Skocz do zawartości
Sikorka

Stawiamy DARKA na nogi

Rekomendowane odpowiedzi

PASSATOWCY,

 

zostałam poproszona o pomoc w zbiórce pieniędzy dla Darka, miłośnika aut, który 3 lata temu miał wypadek a teraz pojawiła się szansa "postawienia go na nogi". Darek nie prosi o wiele. Zachęca do zakupu cegiełki o wartości 5zł.

Do akcji przyłączyły się różne fora samochodowe a My ponoć jesteśmy największym :D więc może damy przykład mniejszym :ok

Co roku większość grup organizuje SPOT NOWOROCZNY i w tym roku chcielibyśmy ten spot dedykować Darkowi, na którym będziemy wrzucać do "puszki" po 5zł :) Pomysł jest taki aby reszta grup przyłączyła się z Nami do akcji 23 stycznia :) Niech to będzie spot przyjemny z pożytecznym :P Miło będzie znowu się spotkać, złożyć sobie życzenia noworoczne a przy okazji zrobić coś dobrego :ok

Tak więc proszę Adminów o poinformowanie Opiekunów grup o akcji a Opiekunów grup o zorganizowanie w tym dniu spotu noworocznego :)

 

Przyłączmy się do tej akcji :)

 

Adaś planuje spot na Gubałówce :)

Jacuś , mam nadzieję, że nie zabraknie Ciebie i będziemy mieli piękną fotorelację z tego wydarzenia :)

Kasiu, czy mogę Cię prosić o zrobienie puszki bądź słoika :)

 

Poniżej link do wydarzenia :) mam nadzieję, że opiekunowie grup umieszczą informację o dołączeniu grupy vw-passat do wydarzenia :D

 

Pozdrawiam

Mariola / Sikorka

 

Stawiamy Darka na nogi w 2016

https://www.facebook.com/events/913383418710399/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności