Skocz do zawartości
Pe3

Wężyki podciśnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grzebałem przy wężach i jednego nie podłaczyłem i nie wiem gdzie on ma być wpięty nie mam dostępu do dużego kompa by poszukać dobrze na forum zrobiłem fotkę tego przewodu uploadfromtaptalk1446992481859.jpg

 

ten który trzymam w palcach gdzie powinien być wpięty?

 

auto kompletnie nie jedzie

Edytowane przez Pe3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawór n75 koło turbiny z przodu silnika - fotka mniej więcej:

 

pull2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z N75 przewód wpiąłem do gruszki turbo,

 

ten który nie podłączyłem idzie z N18 i ma trafić do N75 tak?

Edytowane przez Pe3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie wiem? Z n75 jest jedno wyście i idzie do grucha od turbo wiec tam jest ok

Edytowane przez Pe3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za schemat ten przewód mi nigdzie nie pasuje ,obawiam się ze uwalilem n75 i n18 myciem silnika a nie wymianą wezyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popsułeś zaworków tylko odpiąłeś od nich podciśnienie. Z tyłu silnika masz pompę vacuum. Do niej dochodzi plastikowy przewód, wychodzący ze ściany grodziowej. Przy samej pompie na tym przewodzie będziesz miał malutki króciec, do którego wepniesz ten przewód co pokazałeś na fotce.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://i159.photobucket.com/albums/t141/kolcz7/17042011470-1.jpg

 

Na tym zdjęciu zielonym kółkiem masz zaznaczone miejsce skąd idzie przewód w ścianie grodziowej,czerwonym kółkiem miejsce dokąd idzie ten przewód a niebieskim samą pompę vacuum.

 

Ten mały króciec na Twój spadnięty wąż znajduje się pomiędzy miejscem zaznaczonym na zielono i czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie popsułeś zaworków tylko odpiąłeś od nich podciśnienie. Z tyłu silnika masz pompę vacuum. Do niej dochodzi plastikowy przewód, wychodzący ze ściany grodziowej. Przy samej pompie na tym przewodzie będziesz miał malutki króciec, do którego wepniesz ten przewód co pokazałeś na fotce.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://i159.photobucket.com/albums/t141/kolcz7/17042011470-1.jpg

 

Na tym zdjęciu zielonym kółkiem masz zaznaczone miejsce skąd idzie przewód w ścianie grodziowej,czerwonym kółkiem miejsce dokąd idzie ten przewód a niebieskim samą pompę vacuum.

 

Ten mały króciec na Twój spadnięty wąż znajduje się pomiędzy miejscem zaznaczonym na zielono i czerwono.

Dzięki bardzo temat załatwiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę. Silnik 1.9 ATJ (116 km)

 

Otwieram sobie maskę a tu takie dwa luźne, spięte ze sobą wężyki. Jeden z rozejściem na końcu (wszystko na fotkach poniżej). Teraz za nic nie wiem gdzie powinienem je podłączyć. Jeden na pewno do zaworku który mam przy filtrze powietrza (nie wiem dokładnie co to za zawór, ale są w nim dwa miejsca na podłączenie wężyków), drugi na pewno na gruszkę turbo, ale gdzie mają iść w dół? Tego za nic nie wiem. Ciężko wgl się do tego dostać. Znalazłem jakiś schemat na forum, ale nie bardzo mi pomógł, co nie wiem gdzie te elementy się znajdują. Jeśli ktoś z was byłby w stanie mi pomóc, lub przypadkowo ma ten silnik i chciałby wysłać mi jakieś fotki to będę mega wdzięczny.

 

http://ifotos.pl/z/waxxxrn

 

http://ifotos.pl/z/waxxxre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Potrzebny schemat podciśnień ale w silniku 1,6 AHL. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie pozwolę podpiąć się pod temat.mam taki mały problem otóż mam passata b5 z silnikiem AGZ 2.3 4x4 1998 Manual. I mam nie podłączone 2 wężyki jeden znajduje się w gumowej rurze miedzy filtrem powietrza a przepustnicą,zaś 2gi w listwie kolektora dolotowego.i nie wiem gdzie je podłączyć oba są zaślepione.Niestety przeglądając etke w schematach nie mogę znaleść miejsca ich podłączenia,Może ktoś luknie u siebie gdzie powinny być one podłączone.h45.JPG Wężyki podłączone są do tych 2 miejsc.

h451.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności