Skocz do zawartości
passatcik6

Jak puścić kabel aux ?

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde myslalem ze wystarczy ze przewierce plastik szufladki a to jeszcze z tylu jest obudowa szufladek :/ to już sam gdzie najlepiej i w najłatwiejszy sposób bez większego rozbierania plastików bo pózniej trzeszczą :/

 

możesz spróbować się przewiercić przez obudowę szufladek + szufladka, tylko pamiętaj żeby był zapas kabla z tyłu na wysunięcie szufladki... gdzieś na forum były fotki rozebranej szufladki tak żebyś nie trafił w sprężynę (płaska, szeroka, chyba centralnie) więc chyba jakby co to wiercenie maksymalnie z boku szufladki....

 

o szufladkach jest temat

http://forum.vw-passat.pl/threads/47078-Jak-wyj%C4%85%C4%87-zdemontowa%C4%87-szufladki-w-kokpicie-B6/page2

post 22 nawet fotka sprężynki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tylu szufladki nie ma żadnej sprężynki tylko z przodu tak ? Bo ja chce przewiercic tylko tył szufladki bez przodu . A widzę ze ta sprężynka jest z przodu szufladki . Kurde bo jaki jeszcze jest pomysł na taki kabel ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta "sprężynka/blaszka sprężysta/itp", którą w tym drugim temacie widzisz z przodu to ona jest tak jak wyjmiesz szufladkę, jak będziesz zamykał szufladkę to ona "rozwija/wpycha/itd" sprężynkę do tyłu, żeby potem szufladka mogła się sama wysunąć, no i jej mocowanie jest na tylnej ściance obudowy.....

 

trochę niegramatycznie wyszło ale może zrozumiale, jak nie to wyjmij szufladkę to zrozumiesz...... :)

Edytowane przez Rysieeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz rozumiem ;) ta sprężynka jest z przodu przy zamkniętej szufladzie a z tylu przy otwartej szufladzie :) to juz nie wiem gdzie ten kabel poprowadzić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dotarł kabel aux, i tak przeglądając owy temat chyba przeprowadzę go do schowka obok pasażera i tam go zostawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak go przeprowadzić :/ trzeba tunel odchylać czy pójdzie jakos z tylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki Ty masz problem, na dole tunelu środkowego masz długie plastikowe osłony, które trzymają się na 1 śrubie (w głębi nóg) i takich dziwnych wpustkach (to nie są nawet zatrzaski). Zdjęcie tego to jest 30 sek. roboty. Nie trzeba climatornika ruszać w ogóle, kabel po prostu "przerzucasz" z tyłu z nim. Nie wiem po co kombinować z wyjściem w schowek pasażera. Przecież to będzie mega niepraktyczne. Jak z fotela kierowcy podłączycie telefon? Za dużo Wam czasu ta operacja zajmie. To ja już proponuję wyprowadzić kabelek do schowka pod kierownicą, albo trochę tak jak ja to zrobiłem do wnętrza przedniej popielniczki (trzeba wyjąć popielniczkę i wykręcić klapkę z obudową - słowem 2 torxy i tam przewiercić się przez obudowę). Potem przeciągnąć kabelek (tu nawet nie wiem czy trzeba zdejmować te boczne plastiki od tunelu środkowego) przez wywiercony otwór, zamontować klapkę popielniczki z obudową i NIE wkładać popielniczki - bo się już nie schowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Ostatnio wymieniałem panel klimatyzacji i wpadła mi śrubka wiec musiałem wyjąc radio żeby wziasc śrubkę i teraz kabel auxa i dynda a zauważyłem ze pod radiem jest dziura która idzie az pod lewarek skrzyni biegów . I moje pytanie czy moge kabel auxa tak przeciągnąć i wywiercić mała dziurkę pod ruletka gdzie są napoje i tu ten kabel wyciągnąć ? Pójdzie czy bedzie cos na przeszkodzie ? Po prostu chce ten kabel poprowadzić w przestrzeni pod plastikami bo wydaje mi sie ze ta jest wolna przestrzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności