Skocz do zawartości
mgboczna

xenony D3S czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie a co powiecie na te żarówki ? Mam zwykle soczewki wiec palnika nie zamontuje a tu widzę ze jest 4200 k wiec powinno lepiej świecić od tego co montuje fabryka nie ? Swieci na biało czy 4200 to za mało ? Chodzi mi o te http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-cool-blue-intense-xenonlook-4200k-i5861761622.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie a co powiecie na te żarówki ?

 

Ostatnio u syna w Hondzie Civic wymieniałem żarówki z tym,że on ma w mijania H1. Różnica pomiędzy zwykłymi a Cool Blue jest kolosalna. Poniższe zdjęcia może tego nie oddają ale moim skromnym zdaniem warto.

 

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej jest różnica ;) kupie , zobaczę jak bedą wyglądać ;) jak wymienię dam info i zdjecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okej jest różnica

 

Poprzednie świeciły na żółto, te świecą białym światłem. Nie jak xenon ale naprawdę duuuża różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tez sue zastanawiam nad palnikami z slim przetwornica widzę ze można fajne kupić za 200 zł tylko nie wiem czy palnik nie wypali mi soczewki albo nie spowoduje swoją temepwratura szkód w lampie . No i oczywiscie policja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro obadam moje zarniki czy aby na pewno mam te cool blue intense i zaloze sobie na probe 6000k firmy Bosma. Ciekawe czy beda bardziej biale jak zolte.... I jak w nocy. Dostalem nowki do testow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody_tm regenerowałeś odbłyśniki i czyściłeś soczewki, czy na razie temat odpuściłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.... Jutro zaloze i potestuje te 6000k, a i tak do regeneracji wysle bo kolega z alltracka - ma nowke z przebiegiem teraz ok 35 tys, no jego soczewka krystalicznie przejrzysta no piekna :) a moja taka jakby zaparowana... W samej soczewce jakby para byla. Dziwne. A odblysk mam ok i swieca idealnie jasno w nocy. Dlatego wysle w przyszlym tygodniu i ciekaw jestem co powiedza.

Poza tym moje drżą na wybojach. A u kumpla ani drgną. Test robilem na tej samej zrytej drodze.

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy w Passacie B7 nie da się wyjąć modułu soczewki przez klapkę rewizyjną, jest ona sporych rozmiarów ?

Moje xenony świecą bardzo dobrze, soczewki jak i całe wnętrze lampy od zewnątrz wygląda bardzo ładnie. Mam przebieg 98 tys km więc pewnie od przebiegu to też zależy. Za to prawy żarnik od dawna zaraz po uruchomieniu przez 1-2 sekundy świeci na różowo, po chwili barwa obydwu się wyrównuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam juz prawie 230 tys najechane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żarniki jak i żarówki wymieniamy parami. Jeśli żarnik świeci na "różowo - fioletowo" oznacza to jego bliski koniec w dodatku jazda na takim żarniku to możliwa szybka śmierć przetwornicy, gdyż potrzebuje większego napięcia aby wystartować żarnik, przez co też padają czujniki kąta skrętu, bo wtedy wydzielana jest też większa temperatura. To tylko dobra rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada. Ja bym wymienial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosma 6000k swieca mi elegancko na jasnoniebiesko. I jednak mialem tak jak tu kolega pisal, cool blue intense / niebieskawy żarnik. a jednak swiecily na zolto dziady...

Moje soczewki sa brudne to widac. Wezme sie za regeneracje. Ale i tak zostawiam sobie te Bosmy. A osramy oddam w dobre rece na Allegro. W koncu to prawie nowki.

Bosmy piekne ale troche gorzej swieca w nocy. Osramy mialy moc.

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zarowki Osram założyć do bi xenonu Passat b6 2005rok chodzi o moc ile kalwinow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bosmy piekne ale troche gorzej swieca w nocy. Osramy mialy moc.

 

To ja już nic nie kumam. W końcu chyba chodzi o to, żeby światła właśnie w nocy a nie w dzień jak najlepiej świeciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz... za dnia tez fajnie zeby zolte nie byly.... dzis rano potestowalem.... na 6 do roboty wiec ciemno jak w d... :)

te Bosmy to porazka... myslalem ze tak slabo bylo podczas montazu bo akurat brudne lampy mialem urypane w blocie... ale dzis rano wymyte... elegancko... i swieca strasznie zle.... dzis wywalam i wracam do cool blue intense ktore w nocy walą mocniej niz full led kolegi w nowym leonie.

Ale powiem Wam ze najmocniejsze jakie mialem to Philips xtreme vision d3s. rewelacja w nocy. wymienilem tylko dlatego bo kolega potrzebowal... wiec mu odsprzedalem a sobie fundnąlem te cool blue intense.... w pon lampy jadą do regeneracji... i zostaje ostatecznie przy Osramach. niechaj nikt nie kombinuje z hidami.... te bosmy to jednak lipa.... w dzien ładnie wygladają ale tak jak kolega wyżej napisal.... chcialbym miec ladny wyglad ale nie kosztem slabego swiatla. to jest najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis wywalam i wracam do cool blue intense

 

Zobaczysz po regeneracji. Ja u siebie mam 53kkm i Osramy świecą super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad sie takie przebiegi biora :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto doplacac do tych Cool Blue Intense? Zwykla seria Osram Xenarc 66340 D3S kosztuje za komplet okolo 300zl a te Cool Blue Intense to ponad 300zl za sztuke! Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody_tm czy do zmiany żarników w B7 trzeba demontować zderzak i wyciągać lampy? Napisz koniecznie czy do regeneracji soczewek i odbłyśników rozcinali ci lampy czy może udało się to zrobić przez otwór rewizyjny zamykany klapką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności