Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie jeszcze przy odpowiednim negocjowaniu było 10% do zamówienia, a widzę, że mniej chętniej teraz taki wynik można osiągnąć. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślicie, że na przełomie roku zacznie się jakaś wyprzedaż i będą lepsze ceny do osiągnięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś szukał fajnego bitdi to będzie do wzięcia z salonu na grochowskiej w wwie. srebrny, sedan z właściwie wszystkim oprócz dynaudio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy 11% na samochód z placu to żaden szał?

Zakup na firmę + grupa zawodowa.

Bo według mnie jeszcze z 1% jest do ugrania, a może ciut więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,

Czy 11% na samochód z placu to żaden szał?

Zakup na firmę + grupa zawodowa.

Bo według mnie jeszcze z 1% jest do ugrania, a może ciut więcej?

Ja zamawiałem do produkcji ( 2-gi tydzień 2016)- zakup na firmę+grupa zawodowa. Łączny rabat 10.5 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na produkcje tez juz kiedyś taki rabat dostałem. Minus jest taki, ze samochód na letnich kołach, wiec trzeba jeszcze z 2500+ na opony doliczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na produkcje tez juz kiedyś taki rabat dostałem. Minus jest taki, ze samochód na letnich kołach, wiec trzeba jeszcze z 2500+ na opony doliczyć!

 

Ja kupuję felgi MAK WOLF 17 i opony Goodyear Ultragrip 8. Niestety razem 5600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję felgi MAK WOLF 17 i opony Goodyear Ultragrip 8. Niestety razem 5600 zł.

Strasznie drogo, ja za taki sam zestaw zaplacilem ponad 1200zl mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję felgi MAK WOLF 17 i opony Goodyear Ultragrip 8. Niestety razem 5600 zł.

Mnie tez cos takiego proponowali. A myślicie, ze można powalczyć o jakieś przeglądy gratis lub dodatkowa gwarancje. Na Allegro widziałem felgi ori VW za 1699 zł z FV (17")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strasznie drogo, ja za taki sam zestaw zaplacilem ponad 1200zl mniej

Ultragrip 8 chyba schodzi z rynku. Bardzo mało jest ofert. A nowa Goodyear UltraGrip Performance G1 215/55R17 98V wcale nie jest tania. Podobnie felgi MAK WOLF - liczba ofert mocno ograniczona.

A chciałbym kupić Ultragrip 8, ponieważ obecnie na takich jeżdżę. Najcichsze z wszystkich jakie znam.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Strasznie drogo, ja za taki sam zestaw zaplacilem ponad 1200zl mniej

A i dziękuję za zdjęcie MAK WOLF na Twoim B8. Ich podobieństwo do fabrycznych felg London 17" ( które mam w zamówionym aucie) przekonało mnie do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są niby lepsze na salonówki, bo ruszyła wyprzedaż rocznika - 10000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek odbieram mojego paska. Samochód będzie na letnich kołach i też jestem zainteresowany zakupem takiego zestawu: felgi MAK WOLF 17 i opony Goodyear Ultragrip albo Conti TS850

Szukam właśnie dobrych ofert ale w większości sklepów te felgi nie są dostępne.

Edytowane przez AndrzejGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś szukał fajnego bitdi to będzie do wzięcia z salonu na grochowskiej w wwie. srebrny, sedan z właściwie wszystkim oprócz dynaudio.

 

Oglądałem, przymierzałem się do zakupu. Moim zdaniem jest w nim brzydka tapicerka (szary środek foteli altantara).

Cena jaką mi zaproponowali w leasingu bez mocnej negocjacji z mojej strony (przed promocją -10tyś) to 192,5 tyś + komplet kół 17". Wyjściowo 197 tyś. Może teraz oferta się zmieni.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja na swojego B8 TDI 190KM 4Motion z ceny katalogowej 185 810,00 zł zjechałem na 174800 plus komplet kół 17"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem, przymierzałem się do zakupu. Moim zdaniem jest w nim brzydka tapicerka (szary środek foteli altantara).

Cena jaką mi zaproponowali w leasingu bez mocnej negocjacji z mojej strony (przed promocją -10tyś) to 192,5 tyś + komplet kół 17". Wyjściowo 197 tyś. Może teraz oferta się zmieni.

 

można urwać jeszcze bardzo dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można urwać jeszcze bardzo dużo ;)

 

Na pewno, ale ja odpuściłem. BiTDI to na pewno fajny wóz, ale dla mnie trochę za drogo by wyszło.

Swoją drogą ciekawe ile można max wynegocjować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 wizytach w 2 salonach mam 9,5% na 1,8 tsi dsg highline - firma + leasing. Teraz już ciężko coś ugrać ( negocjator to ze mnie żaden)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 3 wizytach w 2 salonach mam 9,5% na 1,8 tsi dsg highline - firma + leasing. Teraz już ciężko coś ugrać ( negocjator to ze mnie żaden)

podrzucisz w jakim salonie? mi na dzięń dobry dali 5%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzieńdobry 7% w Świdnicy, druga wizyta w Świdnicy 8,5%, trzecia wizyta Centrum Wrocław 9,5%, w motorpol Wrocław nie było z kim gadać babka ściemniała, że ma 7,5% marży na aucie i inne takie i że nie wie jak dostałem lepszą cenę gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na dzieńdobry 7% w Świdnicy, druga wizyta w Świdnicy 8,5%, trzecia wizyta Centrum Wrocław 9,5%, w motorpol Wrocław nie było z kim gadać babka ściemniała, że ma 7,5% marży na aucie i inne takie i że nie wie jak dostałem lepszą cenę gdzie indziej.

dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę, że na razie niechętnie dają więcej niż 9,5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności