Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

coś sie szykuje ze ceny tak mocno poszły w dół ? na niektóre wersje 22 tyś rabatu.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może będzie lifting. Ale na 100% coś koło 30 tygodnia zmienią się silniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2018 o 20:09, brono napisał:

Być może będzie lifting. Ale na 100% coś koło 30 tygodnia zmienią się silniki. 

Witaj planuje kupic właśnie 2.0 Comfortline 150 KM Variant po znizce 22 tys i 5% od Dealera wychodzi ok 117 000 za całkiem dobrze wyposazony z podgrzewana szybą kamerą cofania i Manualem 6. Jakie maja wejsc silniki? Lepsze, gorsze? Boję sie kupić właściwie tego Passata bo dziś znalazłem to forum i drżę na samą myśl co piszecie padające klimy po 25 tys km, rozrząd do wymiany po 50 kkm, padające pompy paliwa, horror jakis. Ja mam Mondeo z przebiegiem ok 450 000, popsuło się już prawie wszystko i było robione całe zawieszenie dosłownie zostały tylko elementy metalowe stałe a tuleje łączniki drążki końcówki itp wymienione i nic nie stuka i nie puka. A jak ja się naczytałem o jakiś skrzypieniach w nowym aucie za 120 000 to zawału dostaję. Sam nie wiem czy kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kamskam napisał:

Witaj planuje kupic właśnie 2.0 Comfortline 150 KM Variant po znizce 22 tys i 5% od Dealera wychodzi ok 117 000 za całkiem dobrze wyposazony z podgrzewana szybą kamerą cofania i Manualem 6. Jakie maja wejsc silniki? Lepsze, gorsze? Boję sie kupić właściwie tego Passata bo dziś znalazłem to forum i drżę na samą myśl co piszecie padające klimy po 25 tys km, rozrząd do wymiany po 50 kkm, padające pompy paliwa, horror jakis. Ja mam Mondeo z przebiegiem ok 450 000, popsuło się już prawie wszystko i było robione całe zawieszenie dosłownie zostały tylko elementy metalowe stałe a tuleje łączniki drążki końcówki itp wymienione i nic nie stuka i nie puka. A jak ja się naczytałem o jakiś skrzypieniach w nowym aucie za 120 000 to zawału dostaję. Sam nie wiem czy kupowac.

Co do nowych silników to przeglądając tabele u dealera skupiłem się na benzynowych bo takie wole, wiec o nowych dieslach nic nie wiem. Zamawiałem auto w sierpniu i również trochę się wystraszyłem po przeczytaniu tego forum. Auto mam od listopada, zrobiłem 11 tys i jestem zadowolony. Auto jest komfortowe, bardzo dobrze wyciszone (w wersji benzynowej, dieslem jechałem i jest głośniej), światła Led Top są genialne itd. Polecam auto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie 1.5 TSI ACT? Jakie jowe benzyny beda?

Edytowane przez kamskam
Zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile vw może dawać rabatu ?.chodzi mi o  vw z 2017 r grudzień. Bądź prosto z fabryki jak to wyglada mniej więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyskanie 5 tyś rabatu na nowe auto czy to duzo ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ok 10 tys rok temu na nowe auto. Osoba prywatna, nie na firmę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można jeszcze szukać dodatkowych rabatów i może się uda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nawet było 12 tys bo z konfiguratora wyszło 136tys a na fakturze 124tys. Był to tzw rabat VIP  (Wiem nazwa z dupy bo nie jestem ani lekarzem ani prawnikiem, pracuje w korpo ;) ) ale wziąłem max safety plus i max przeglądy stąd mogłem liczyć na większy rabat i co ciekawe nie w Krakowie czyli na miejscu a na Śląsku. Po prostu pisalem do kilku salonów i wybrałem ten który był w stanie przebić ofertę:)

Edytowane przez biokd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowego t roca ponoc nie da się więcej dac niż 5 % chyba poczekam do końca roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temat o rabatach na B8, co ma to wspólnego z t rockiem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili na benzynę jest rabat 14 tyś + rabat dealera - mi udało się dojść do 8%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, grzeko napisał:

W tej chwili na benzynę jest rabat 14 tyś + rabat dealera - mi udało się dojść do 8%.

Rabat 8% wynegocjowaleś na nowy z konfiguratora czy auto z placu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy z konfiguratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, grzeko napisał:

Nowy z konfiguratora.

Z ciekawości spytam jaki silnik, bo cennik i konfigurator w większości opiera się na autach z placu, a modelu 2019 jeszcze nie  wycenili. Jeśli się mylę to proszę wyjaśnij 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, grzeko napisał:

280ps

Z takim silnikiem już z tego co wiem nie da się zamówić auta do produkcji. Za chwile będzie 272 km. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2018 o 13:24, brono napisał:

Z takim silnikiem już z tego co wiem nie da się zamówić auta do produkcji. Za chwile będzie 272 km. 

Miałem taką ofertę w kwietniu, ale nie zdecydowałem się na zamówienie nowego auta o takiej wartości.

53% straty po 3 latach skutecznie wyleczyło mnie z kupowania nowego samochodu w cenie 190k.

Edytowane przez grzeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup na firmę -  diesel, rabat dokładnie 25,9%.

Edytowane przez Natalia93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności