Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w jednym z krakowskich salonów w celu zakupu i dostałem taką propozycje:

cena wyjsciowa 154 260 PLN, (finansowanie prawdopodobnie leasing na 3 lata z wpłatą własna 20%)

- rabat importera, 18 000 PLN (z taka uwaga, ze może on przy odbiorze nie być zastosowany, co jest dla mnie jakąś niedorzecznością.. skoro jest rabat to ma byc i przy odbiorze, a przedstawiciel salonu mówi, że "bedzie na 90%" tylko w umowie bedzie wpisane ze przy odbiorze beda obowiazywac aktualne rabaty, które nikt nie wie jakie beda. Też mieliście takie sytuacje i czy to standard?

- rabat dealera w wysokości 4,7% (od ceny zrabatowanej przez importera) - wydaje mi sie troche mało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gościu powiedział, że jak bedzie odbiór w tym roku, to będzie rabat 22.000

Jak nie, to nie będzie. Przekaz jasny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jak wyglądają obecnie wasze doświadczenie z negocjacjami? Na poszukuje na firmę (przez LeasePlan) i zaproponowali 22k rabatu (tego ze strony) plus 7% rabatu za to że na firmę. Cały czas trochę brakuje żeby się zmieścić w budżecie, w przypadku "obpytania" większej ilości dealerów (ta oferta po pierwszej próbie) ile myślicie można maksymalnie ugrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2018 o 17:51, Janobr napisał:

Witam Wszystkich, jak wyglądają obecnie wasze doświadczenie z negocjacjami? Na poszukuje na firmę (przez LeasePlan) i zaproponowali 22k rabatu (tego ze strony) plus 7% rabatu za to że na firmę. Cały czas trochę brakuje żeby się zmieścić w budżecie, w przypadku "obpytania" większej ilości dealerów (ta oferta po pierwszej próbie) ile myślicie można maksymalnie ugrać?

te 7% dealera przy zakupie na firme to taki standard. Możesz jeszcze rozmawiać o dodaniu w gratisie pakietu przeglądów o wartości ok 2400 PLN + drobiazgi typu dywaniki gumowe, mata do bagażnika czy usłudze wymiany opon na zimowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 11/29/2018 at 2:45 PM, Tomek85 said:

te 7% dealera przy zakupie na firme to taki standard. Możesz jeszcze rozmawiać o dodaniu w gratisie pakietu przeglądów o wartości ok 2400 PLN + drobiazgi typu dywaniki gumowe, mata do bagażnika czy usłudze wymiany opon na zimowe.

Dzięki - Na przeglądach i oponach mi nie zależy w ogóle bo to wszystko będę miał przez firmę Leasingową. Wczoraj zamówiłem Popielatego Passata Comfortline Line, Pakiety biznes, zimowy 1 i lusterka + alarm i koła 17" Soho (wartość katalowoga 139 360) z rabatem 22k importera i 10,5% dealera z placu. Mam nadzieje że uda się jeszcze przed świętami odebrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz nowy cennik, bez upustu 18 000 PLN (dla TSI). Ciekawe czy nie bedzie akcji rabatowych skoro FL powinnla byc dostepna od Q3. 

Sam zamawialem w pazdzierniku 2018 a odbior mam miec na koniec marca i obawiam sie ze bede musial te 18 000 PLN doplacic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Tomek85 napisał:

jest juz nowy cennik, bez upustu 18 000 PLN (dla TSI). Ciekawe czy nie bedzie akcji rabatowych skoro FL powinnla byc dostepna od Q3. 

Sam zamawialem w pazdzierniku 2018 a odbior mam miec na koniec marca i obawiam sie ze bede musial te 18 000 PLN doplacic...

I właśnie dlatego wybrałem Audi które dla wybranego okresu wyszło mnie po prostu taniej. Oczywiście sprzedawca twierdził że w nowym roku jakiś rabat napewno będzie ale nie jeste w stanie powiedzieć jaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile Cię wyszło Audi i z jakim wyposażeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Hala napisał:

A ile Cię wyszło Audi i z jakim wyposażeniem?

W załączniku znajdziesz pełną specyfikację wraz z kosztami. Generalnie umowę podpisałem na 36 miesięcy i bez wkładu własnego będę płacił 1656 Netto miesięcznie. Po tym okresie auto wraca do dealera ponieważ ewentualny wykup jest zupełnie nieopłacalny (w programie APL dealer nie udziela rabatów od ceny katalogowej także wykup to coś około 90K Netto). Trzeba przy tym pamiętać że moja konfiguracja jest mocno podstawowa ponieważ w Audi płaci się za wszystko i to niemałe pieniądze. W rezultacie wsadzenie 100K w wyposażenie wcale nie jest wielce trudne :)Okres oczekiwania to około 2 miesiące.

a4.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest samo auto bez ubezpieczenia, opon itd. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, skoczek1213 napisał:

to jest samo auto bez ubezpieczenia, opon itd. ??

To jest cena auta wraz z przeglądami. Do tego trzeba doliczyć ubezpieczenie w wysokości 2,7% wartości za pierwszy rok, 3% wartości za drugi rok i 3,5% wartości za trzeci rok. Opcjonalnie dochodzi GAP/RTI w kwocie łącznej 1950 za cały okres trwania umowy. Ostatnim elementem są wspomniane przez Ciebie opony wraz z przechowaniem czyli około 3K ale trzeba wziąć pod uwagę że będzie je można wykorzystać również w następnym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze chętny na dobrą ofertę na Passata? Salon ze Śląska, także najlepiej osoby z regionu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Lawsensei napisał:

Ktoś jeszcze chętny na dobrą ofertę na Passata? Salon ze Śląska, także najlepiej osoby z regionu :)

chętnie, daj oferte , sedan, tdi,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2019 o 19:51, slaszy napisał:

chętnie, daj oferte , sedan, tdi,

Odezwij się na priv. z informacją o dokładnej wersji, formie zakupu (gotówka, leasing, kredyt, najem) oraz danymi kontaktowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leasing na firmę - jednoosobowa działalność gospodarcza, 4 lata - 103,64% 1% wpłaty własnej 1% wykup

Rabat 16,5% Auto stockowe - B8 2.0 TDI 150 KM Variant Highline  - Cena katalogowo 170830 - po rabacie 142500 + pakiet przeglądów 4 lata lub 120 tyś km płatny dodatkowo za połowę ceny.

GAP obowiązkowy, ujęty w racie leasingowej ~4000 na 3 lata. Ubezpieczenie oddzielnie 4600. Finansowanie vw leasing. Auto wyjechało z fabryki 16/04/2019

Edytowane przez LombokSpicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rabat z "dziś": 144 k na 113. Dorzucone gratis::  instalacja app connect, koła zimowe. 2.0 TDI.

Edytowane przez Natalia93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 procent plus koła ? To wychodzi koło 26-27 procent ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PiotrekPiotrek napisał:

U mnie podobnie - 31 tysięcy rabatu (22%). W gratisie bak paliwa i felgi stalowe 16 cali na zimę.

jak wygląda zakup? leasing, grupa zawodowa, ileś aut? aż sam muszę się przejść, jak mi z 200 tys dadzą tyle procent to się zastanowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności