Skocz do zawartości
dpz

Propozycja spotkania noworocznego...

Rekomendowane odpowiedzi

są chętni ? data mmm 9.01.2016 miejsce do ustalenia

Edytowane przez dpz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonała data :D Podtrzymujemy drugą sobotę miesiąca? ;)

To co? IKEA? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doskonała data :D Podtrzymujemy drugą sobotę miesiąca? ;)

To co? IKEA? ;)

 

mi pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy macie z tą IKEA? serio nie ma normalniejszych spokojniejszych miejsc niż zatłoczony sklep z meblami? - mało kreatywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co Wy macie z tą IKEA? serio nie ma normalniejszych spokojniejszych miejsc niż zatłoczony sklep z meblami? - mało kreatywne
Bardzo kreatywne, można połączyć przyjemne z pożytecznym ;):P wyprzedaże w styczniu będą :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo spoty będą organizowane w tesco, lidlu albo biedronce jak tak dalej pójdzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedługo spoty będą organizowane w tesco, lidlu albo biedronce jak tak dalej pójdzie ;/
Zluzuj trochę :P W Olsztynie mamy po Realem i nikt nie narzeka ;) Ważne, żeby się spotkać :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zluzuj trochę :P W Olsztynie mamy po Realem i nikt nie narzeka ;) Ważne, żeby się spotkać :kumple

I to jest dobre podejście :ok :D

co Wy macie z tą IKEA? serio nie ma normalniejszych spokojniejszych miejsc niż zatłoczony sklep z meblami? - mało kreatywne

JakiCMG - przedostatni odbył się w KFC, a ostatni w McDonald's... i ani na jednym, ani na drugim Cię nie widziałam. Może zamiast wiecznie narzekać, wykaż się dobrą wolą i po prostu przyjedź, nawet jeśli to miałby być parking Biedronki lub Lidla ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A co do IKEA, to proszę http://www.ikea.com/pl/pl/store/bydgoszcz/restauracja - żeby nie było, że mamy tam spotkać się przy regale z ozdobami świątecznymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedługo spoty będą organizowane w tesco, lidlu albo biedronce jak tak dalej pójdzie ;/

 

miejsce do ustalenia

 

Nie lepiej zamiast piszczeć zaproponować jakąś miejscówkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JakiCMG - przedostatni odbył się w KFC, a ostatni w McDonald's... i ani na jednym, ani na drugim Cię nie widziałam

 

nie zauwazyłas te że pisałem ze mnie nie bedzie? niektorzy maja zawalone terminy w pracy powiazane umowami takze czytamy wszystkie posty jak chcemy coś komuś zarzucić

 

poza tym napisałem (tego te z pewnie nie przeczytałaś) ze jak bedzie mi pasowlo i będę miał chwile wolnego czasu to wpadne na spota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazyłas te że pisałem ze mnie nie bedzie? niektorzy maja zawalone terminy w pracy powiazane umowami takze czytamy wszystkie posty jak chcemy coś komuś zarzucić

 

poza tym napisałem (tego te z pewnie nie przeczytałaś) ze jak bedzie mi pasowlo i będę miał chwile wolnego czasu to wpadne na spota

 

JakiCMG - odpowiedziałeś na fragment mojego postu, wyrwany z kontekstu. Ustosunkuj się do całości.

Kluczowe pytanie jest takie: Czy odpowiada Ci termin 9 stycznia na spot? Dpz napisał, że miejsce jest do ustalenia, więc może zamiast jak zwykle marudzić, zaproponuj lepsze! A jeśli znowu Ci nie będzie pasowało i znowu nie przyjedziesz, nie zabieraj głosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie zal.pl

 

zasady:

1. pasuje termin ? napisz że Ci pasuje

2. chcesz zaproponować miejscówkę zrób to, wybierzemy coś...

3. nie stękamy i nie narzekamy, tu chodzi o spotkanie !!!

4. jeżeli masz problem i chcesz hejtować.... spływaj na pudelka

 

 

 

ps:

na tą chwile padła jedna propozycja miejscówki, po co ten hejt i stękanie? !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spływaj na pudelka

 

Cała kwintesencja odpowiedzi dobrze nam już znana :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, rychu... a Wam pasuje ten termin i miejsce? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia, rychu... a Wam pasuje ten termin i miejsce?

 

Jeśli chodzi o mnie, nie wiem co będę robił w sylwestra i nowy rok a co dopiero 9 stycznia, dlatego póki co będę milczał w temacie i oczekiwał na dalszy rozwój sytuacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie, nie wiem co będę robił w sylwestra i nowy rok a co dopiero 9 stycznia, dlatego póki co będę milczał w temacie i oczekiwał na dalszy rozwój sytuacji ;)

 

ja wiem jedno że 10.01.2016 jestem w pracy od rana do hgw której (WOŚP), więc mi 9 pasuje i już sobie rezerwacje zrobiłem :P

 

rychu jeżeli nie wiesz co będziesz robił 9.01.2016 to już możesz sobie zarezerwować ten czas na spota i problem z głowy z "niewiedzą"

 

milczenie nie pomaga ponieważ każda kolejna osoba też będzie milczała bo są tylko 2 osoby.... z takim podejściem to daleko nie zajedziemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rychu jeżeli nie wiesz co będziesz robił 9.01.2016 to już możesz sobie zarezerwować ten czas na spota i problem z głowy z "niewiedzą"

 

milczenie nie pomaga ponieważ każda kolejna osoba też będzie milczała bo są tylko 2 osoby.... z takim podejściem to daleko nie zajedziemy :P

 

Dokładnie! :D Ja też już zapisałam ten termin w kalendarzu ;) Dpz - wpisz rycha na listę, żeby się nie wykręcał sianem :D

Asia? Eltom? Danek? jak tam u Was z terminem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toruń = Grakula ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toruń = Grakula ??

 

grakula istnieje? :padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci moje kochane. Grakuli już ze dwa lata nie ma. Ale pokulać można w Plazie, albo w Broadwayu w Bydgoszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności