!!

ALBO GRUBO ALBO WCALE !!!!!. ps. podziękowania dla weso za eskortę do mych rodzinnych stron oraz za colę wiem odrobię w polu. Do miłego zobaczenia za rok.

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam Piecki wessały Twoją koszulkę tak jak Lidzbark moją bluzę
No właśnie, to chciałem napisać. Wypada od siebie napisać; Arek ja powiem co mnie się nie podobało...żebyś nie spoczął w chwale. Nie podobało mi się wiele rzeczy... że wszyscy chlali jak tak można wejść do domku otworzyć lodówkę i zobaczyć piwo... myślałem że to poprzedni goście zapomnieli. Nie podobało mi się że dwóch wariatów chodziło z balonami i siłą namawiali do picia ognia, a co to ja połykacz ognia ???!!! Ja przyjechałem spotkać się z kolegami a nie alkoholikami, czy cyrkowcami. Jeden nawet przyszedł w koszulce organizacji których nie jestem sympatykiem, to jakaś prowokacja czy agitacja ??? Jak zobaczył odwróconego tyłem łosia, krzyknął że idzie założyć gumioki... myślałem że to zlot zoofilów. Na szczęście zwierz zrozumiał o co chodzi pewnie gadał w tym samym języku. :) Na szczęście po samej imprezie znalazła się grupa z którą pojechałem do świętego miejsca i razem wyspowiadaliśmy się oraz otrzymaliśmy błogosławieństwo, a administrator przyjął egzorcyzmy. :D

 

Nie no dobra, koniec żartów zlot na 5-tkę. Spotkanie tylu znajomych mordeczek bez dyskusji super. Atmosfera jak zawsze super, pogoda dopisała, strefa kibica ok. i podziękowania dla właściciela, piwo z kija super. Zaliczony egzamin na sternika motorowodnego. Zawarte nowe znajomości.Długie rozmowy z ludźmi. Trochę brakowało czasu. Czego więcej chcieć. Uważam że zlot mimo iż mało ludzi przyjechało zajebisty. Ludzie super. Teraz podziękowania :

Arkady stanąłeś na wysokości zadania, zabrakło mi tylko łódki z forumowego tematu "Uwaga pirat" wiem, wiem nie można mieć wszystkiego.

Prezio dzięki za koszulkę, będę ją nosił z honorami godnymi PZŁ i innych wymienionych na koszulce. :D

Nikoś dzięki za kubek firmowy i kawę w domciu (super chata)

Dzięki za miłą jazdę na zlot w świetnej atmosferze i odpowiedniej szybkości (Duży nagrywałeś?)

Dzięki 2-m osobom wpuszczających nas w Mrągowie na skrzyżowaniu (do ostatniej chwili myślałem że to ktoś miejscowy) Jak zawracaliśmy już do ośrodka zorientowałem się że to Weso :D

Dzięki wszystkim osobom za świetne ujęcia do moich fotografii, a paniom za użyczenie swoich slicznych twarzy do portretów. Nie były to zamierzone sesje, dlatego wszystko wyszło naturalnie. (kto nie chce aby publikować jego wizerunku proszę mi dać znać) niektóre zdjęcia będę kiedyś chciał wrzucić w portfolio.

Ogólnie jestem zadowolony i chciałbym już jechać na następny zlot.

Do zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży nagrywałeś?
Nagrywało się, ale że nie wyczyściłem karty po przyjeździe, to w drodze powrotnej się nadpisało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Jacek gdzie zdjęcia ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok Jacek gdzie zdjęcia ?

na twardym dysku jak lktoś da instrukcję jak wrucić gdzies gdzie można udostępnić zrobię to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile tych zdjęc zrobiłeś? z 5 tys??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wrzucałeś na jakiegoś Picassa Googla czytam podobnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile tych zdjęc zrobiłeś? z 5 tys??
ok 1500, 200 odrzucam od razu.
Zawsze wrzucałeś na jakiegoś Picassa Googla czytam podobnego
poszukam te cuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weź nie rób jaj czekamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No weź nie rób jaj czekamy
znalazłem możliwość, przesyłam na dysk google

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ok. 100 zdęć w godzinę to 1500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć miniaturki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności