Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie kolego "shoo" robisz badania rejestracyjne ? Nie diagnosta nie wiedział, bo by od razu zanegował badanie (to chyba oczywiste). Tak wsadzał czujnik w rurę wydechową i na pytanie o emisję zanieczyszczeń stwierdził, że są w normie :-) To że w tym przypadku się udało nie znaczy, że w innym samochodzie będzie tak samo, choć ten przykład uświadamia, że z tym DPFem coś jest nie tak, skoro po jego wycięciu samochód przechodzi emisyjność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Polsce, ale w Irlandii pełno osób wycina DPF i też auta przechodzą przeglądy, a tutaj są bardzo szczegółowe przeglądy, a wiecie dlaczego?, bo w dieslach nie sprawdzają zadymienia tylko skład spalin jakie są szkodliwe. Pewnie w Polsce tak samo jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@raf1977 Ja robie na stacji w aso bednarek, i nie dlatego ze to "aso" a z trzech powodow - mam blisko, cena jest taka sama, no i mam sprawny samochod (a gdyby byl niesprawny to wolalbym o tym wiedziec). Raz sie zdazylo ze przegladu nie przeszedl, ze wzgledu na problemy ze swiatlami pozycyjnymi po tym jak przekladalem caly przod z wersji poliftowej na przedlift. Do tego jestem w o tyle ciekawej sytuacji, ze moj silnik (1.9 TDI BLS) to jedyna wersja 1.9 TDI ktora ma filtr DPF. Wiec nie zdziwilbym sie gdyby nikt nawet nie zauwazyl ze wycialem ?

No i sorry, ale jak czytam te wszystkie posty jak to auta bez DPF przechodzą przegląd (bo są bardziej, albo chociaż tak samo eko jak te z filtrami) to mi rece opadają. Bardzo chciałbym w to uwierzyć, no ale jednak nie mogę, więc jedynie co to ponownie odsyłam tutaj, a także do teorii o lewoskrętnej witaminie C i szczepieniach które powodują autyzm.

I na koniec poproszę jeszcze informacje jak te czyste diesle maja siędo dieselgate, bo rozumiem że cała ta afera  to też jakaś ściema? Kto kogo tam w sumie oszukiwał? ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, temat się skończył dpf i cisza, więc może z innej beczki 

 

czy w pasacie 240 KM są inne wtryski niż w 190 KM

to samo pytanie odnoście turbiny w BTDI są dwie więc mogą być rożne ????

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/20/2017 at 10:09 PM, goalabek said:

ja mam od tygodnia boxa racechip pro 2 i naprawdę czuć różnicę, jak na 6 biegu autko mi słabo szło, praktycznie w ogóle to idzie teraz bez problemu i jestem bardzo zadowolony. Na razie zrobiłem na boxie jakieś 2tys. km i zero problemów tylko dwa razy miałem wypalanie dpf i podpiąłem samochód pod vcds i filtr jest praktycznie czysty. Podobno ten typ tak ma z dpf że ma takie okresy z częstszym wypalaniem filtra cząstek stałych.

Cześć, mam ten sam silnik i w związku z tym mam kilka pytań a mianowicie jak sprawuje Ci się ten box i który kupiłeś bo są chyba 3 wersję włącznie z obsługą przez telefon. Czy udało Ci się dotrzeć na hamownie i sprawdzić przed i po wpięciu boxa jak zmieniają się parametry - moc, moment obrotowy. I czy zdobyłeś info jakie ustawienia są bezpieczne dla silnika i skrzyni biegów. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności