Skocz do zawartości
wladek1181

Odkurzacz roboclean - warto, ma ktoś, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chłopaki. Wczoraj przeżyłem najazd akwizytora z odkurzaczem Roboclean i niestety i ja i żona daliśmy się chyba omamić, efekt był taki że żona postanowiła go kupić. Możecie się śmiać ale pół nocy nie przespałem i cały czas myślę czy ten cały sprzęt warty jest tej ceny ( ponad 5000 zł), czy daliśmy się naciągnąć. Ma ktoś takie urządzenie? Korzysta z niego? Jakieś opinie? Miał ktoś do czynienia z tą firmą? Czy ktoś próbował ewentualnie oddać ten sprzęt na drugi dzień? Przyznam szczerze że już podczas prezentacji byłem dość sceptycznie nastawiony i mam nie mały chaos w głowie. Niby sprzęt nie głupi bo działa na zasadzie kurtyny wodnej która wyłapuje zanieczyszczenia, sam już nie wiem. Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już czytałeś: http://forum.trojmiasto.pl/Uwaga-na-odkurzacze-ROBOCLEAN-t506551,1,12.html

 

Moim zdaniem sprzęt dobry, ale nie zataką kasę. Elektroszczotka zelmera kosztuje 200zł, tu 1200, z odkurzaczem pewnie taki sam przelicznik, x5, albo x6 realnej wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałeś już podczas prezentacji jakieś podejrzenia,to myślę że nie potrzebnie to wziąłeś. :hmm i jeszcze za taką kasę:/:No cóż o gustach się nie dyskutuje.Pożyjemy to zobaczysz czy inwestycja trafiona :umm Powodzenia :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na spokojnie, dzisiaj dzwoniłem z żoną do banku żeby wstrzymali procedurę kredytową, bo co prawda wstępnie wniosek przeszedł ale ostatecznie nie został zatwierdzony. Póki co graciwo stoi w pudełku i czeka na jutrzejszy dzień niech gość jutro przybywa i zabiera mi to z domu. Ostatecznie żona nie musi nawet w przypadku telefonu z banku potwierdzać wysokości zarobków i kredyt nie zostanie uruchomiony. Przestrzegam jednak przed domokrążcami z tej firmy, naprawdę potrafią człowieka skołować i zamęcić w głowie a dodatkowo rzeczywiście wykorzystują późną porę bo człowiek jest już zmęczony i nie do końca trybi faktóy, u nas siedział prawie do 24 godziny a cały cyrk zwany prezentajcą zaczął o 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie same opcje sa na pokazach na które zaprasza sie starszych schorowanych ludzi tyle ze tam taki sprzęt nie kosztuje az tyle podobny innej firmy bywa tańszy , aczkolwiek moj brat z kobieta zakupili rainbow od domokrążcy i sa zadowoleni tani nie był ale robi robotę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, też kupiłem Roboclean późnym wieczorem. Plan najpierw miałem taki żeby kupić używkę oczywiście taniej. Tylko, tak sobie myślę, co sprzedający na olx robił tym zanim ja to wezmę. Wziąłem nówkę 3 dni po pokazie. Rozglądałem się też za Rainbow bo rodzice go mają od 2002 roku, też chciałem. Ten amerykański wychodzi drogo, nówka i najnowszy model ponad 10k zł. Szperając po necie za odkurzaczem z separatorem, wodą i funkcją prania Roboclean wyszedł w miarę spoko, z promocjami i rabatami 5.5k. Auta kupuję nowe ponoć drożej i głupio robię to Roboclean też kupiłem nówkę, jestem zadowolony.

Edytowane przez Duży
usunięty link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku !!!! hehehe wycofuj się z umowy, masz 14 dni. za 5k to kupisz w normalnej dystrybucji taki odkurzacz, że będzie miał kurtyny, fontanny, parzył kawę i psa wyprowadzi :D no nie mogę, serio ktoś się na takie rzeczy nabiera ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to co jest w markecie za ~1200 zł, tzw. "wodnik" to zwykły odkurzacz ze zbiornikiem wody. Nie ma tam tego wirnika, separatora który jest w Rainbow, Hyla, Roboclean i innych drogich odkurzaczach. Syf przelatuje nad wodą i wychodzi tyłem. Jakiś cwaniak w latach 60-tych w Hameryce zastrzegł patent na ten system i teraz odkurzacz z wirnikiem a nie samym zbiornikiem na wodę kosztują dużo kasy na tych nocnych pokazach. Regenerowanego Rainbow też nie chciałem a nowy kosztuje ponad 10k. Patrzyłem po marketach, nie ma tych z wirnikiem, chcę taki mieć jak mój ojciec Rainbow. Wtedy mój ojciec za rainbow dał 82 000 000 starych złotych (8,2 tyś), ja piątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście każdy odkurza tym czym lubi. Moj ojciec jest astmatykiem, ja też, odkurzaczy "z wodą" kilka przerobiliśmy. Fakt, te reinbowy i inne pokazowe za bajońskie sumy robią robotę, tego im nie odmówię. Ale taką samą robotę robił odkurzacz za połowę ich ceny. Nie wspomnę teraz marki, bo to było lata temu, co teraz rodzice mają też nie znam marki, ale napewno nic za 5k :) Mi na szczęście astma w okresie dojrzewania przeszła, więc w zupełności wystarczy mi dobry odkurzacz bez wody :) Żyję, oddycham, da się mieszkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej poleciałem na tą turboszczotę żeby sierść po labradorze wyciągać z auta i materiałowych obić w domu. Chorób z oddychaniem na szczęście w domu nie ma. Płaci się za to bo się nie znam, nie mam dojścia do odkurzacza z separatorem który działa jak Rainbow i kosztuje mniej jak na tych pokazach. Zmowę cenowa pewno mają. Szukałbym tak jak szpery mechanicznej do mojej O3 RS, w pierwszym tygodniu byłem przekonany, że ona kosztuje 6k + 1k montaż i 50 zł olej do skrzyni a jak powęszyłem i pogniotłem temat to za 4k z montażem mam identyczną. To tylko odkurzacz, poszło na firmę, w koszta minus jeszcze VAT, oby się nie psuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna rzecz, która uczyni mnie szczęśliwszym i tylko za 5k - to jak za darmo. Muszę sobie to kupić. Gdzie to sprzedają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby była jasność, ten cały sprzęt oddaliśmy na drugi dzień. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol tyle pieniędzy :D Szkoda by mi było. My mamy bardzo fajny odkurzacz parowy i świetnie się sprawdza z http://www.maszynyparowe.pl ale nie za takie pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem takich akwizytorów, ale byłem u rodziców na takim pokazie i przyznam szczerze, ze koleś zrobił naprawdę wielkie "szoł". Rodzice kupili i naprawdę są bardzo zadowoleni. Podobno przy sprzątaniu jest niesamowita różnica. dla mnie to jednak trochę za duże koszta :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam i nie polecam. Szybko była już jakaś usterka;/ drugie tyle dałam na naprawę co za sam sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzacz ten zmienił nazwę z Powermed na Roboclean wcześniej opinie też były fatalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, Roboclean to nie Powermed który był produkowany na zlecenie polskiej firmy z Bielska. Roboclean to całkiem inny odkurzacz z palety DLF jak np. iRobot. Zanim założysz na forum konto żeby pisać głupoty to poczytaj trochę ze zrozumieniem. A opinie o tego typu odkurzaczach zawsze będą fatalne bo są sprzedawane "na drzwiach" a nie każdemu się podoba tego typu marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności