Skocz do zawartości
romeo9999

Poszukiwany B7 Alltrack 170 KM z manualną skrzynią

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy z forum mam prośbę potrzebuję skan z Auta jak w opisie, wiem że jeden taki samochód jest u nas ale nie znam niku A więc prośba do kolgów może ktoś go zna ? lub sam niechaj do mnie napisze lub zadzwoni 609775459

 

Z góry za pomoc dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej napisz do jakiego sterownika poszukujesz kodowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin kodowanie bym miał rozgryzione ale sterownik nie przyjmuje kodowania po zmianie kodowania wyskakuje 31 po za zakresem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oznacza ze musi przyjac

wersja SW , HW ...wiesz ze to się musi pokrywać jak chcesz przepisać kodowanie.

malo tego.... Security access .... nie zawsze wyskoczy okno ze wymagany, czesto odrzuci kodowanie bez informacji

napisz z czym dokładnie walczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że Wojtek chce przekodowac silnik z dsg na manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się w stary aucie była normalna skrzynia a zakupiony sprzęt to 2.0 cfgb z alltraka i tam była skrzynia DSG nie potrafie jej wydłubać z kompa tam był climatic tu jest klimatronik i pare innych dupereli Marcin podeślij mi numer na pw to zadzwonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Szarak 2 może nie ruszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc postępy idą do przodu zmieniono oprogramowanie sterownika silnika z NC na PT i moża juz kodować sterownik silnika na manuala, jest prawie oki

 

mam tylko 2 błędy czujnik rozpoznawania biegu oraz czujnik neutralnego położenia skrzyni biegów ? czujnik namierzony jest trzy pinowy 02T906207A tylko teraz numer wtycznki może ktoś zna i napisze

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czujnik namierzony jest trzy pinowy 02T906207A tylko teraz numer wtycznki może ktoś zna i napisze

 

teraz czujnik ma już nr 02T906207D a wtyczka do niego nr 4H0973703A a piny do wtyczki nr 000979034E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz czujnik ma już nr 02T906207D a wtyczka do niego nr 4H0973703A a piny do wtyczki nr 000979034E

 

Dzięki Marcin juz sobie poradziłem wtyczka ze starego parkotronika tylko wcięcie przestawiłem o pare milimetrów wszystko działa zero błedów w sterowniku silnika a wiec w poniedziałek odpalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności