Skocz do zawartości
passatcik6

Szuranie w kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka . Zaczynaja sie problemy z passatem ... :( otóż zauważyłem ze skręcając czy w miejscu czy podczas jazdy przy lekko szybszym skręcili szuranie tak jakby za poduszka kierownicy oraz kolejne co mnie nie pokoi czasami podczas postoju i skręcaniu czuje jakby kierownica nie chodziła płynnie . Czuć ale to mowię ze nie zawsze takie jakby delikatne przeskakiwanie ale nie tak ze cos słyszę tylko jak położę ręce na kierownicy to po prostu czuje . Te przeskakiwanie nie stawia jakiego kolejek oporu tylko wszystko czuje w dłoniach .brak jakby wspomaganie było elektryczne i lekko prąd zanikał i czuć talie no delikatne minimalne dziwne wrażenie ze kierownica nie chodzi płynni . Co to moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj może tu i tu:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/40516-Stuki-przy-ruszaniu-kierownic%C4%85

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/15881-inne-Maglownica-przek%C5%82adnia-kierownicza

 

sporo tego na forum, trochę bez sensu zakładać co chwila nowe tematy (mi to nie przeszkadza osobiście, ale grupa miłych hejterów bez urazy dla nikogo, na forum zaraz Cię zje :D haha :D:) )

 

każdy przypadek szczerze inny może być :) nie lepiej podjechać do jakiegoś magika obadać sprawę ? :)

Edytowane przez comingsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czyli przekładnia moze byc :( ale kierownica chodzi lekko i nie gubi wspomagania . Myślałem ze to listwa od poduszki moze szumieć a z tym Żr czasami przeskakuje to normalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasami podczas postoju i skręcaniu czuje jakby kierownica nie chodziła płynnie
Opony
jakby wspomaganie było elektryczne i lekko prąd zanikał
bo jest elektryczne :)
przy lekko szybszym skręcili szuranie tak jakby za poduszka kierownicy
Ktoś zdejmował kierownicę i źle ją zmontował. Taśma ociera w którymś miejscu. Nic z tym nie rób.

 

Łukasz jeździj autem i nie szukaj na siłę problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek dzięki :) tez cos mi przechodziła myśl o oponach bo bardzo szumią i po 2 na wygląd maja duży bieżnik ale są strasznie dziwne. Tylko ciekawe czemu ktoś kierownice zdejmował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciekawe czemu ktoś kierownice zdejmował
żeby wyprostować gródź po dzwonie :lol3 :lol3
bo bardzo szumią i po 2 na wygląd maja duży bieżnik
pobaw się na różnych rodzajach nawierzchni to wyczaisz o co biega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze nie :) auto nie było robione , zero szpachli i ori lakier :) ok tak zrobię , dzięki za radę ! Ale wczesniej juz zauważyłem ze jak asfalt jest gładki typu zero żwiru to bardzo słychać szum opon a na takiej z grysem jest lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności