Skocz do zawartości
dpz

Propozycja spotkania noworocznego...

Rekomendowane odpowiedzi

Grakuli już ze dwa lata nie ma.

 

no właśnie coś mi tak świtało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tytułu.jpg

w takim razie oraz w związku z tym, że Moja propozycja jest nieaktualna z braku Grakuli zostaje CB :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]139528[/ATTACH]

w takim razie oraz w związku z tym, że Moja propozycja jest nieaktualna z braku Grakuli zostaje CB :-)

 

wydaje mi się że wrzucanie publicznie tego typu postów (screen) jest bardzo nie na miejscu biorąc pod uwagę że został on usunięty przez osobę, która to napisała

 

jeżeli chcesz się*dowiedzieć dlaczego post został usunięty napisz do Asi pw :)

 

-------------------------

 

na tą chwilę są*2 propozycje

 

bydgoszcz -> ikea

toruń -> plaza kręgle

 

propozycje zbieram do 28.12.2015 godziny 12:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dpz :)

Skoro jednak już cytujecie mnie z printscreenów wiadomości, to wyjaśnię dlaczego usunęłam tamten post.

Mianowicie doszłam do wniosku, że czepialscy malkontenci przyczepią się do tego, że chcę ustawić spot w swoim mieście... i zapobiegawczo go usunęłam... (jak będzie trzeba to pojadę drugi raz do Torunia) ;)

Jak widać nie przyczepili się do miejsca spotu... ale do tego, że post został usunięty ;)

Generalnie cokolwiek bym napisała bądź nie napisała... zawsze będzie źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcę ustawić spot w swoim mieście...

 

rzadko się z Tobą zgadzam ale tu Cię poprę - ja choć nie wiem czy będę w stanie zjawić się na spocie to popieram żeby w Bydgoszczy też zrobić spota choć miejsce - IKEA - jakoś mi nie podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzadko się z Tobą zgadzam ale tu Cię poprę - ja choć nie wiem czy będę w stanie zjawić się na spocie to popieram żeby w Bydgoszczy też zrobić spota choć miejsce - IKEA - jakoś mi nie podchodzi

 

JakiCMG - nie wiem, czy robisz to złośliwie, ale notorycznie wyrywasz z kontekstu moje wypowiedzi. Napisałam, że usunęłam ten post, żeby nie powstał zarzut, że chcę ustawić spot w swoim mieście - bo tak nie jest!

Może być w Toruniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JakiCMG - nie wiem, czy robisz to złośliwie, ale notorycznie wyrywasz z kontekstu moje wypowiedzi. Napisałam, że usunęłam ten post, żeby nie powstał zarzut, że chcę ustawić spot w swoim mieście - bo tak nie jest!

 

nie robie tego złośliwie tylko tym razem chciałem Cię poprzeć zeby robić spoty w różnych miastach a nie tylko lub przeważnie Toruń. ale ok już sie nie odzywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro jednak już cytujecie mnie z printscreenów wiadomości, to wyjaśnię dlaczego usunęłam tamten post.

Mianowicie doszłam do wniosku, że czepialscy malkontenci przyczepią się do tego, że chcę ustawić spot w swoim mieście... i zapobiegawczo go usunęłam... (jak będzie trzeba to pojadę drugi raz do Torunia)

Jak widać nie przyczepili się do miejsca spotu... ale do tego, że post został usunięty

Generalnie cokolwiek bym napisała bądź nie napisała... zawsze będzie źle

 

Miały być propozycję, więc Ją Rzuciłem. Nie mam Ci za złe, że Twoją propozycją jest CB - nie mam nic do tego miejsca.

Jeśli Będę wiedział dzień prędzej, że Mam wolny weekend wpiszę się na listę i Przyjadę - proste jak drut :)

 

Nie Lubię tylko gdy ktoś coś Piszę a później usuwa ot to :) A do Ciebie Aśka nic nie mam bo nawet Cię nawet nie znam. I na Imię mam Michał a nie malkontent :)

 

Miłego Wieczoru :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie robie tego złośliwie tylko tym razem chciałem Cię poprzeć zeby robić spoty w różnych miastach a nie tylko lub przeważnie Toruń. ale ok już sie nie odzywam

 

Ok, sorry, może źle zareagowałam. Generalnie fajnie by było zrobić tym razem spot w Bydgoszczy, ale jak się nie da, to pojadę gdzie trzeba.

Irytujące jest to, że cała ta rozmowa dotyczy postu, który został usunięty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miały być propozycję, więc Ją Rzuciłem. Nie mam Ci za złe, że Twoją propozycją jest CB - nie mam nic do tego miejsca.

Jeśli Będę wiedział dzień prędzej, że Mam wolny weekend wpiszę się na listę i Przyjadę - proste jak drut :)

 

Nie Lubię tylko gdy ktoś coś Piszę a później usuwa ot to :) A do Ciebie Aśka nic nie mam bo nawet Cię nawet nie znam. I na Imię mam Michał a nie malkontent :)

 

Miłego Wieczoru :alko

 

nikt nie ma Ci za złe za propozycję wręcz przeciwnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł

 

macie jeszcze 2h 33m na propozycję miejscówki styczniowego spota :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie by mi pasowało, nie jestem zbytnio zwolennikiem ,, blaszanych kołchozów" ale niech będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Ten topic jest lepszy niz "Humor i rozrywka" :-)

W Inie tez jest kregielnia. A jak nikomu nic nie pasi, to poczekajmy aż śnieg spadnie i bedziemy kulac śnieżne kule :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, reasumując - kto jutro zamierza pojawić się na spocie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziemy sami? A eltom? Masz z nim kontakt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eltoma nie będzie

 

Jak coś ja jestem na miejscu parkuje w sektorze C 10

 

Tel 512 142 651

Edytowane przez dpz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było nas aż 2...

 

dzięki kawa za przyjechanie

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności