Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Robił już ktoś update Etki z 7.4Plus do 7.5 Mam u siebie win7 i nie wiem czy warto aktualizować bo obecna chodzi bez zastrzeżeń.

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie aktualizował - nie wierzę. Podzielcie się spostrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie co daje aktualizacja Etki po za cenami części? Ja ma Etke 7.3 z plikiem txt do mojego autka i wiem jakie czesci są do niego dedykowane. Etka 7.4 i 7.5 nie ma tej możliwości w warunkach domowych. Pytam bo może zawalcze aktualizacją jak mnie ktoś przekona że warto:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.5 daje to ze pobierają się aktualizacje ostatnie.

Aktualne VW 1112 i działa bez błędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że pobierają się ostatnie aktualizacje, ale co jest w tych aktualizacjach po za aktualizacją cen? Jeśli mam autko z 2008/09r to czy coś mi da taka aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etka nie aktualizowana zablokuje sie , więc chciał nie chciał by się utrzymac, trzeba pobierac i aktualizowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa 7.3 i 7.5 pod windows 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Etke 7.3 bez aktualizacji. Jak chcę ją użyć to tylko przestawiam datę systemową na 2011 rok. Mam Windows 10. Widziałem że są teraz jakieś Etki miszane czyli 7.3, 7.4 i 7.5 w jednym ale nie wiem czy warto się w to bawic bo nie wiem czym w zasadzie się te wersje różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei przy próbie aktualizacji do 7.5 (win7) pojawia się komunikat o tym,że nie mam w systemie ETKI. A przecież jest na C:/ETKA/ . Dlaczego?

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Etke 7.3 bez aktualizacji. Jak chcę ją użyć to tylko przestawiam datę systemową na 2011 rok. Mam Windows 10. Widziałem że są teraz jakieś Etki miszane czyli 7.3, 7.4 i 7.5 w jednym ale nie wiem czy warto się w to bawic bo nie wiem czym w zasadzie się te wersje różnią

7.5 się aktualizuje i nie ma problemu.

Datę zmienisz, potem wysyłasz maila i ląduje u kogoś na samym końcu mailii bo masz date 2011 i nawet o tym nie wie

już to przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji, najnowsza 7.5 w zasadzie niczym się nie różni od wersji 7.3 z takim wyjątkiem, że dzięki niej można pobierać bazy danych oraz cenniki (baza wychodzi co tydzień, z cenami jest różnie - ostatnia z tydzień temu). Natomiast na chwilę obecną tylko w wersji 7.3 jest możliwość dodania zdekodowanego pliku txt samochodu (zdekodowany VIN) co pozwala na bezproblemową weryfikację faktycznych części/elementów zainstalowanych w samochodzie.

 

ps. wersja 7.3-7.4-7.5 działa na systemach Windows (XP, 7, 8, 10), również na x86 i x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sprawdzoną ETKĘ do pobrania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebowałbym plik txt do swojej etki z moim Passatem, żebym mógł po VIN wyszukiwać potrzebnych części...

Był kiedyś ktoś na forum, kto mi taki plik przesłał do starego Passata.

Czy może mi teraz ktoś wysłać taki plik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 7.5 nie ma opcji na txt działało to tylko do 7.3, a druga sprawa to jest taka ze teraz etki sa online i nie idzie zgrać pliku txt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, potrzebowałbym plik txt do swojej etki z moim Passatem, żebym mógł po VIN wyszukiwać potrzebnych części...

Był kiedyś ktoś na forum, kto mi taki plik przesłał do starego Passata.

Czy może mi teraz ktoś wysłać taki plik?

 

Ja do swojego paska otrzymałem taki plik od kolego z forum audi (link: http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?103493-Kody-wyposa%BFenia-po-VIN-grupa-VAG-(czytaj-1-post)/page63&)

Plik działa tylko w etce 7.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei na win-10 wywala po instalacji błąd, że nie ma kilku plików bibliotek. nawet jak je wgram to wywala kolejne.Co z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odnosnie pliku txt dziala tylko na wersji Etki 7.3-7.4-7.5. Aby wygeberowac taki plik można wejsc na strone http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5138974&start=1680, tam nalezy sie zarejestrowac, podac swoj VIN, w ciagu godzinki otrzymacie zawartosc, ktora nalezy zapisac w pliki txt i wrzucic do Etki, sposob sprawdzony i dziala, gdyz osobiscie uzywam.

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 7.5 nie ma opcji na txt działało to tylko do 7.3, a druga sprawa to jest taka ze teraz etki sa online i nie idzie zgrać pliku txt.

Ja mam jeszcze 7.3.

Przez 2 lata nie miałem VW i nie potrzebna mi była wówczas aktualizacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pomoże przy instalacji bo już mi pomysłu brakuje - win10 , Etka 7.3,7.4,7.5 Pomimo zainstalowania hardlocka wywala mi błąd - Error7:Hardlock not found.? Gdzie szukać przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na win 10 to najprościej wrzucić virtuala z win7. W sieci znajdziesz spokojnie obraz z gotową etką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności